Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#52851 03/02/2004 00:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 9
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 9
http://info.onet.pl/863990,11,1,0,120,686,item.html

Bonus: Unibet
#52852 03/02/2004 00:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
no niezle...kasy sporo, zawsze laski pracuja,ochrony nie ma...latwy łup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
swoja drogą moze napadł ktos z grajacych.mial slaby weekend, bo udupil na bayernie i chcial sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52853 03/02/2004 00:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Ja szykuje skok na Toto-Syfa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oddadzą mi ten cash co straciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52854 03/02/2004 00:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
najlepsze, ze napad byl na ulicy Wspolnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
moze to nie napad, tylko kolejny wątek serialu??

#52855 03/02/2004 00:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
wow! przecież ja już dość dawno pisałem o tym pomyśle i pytałem się na forum kiedy oni oddają 'utarg' w punktach. nikt wtedy nie wiedział, a tu proszę!

tak czy owak należy pochwalić inicjatywę tych
młodzieńców, w dzisiejszych czasach to nie sztuka siedzieć z założonymi rękami i narzekać na swój los, trzeba działać tak jak oni i naprawdę skubać buki!

#52856 03/02/2004 00:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
w sumie to nie taki zly pomysl jak wtopie kilka razy z rzedu to tez wezme kolegow iu ruszymy na zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> latwa kasa same pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#52857 03/02/2004 00:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
no i sts bedzie sie musial zastanowic nad swoją polityką wobec klientow ktorzy u nich przegrywają kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a moze wpływ na ten napad miala sprawa LEMGO???

myslę że to dobry trop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i tym tropem powinni pójśc stołeczni milicjanci

#52858 03/02/2004 00:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
No proszę a jednak hasło puścić buki z torbami ma jednak dwa znaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
My tu się głowimy jak oskubać buki a ci młodzi inteligentni panowie w tak błyskotliwy sposób "wygrali z bukami" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich i dla buków tez na pocieszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#52859 03/02/2004 01:24
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Ostro - ciekawe ile kasy im zabrali oby dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52860 03/02/2004 01:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
nie mogl wybrać sobie soboty?Tylko poniedziałek

#52861 03/02/2004 01:50
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał komandos:
[qb]najlepsze, ze napad byl na ulicy Wspolnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
moze to nie napad, tylko kolejny wątek serialu??[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dobre,może4 napiszą sprostowanie,że to były zdjęcia do kolejnego odcinka.
A tak swoją drogą tp dobrze im,trzeba buków łupić,a STS szczególnie.Kurde,że ja na to nie wpadłem a u nas jest STS tak ładnie wystawiony .

#52862 03/02/2004 01:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
tak czy owak należy pochwalić inicjatywę tych
młodzieńców, w dzisiejszych czasach to nie sztuka siedzieć z założonymi rękami i narzekać na swój los, trzeba działać tak jak oni i naprawdę skubać buki!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52863 03/02/2004 02:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
Dj Sachi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52864 03/02/2004 03:00
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Ja na swojego stsiaka nie napadne. Na przeciwko jest posterunek policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#52865 03/02/2004 03:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
to podobno chlopcy z totomixa napadli w dobrej wierze na sts

zeby miec na wyplaty dla swoich klientow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dostali takie wytyczne w totomixie dzis rano -ze jak im bedzie brakowac pieniedzy na wyplaty -to maja napadac na najblizsze STS-y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52866 03/02/2004 03:14
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał DannY:
Ja na swojego stsiaka nie napadne. Na przeciwko jest posterunek policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Bardzo dobre miejsce , najczęściej jest jeden policjant , który odbiera telefony , więc nie może zainterweniować ...

Sts na jutro ma fajną ofertę.
Quote
Kto o****ł naszą firmę?
Rafter 2,4
ktoś inny 1,4
.
.

#52867 03/02/2004 03:33
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał DannY:
[qb]Ja na swojego stsiaka nie napadne. Na przeciwko jest posterunek policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
najciemniej jest pod latarnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#52868 03/02/2004 03:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
proponuje za mala dzialke wsparcie policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze sie zgodza wtedy bedzie super pewniak z podpurka po niezlym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52869 03/02/2004 03:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
po co grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie trzeba siedziec przed komputerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to tylko chwila strachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nareszcie ktos pomyslał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> piwo dla nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: podro600

#52870 03/02/2004 03:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
je.bac stsy i bayern monachium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1