|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ? jeżeli zagrałeś i był zwrot to kwota za którą zagrałeś liczy się do obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ? A jakie zdarzenie ma taki kurs (z ciekawości pytam)? W regulaminie nie ma nic wspomnianego o kursie wiec tak ale nie grałem jeszcze 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Np. Rosenberg To Make a Hattrick - (Inter v Ajax) Do tego kontra @85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Jezeli korzystalem z promocji 90.minut czyli darmowe 100 to czy wzmianka w regulaminie dotyczaca wyplat na Netellera tylko po depozycie obowiazuje ? Moze ktos probowal, moze jakies maile pomogly ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Panowie może mi ktoś napisać czy w bet24 można systemowe zakłady zagrać?Jeśli tak to proszę o instrukcje bo jakoś nie widze tego Systemowe byś chciał Ja tam bym chciał podwójną szanse 1x na ten przykład O azjanach juz nie wspomnę Amatorszczyzna straszna
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy ktos wie czy kurs 1,00 rowniez wlicza sie do obrotu ? jeżeli zagrałeś i był zwrot to kwota za którą zagrałeś liczy się do obrotu czy jesteś tego w 100% pewny? bo mi się wydaję, że zwroty nie wliczają się do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
Witam ile wam kaska szla na zwrot nak arte bo zlecilem w czwartek rano i narazie nie widac nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
Jezeli korzystalem z promocji 90.minut czyli darmowe 100 to czy wzmianka w regulaminie dotyczaca wyplat na Netellera tylko po depozycie obowiazuje ? Moze ktos probowal, moze jakies maile pomogly ? tez bym chcial wiedziec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Witam ile wam kaska szla na zwrot nak arte bo zlecilem w czwartek rano i narazie nie widac nic. 5 dni roboczych :] bedziesz mial kase sroda - czwartek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
ronaldinho dzieki! oby byla jak najwczesniej bo strasznie potrzeba jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />hehee
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28 |
jesli dostalem kod z 90minut na 100zeta i je przegralem a teraz dostane od kogos kod na 75 z LM to bedzie mi on dzialal ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
Ja gralem tylko i wylacznie za bonus 90minut i spokojnie wyplacilem na Netellera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
jesli dostalem kod z 90minut na 100zeta i je przegralem a teraz dostane od kogos kod na 75 z LM to bedzie mi on dzialal ? bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ja gralem tylko i wylacznie za bonus 90minut i spokojnie wyplacilem na Netellera ile czasu szla kasa z bet24 na netellerka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
nie chce mi sie przeszukiwac tych wszystkich tematow po 20 stron, bo co drugi post jest z pytaniem "gdzie jest bonus" dlatego spytam sie (zapewne) jeszcze raz  Otóż: Rejestrowalem sie w bet24 i w polu karty kredytowej wpisalem swoj nr karty do bankomatu, co teraz zrobic jesli chce poprosic ich o przelew pieniedzy na moje konto ? Mail do supportu czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 115 |
nie chce mi sie przeszukiwac tych wszystkich tematow po 20 stron, bo co drugi post jest z pytaniem "gdzie jest bonus" dlatego spytam sie (zapewne) jeszcze raz  Otóż: Rejestrowalem sie w bet24 i w polu karty kredytowej wpisalem swoj nr karty do bankomatu, co teraz zrobic jesli chce poprosic ich o przelew pieniedzy na moje konto ? Mail do supportu czy jak ? Ja zadzwoniłęm i powiedziałem zmieniaja na miejscu:) I dzis zleciłem wypąłte
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Chciałbym sie dowiedziec czy jezeli zlece wypłate na karte BZWBK to bank zablokuje mi pieniadze na 30 dni tak samo jak to sie dzieje w inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Panowie czy przyslali wam ten kod za LM bo ja juz czekam prawie tydzien a wyslalem meliaodrazu na drugi dzien i gralem na lavie za 75 zł ?? mam pisac do nich kolejne meile jesli tak to podajcie ten meil Z GóRY DZIEKUJE
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
ja pisałem kilka maili z konta pocztowego które mam wpisane w Bet24 i nic, nie odpisali na żaden. po kilku dniach napisałem z innego swojego maila i odpowiedzieli szybciutko. także spróbuj z innego konta skrobnać do nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Panowie czy przyslali wam ten kod za LM bo ja juz czekam prawie tydzien a wyslalem meliaodrazu na drugi dzien i gralem na lavie za 75 zł ?? mam pisac do nich kolejne meile jesli tak to podajcie ten meil Z GóRY DZIEKUJE To skorzystaj z bezpłatnej infolinii, zamiast marudzić. Mi dopisali ręcznie, a na drugi dzień jeszcze maila przysłali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Zdjeli juz ten bonus 150 PLN dla nowych uzytkownikow ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka