iwo: [/qb]Bayern je..."> iwo: [/qb]Bayern je...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#52871 03/02/2004 04:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał Dj_Bobek:
[qb]je.bac stsy i bayern monachium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Bayern jeszcze mocniej! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie nawidze tego klubu za ich wtopy /i moje na tym/ najbardziej ze wszystkich! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Bayernowe cipki!

Bonus: Unibet
#52872 03/02/2004 14:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
Hehe niezle - ja niestety swojego STSa nie okradne bo tam moja kumpela pracuje a glupio by mi bylo ja napadac :rolleyes:

#52873 03/02/2004 21:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a ten koles na zdjeciu to jeden z tych co napadli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ??

#52874 03/02/2004 21:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Może to nie był napad, tylko ktoś odebrał swoją kasę za LEMGO

#52875 03/02/2004 21:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]Może to nie był napad, tylko ktoś odebrał swoją kasę za LEMGO[/qb]
Heh a może oni tylko chcieli pożyczyć żeby mieć za co grać a jak by wygrali to by oddali co do grosza :zobacz:

#52876 03/02/2004 22:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
widze ze dobrze sie dzieje:)
swoja droga to juz nie raz mialem takie mysli ktorych apogeum mialo miejsce po wtopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla najlepszych typerow w Polsce:)
Dj Sosna nawet nie ma takiego zysku jak chlopaki zrobili i to jeszcze w marny poniedzialek:)
mozna by troche odczekac az sprawa ucichnie i cos owalic na wlasna reke najlepiej w sobote:)

#52877 03/02/2004 22:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał Szalony Bober:
[qb]Hehe niezle - ja niestety swojego STSa nie okradne bo tam moja kumpela pracuje a glupio by mi bylo ja napadac :rolleyes: [/qb]
okradac moze i glupio ale dogadac sie bylo by eksluzywnie bardzo , cos na miare zbrodni doskonalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52878 03/02/2004 22:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SR:
[QB]widze ze dobrze sie dzieje:)
swoja droga to juz nie raz mialem takie mysli ktorych apogeum mialo miejsce po wtopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

..a kto nie miał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1