|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał Dj_Bobek: [qb]je.bac stsy i bayern monachium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Bayern jeszcze mocniej! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie nawidze tego klubu za ich wtopy /i moje na tym/ najbardziej ze wszystkich! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Bayernowe cipki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253 |
Hehe niezle - ja niestety swojego STSa nie okradne bo tam moja kumpela pracuje a glupio by mi bylo ja napadac :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a ten koles na zdjeciu to jeden z tych co napadli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Może to nie był napad, tylko ktoś odebrał swoją kasę za LEMGO
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Oryginalnie wysłał marasking: [qb]Może to nie był napad, tylko ktoś odebrał swoją kasę za LEMGO[/qb] Heh a może oni tylko chcieli pożyczyć żeby mieć za co grać a jak by wygrali to by oddali co do grosza :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
widze ze dobrze sie dzieje:) swoja droga to juz nie raz mialem takie mysli ktorych apogeum mialo miejsce po wtopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla najlepszych typerow w Polsce:) Dj Sosna nawet nie ma takiego zysku jak chlopaki zrobili i to jeszcze w marny poniedzialek:) mozna by troche odczekac az sprawa ucichnie i cos owalic na wlasna reke najlepiej w sobote:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Oryginalnie wysłał Szalony Bober: [qb]Hehe niezle - ja niestety swojego STSa nie okradne bo tam moja kumpela pracuje a glupio by mi bylo ja napadac :rolleyes: [/qb] okradac moze i glupio ale dogadac sie bylo by eksluzywnie bardzo , cos na miare zbrodni doskonalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SR: [QB]widze ze dobrze sie dzieje:) swoja droga to juz nie raz mialem takie mysli ktorych apogeum mialo miejsce po wtopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
..a kto nie miał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka