|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2001
Posty: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177 |
no niezle...kasy sporo, zawsze laski pracuja,ochrony nie ma...latwy łup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> swoja drogą moze napadł ktos z grajacych.mial slaby weekend, bo udupil na bayernie i chcial sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Ja szykuje skok na Toto-Syfa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oddadzą mi ten cash co straciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177 |
najlepsze, ze napad byl na ulicy Wspolnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze to nie napad, tylko kolejny wątek serialu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
wow! przecież ja już dość dawno pisałem o tym pomyśle i pytałem się na forum kiedy oni oddają 'utarg' w punktach. nikt wtedy nie wiedział, a tu proszę!
tak czy owak należy pochwalić inicjatywę tych młodzieńców, w dzisiejszych czasach to nie sztuka siedzieć z założonymi rękami i narzekać na swój los, trzeba działać tak jak oni i naprawdę skubać buki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
w sumie to nie taki zly pomysl jak wtopie kilka razy z rzedu to tez wezme kolegow iu ruszymy na zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> latwa kasa same pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
no i sts bedzie sie musial zastanowic nad swoją polityką wobec klientow ktorzy u nich przegrywają kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a moze wpływ na ten napad miala sprawa LEMGO???
myslę że to dobry trop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i tym tropem powinni pójśc stołeczni milicjanci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 326 |
No proszę a jednak hasło puścić buki z torbami ma jednak dwa znaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> My tu się głowimy jak oskubać buki a ci młodzi inteligentni panowie w tak błyskotliwy sposób "wygrali z bukami" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich i dla buków tez na pocieszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Ostro - ciekawe ile kasy im zabrali oby dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 105 |
nie mogl wybrać sobie soboty?Tylko poniedziałek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał komandos: [qb]najlepsze, ze napad byl na ulicy Wspolnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze to nie napad, tylko kolejny wątek serialu??[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre,może4 napiszą sprostowanie,że to były zdjęcia do kolejnego odcinka. A tak swoją drogą tp dobrze im,trzeba buków łupić,a STS szczególnie.Kurde,że ja na to nie wpadłem a u nas jest STS tak ładnie wystawiony .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał tyler: tak czy owak należy pochwalić inicjatywę tych młodzieńców, w dzisiejszych czasach to nie sztuka siedzieć z założonymi rękami i narzekać na swój los, trzeba działać tak jak oni i naprawdę skubać buki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 706 |
Dj Sachi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
Ja na swojego stsiaka nie napadne. Na przeciwko jest posterunek policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
to podobno chlopcy z totomixa napadli w dobrej wierze na sts
zeby miec na wyplaty dla swoich klientow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dostali takie wytyczne w totomixie dzis rano -ze jak im bedzie brakowac pieniedzy na wyplaty -to maja napadac na najblizsze STS-y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał DannY: Ja na swojego stsiaka nie napadne. Na przeciwko jest posterunek policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Bardzo dobre miejsce , najczęściej jest jeden policjant , który odbiera telefony , więc nie może zainterweniować ... Sts na jutro ma fajną ofertę. Kto o****ł naszą firmę? Rafter 2,4 ktoś inny 1,4 . .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał DannY: [qb]Ja na swojego stsiaka nie napadne. Na przeciwko jest posterunek policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] najciemniej jest pod latarnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
proponuje za mala dzialke wsparcie policji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze sie zgodza wtedy bedzie super pewniak z podpurka po niezlym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
po co grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie trzeba siedziec przed komputerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to tylko chwila strachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nareszcie ktos pomyslał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> piwo dla nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: podro600
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
je.bac stsy i bayern monachium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|