Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26
#527791 13/03/2006 17:40
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Quote
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ?
jeżeli zagrałeś i był zwrot to kwota za którą zagrałeś liczy się do obrotu

Bonus: Unibet
#527792 13/03/2006 17:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Quote
Quote
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ?

A jakie zdarzenie ma taki kurs (z ciekawości pytam)?

W regulaminie nie ma nic wspomnianego o kursie wiec tak ale nie grałem jeszcze 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Np. Rosenberg To Make a Hattrick - (Inter v Ajax)
Do tego kontra @85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527793 13/03/2006 18:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Jezeli korzystalem z promocji 90.minut czyli darmowe 100 to czy wzmianka w regulaminie dotyczaca wyplat na Netellera tylko po depozycie obowiazuje ? Moze ktos probowal, moze jakies maile pomogly ?

#527794 13/03/2006 19:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Quote
Panowie może mi ktoś napisać czy w bet24 można systemowe zakłady zagrać?Jeśli tak to proszę o instrukcje bo jakoś nie widze tego

Systemowe byś chciał
Ja tam bym chciał podwójną szanse 1x na ten przykład
O azjanach juz nie wspomnę
Amatorszczyzna straszna

#527795 13/03/2006 19:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ?
jeżeli zagrałeś i był zwrot to kwota za którą zagrałeś liczy się do obrotu

czy jesteś tego w 100% pewny? bo mi się wydaję, że zwroty nie wliczają się do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#527796 13/03/2006 19:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Witam ile wam kaska szla na zwrot nak arte bo zlecilem w czwartek rano i narazie nie widac nic.

#527797 13/03/2006 19:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
Jezeli korzystalem z promocji 90.minut czyli darmowe 100 to czy wzmianka w regulaminie dotyczaca wyplat na Netellera tylko po depozycie obowiazuje ? Moze ktos probowal, moze jakies maile pomogly ?
tez bym chcial wiedziec...

#527798 13/03/2006 19:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Witam ile wam kaska szla na zwrot nak arte bo zlecilem w czwartek rano i narazie nie widac nic.
5 dni roboczych :] bedziesz mial kase sroda - czwartek

#527799 13/03/2006 19:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
ronaldinho dzieki! oby byla jak najwczesniej bo strasznie potrzeba jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />hehee

#527800 13/03/2006 20:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28
jesli dostalem kod z 90minut na 100zeta i je przegralem a teraz dostane od kogos kod na 75 z LM to bedzie mi on dzialal ?

#527801 13/03/2006 20:33
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Ja gralem tylko i wylacznie za bonus 90minut i spokojnie wyplacilem na Netellera

#527802 13/03/2006 20:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
jesli dostalem kod z 90minut na 100zeta i je przegralem a teraz dostane od kogos kod na 75 z LM to bedzie mi on dzialal ?

bedzie

#527803 13/03/2006 20:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ja gralem tylko i wylacznie za bonus 90minut i spokojnie wyplacilem na Netellera

ile czasu szla kasa z bet24 na netellerka?

#527804 13/03/2006 21:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
nie chce mi sie przeszukiwac tych wszystkich tematow po 20 stron, bo co drugi post jest z pytaniem "gdzie jest bonus" dlatego spytam sie (zapewne) jeszcze raz tongue Otóż:

Rejestrowalem sie w bet24 i w polu karty kredytowej wpisalem swoj nr karty do bankomatu, co teraz zrobic jesli chce poprosic ich o przelew pieniedzy na moje konto ? Mail do supportu czy jak ?

#527805 13/03/2006 21:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 115
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 115
Quote
nie chce mi sie przeszukiwac tych wszystkich tematow po 20 stron, bo co drugi post jest z pytaniem "gdzie jest bonus" dlatego spytam sie (zapewne) jeszcze raz tongue Otóż:

Rejestrowalem sie w bet24 i w polu karty kredytowej wpisalem swoj nr karty do bankomatu, co teraz zrobic jesli chce poprosic ich o przelew pieniedzy na moje konto ? Mail do supportu czy jak ?

Ja zadzwoniłęm i powiedziałem zmieniaja na miejscu:)

I dzis zleciłem wypąłte

#527806 14/03/2006 06:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam
Chciałbym sie dowiedziec czy jezeli zlece wypłate na karte BZWBK to bank zablokuje mi pieniadze na 30 dni tak samo jak to sie dzieje w inteligo

#527807 14/03/2006 08:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Panowie czy przyslali wam ten kod za LM bo ja juz czekam prawie tydzien a wyslalem meliaodrazu na drugi dzien i gralem na lavie za 75 zł ?? mam pisac do nich kolejne meile jesli tak to podajcie ten meil Z GóRY DZIEKUJE

#527808 14/03/2006 08:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
ja pisałem kilka maili z konta pocztowego które mam wpisane w Bet24 i nic, nie odpisali na żaden. po kilku dniach napisałem z innego swojego maila i odpowiedzieli szybciutko. także spróbuj z innego konta skrobnać do nich

#527809 14/03/2006 08:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Panowie czy przyslali wam ten kod za LM bo ja juz czekam prawie tydzien a wyslalem meliaodrazu na drugi dzien i gralem na lavie za 75 zł ?? mam pisac do nich kolejne meile jesli tak to podajcie ten meil Z GóRY DZIEKUJE
To skorzystaj z bezpłatnej infolinii, zamiast marudzić. Mi dopisali ręcznie, a na drugi dzień jeszcze maila przysłali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527810 14/03/2006 11:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Zdjeli juz ten bonus 150 PLN dla nowych uzytkownikow ?

Strona 21 z 26 1 2 19 20 21 22 23 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1