Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 31 1 2 3 4 5 30 31
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
lord osle az tak duzo kasy straciles na zwrocie za ten mecz? grin

bo widze, ze przebolec nie mozesz smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
Dzisiaj jednak tylko lekki kupon pojdzie z mala stawka

QPR strzeli 1.52
Everton strzeli 1.38
CFC strzeli 1.45
Lyon strzeli 1.42
Real

@5.96


Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Twente boks WKS boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Ślunsk boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Tweente laugh laugh laugh widac forma jest laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Poproszę sety z piłki kula

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Gijon wink

Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
Originally Posted by **Łuki**
Nie wypowiadalem sie do tej pory na ten temat ale Ty chyba gosciu masz cos z glowa nie tak. Ogarnij sie juz i nie pierdol niepotrzebnie glupot, nie wracaj do tego , tylko zajmij sie typowaniem i udzielwaniem na forum a nie denerwuj innych niepotrzebnie piwo papa wink

Sam masz z glowa nie tak lemingiem jestes
Proste ze sie zajeli nim odwiezli do szpitala wiec czemu nie kontynuowac meczu
To ze mam swoje zdanie mysle ze rozsadne a komus gul skacze to juz jego problem nieprawdaz wink

Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
Originally Posted by Domel
Pojebało się w bańce? Ty potrafiłbyś grać normalnie z myślą że kolega z drużyny walczy o życie. Chłopie skasuj konto bo to nie miejsce dla Ciebie


Zona kuzyna zmarla w wieku 34 lat po walce z guzem mozgu. Jej nikt nie placil 170 tys funtow tygodniowo, do pierwszorzednej opieki tez nie miala dostepu, walczyla o zycie rok, nikt nie zaklada koszulek na jej czesc i takich jak ona sa setki przypadkow dziennie ,wiec czemu pol miasta ma byc zdezorganizowane bo ktos zaslabl i odwiezli go do szpitala. On sam sie dziwi sie okazuje wiec decyduj jak juz moze o sobie

Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
Dobra gramy bo widze ze z tlumem nie wygram wink

Gruby kurs: Chelsea DNB najwieksze w mojej firmie kurs a ktorej nie powiem tongue Dzis City konczy serie wygranych w domu to pewne

Z malych kursow Real czy Valencja czy Rapid czy Anderlecht wszystko jest bardzo zdradliwe wiec nie bedzie dzis kuponu malego
Jeszcze Everton DNB sobie puszcze

Wczoraj 2 kola w plecy ale widze byly ciekawe momenty z LEgia czy Barcelona laugh


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy De Graafschap prowadzi 1:0 u siebie, jest 1-4. grin

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by byku32
Originally Posted by Domel
Pojebało się w bańce? Ty potrafiłbyś grać normalnie z myślą że kolega z drużyny walczy o życie. Chłopie skasuj konto bo to nie miejsce dla Ciebie


Zona kuzyna zmarla w wieku 34 lat po walce z guzem mozgu. Jej nikt nie placil 170 tys funtow tygodniowo, do pierwszorzednej opieki tez nie miala dostepu, walczyla o zycie rok, nikt nie zaklada koszulek na jej czesc i takich jak ona sa setki przypadkow dziennie ,wiec czemu pol miasta ma byc
zdezorganizowane bo ktos zaslabl i odwiezli go do szpitala. On sam sie dziwi sie okazuje wiec decyduj jak juz moze o sobie



nie mam zamiaru wchodzic w dyskusje z Toba. Szkoda klawiatury.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by **Łuki**
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy De Graafschap prowadzi 1:0 u siebie, jest 1-4. grin
dalatego jestem spokojny ;}

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Zadar piwo
Zostalo:
FC Basel - FC Lausanne-Sport ov2.5 boks
SC Heerenveen - PSV Eindhoven ov2.5 boks
Cardiff City - Coventry City 1 boks

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by **Łuki**
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy De Graafschap prowadzi 1:0 u siebie, jest 1-4. grin
dalatego jestem spokojny ;}
Wogole nie wiem jakim cudem oni bramke strzelili jak w tamty tyg ledwo z polowy wychodzili blush
Ten sport jest nieprzewidywalny grin

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by byku32
Originally Posted by Domel
Pojebało się w bańce? Ty potrafiłbyś grać normalnie z myślą że kolega z drużyny walczy o życie. Chłopie skasuj konto bo to nie miejsce dla Ciebie


Zona kuzyna zmarla w wieku 34 lat po walce z guzem mozgu. Jej nikt nie placil 170 tys funtow tygodniowo, do pierwszorzednej opieki tez nie miala dostepu, walczyla o zycie rok, nikt nie zaklada koszulek na jej czesc i takich jak ona sa setki przypadkow dziennie ,wiec czemu pol miasta ma byc
zdezorganizowane bo ktos zaslabl i odwiezli go do szpitala. On sam sie dziwi sie okazuje wiec decyduj jak juz moze o sobie



nie mam zamiaru wchodzic w dyskusje z Toba. Szkoda klawiatury.

albo cos napisze...

Nie chodzi mi o te ze ludzie maja nosic koszulki teraz z jego nazwiskiem itd. Wiadomo ze media podchwicily temat i robia szum. Na swiecie dzieja sie straszniejsze rzeczy i ludzie nie maja pomocy od innych.

Nie wiem czy ogladales mecz czy tylko sledziles na livescore, po reakcji zawodnikow bylo widac ze juz sie nie nadaja do grania w pilke, bo w glowach mieli by ciagle mysli co z kolega z boiska sie dzieje. Granie dalej byloby bez sensu, dziwnie by ten mecz wygladal.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by **Łuki**
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy De Graafschap prowadzi 1:0 u siebie, jest 1-4. grin
dalatego jestem spokojny ;}
Wogole nie wiem jakim cudem oni bramke strzelili jak w tamty tyg ledwo z polowy wychodzili blush
Ten sport jest nieprzewidywalny grin

strzal z 16metrow po dlugi, ladnie zawinal smile strzal zycia;]

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja dzis tylko sociedad @2 i wystarczy smile

rajstopy z levante sa dzis bez szans smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by **Łuki**
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy De Graafschap prowadzi 1:0 u siebie, jest 1-4. grin
dalatego jestem spokojny ;}
Wogole nie wiem jakim cudem oni bramke strzelili jak w tamty tyg ledwo z polowy wychodzili blush
Ten sport jest nieprzewidywalny grin

strzal z 16metrow po dlugi, ladnie zawinal smile strzal zycia;]
1-1 wink Worek z bramkami rozwiazany wink

Strona 3 z 31 1 2 3 4 5 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1