Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
walczak #5284979 29/03/2012 03:35
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by walczak
Originally Posted by _Korver_
Ruszam niedługo z nowym, czystym kontem w b365. Idę o zakład, że na przestrzeni 3 miesięcy dorobię się limitu kilkunastu-klikudziesięciu złotych na beta (na starcie na moje sporty można grać nawet po kilka tys).

U mnie 2 i pół tygodnia i właśnie dostałem maila o limicie.

Mam nadzieję, że oszustów wyłapią wcześniej niż po trzech miesiącach ...

Bonus: Unibet
Conrad #5284981 29/03/2012 03:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Oszustów?

Conrad #5284987 29/03/2012 03:38
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
1 osoba = 1 konto

Conrad #5284991 29/03/2012 03:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
laugh

ok, szkoda zatem klawiatury, by to ripostować.

Typowo polskie myślenie.

Pozdrawiam.

Conrad #5285007 29/03/2012 03:51
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
no to teraz chlopaki pojechali aplauz laugh

Conrad #5285012 29/03/2012 03:54
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Napisałem tylko co miał na myśli walczak, a nie co ja myśle, więc wara ode mnie grin

Conrad #5285048 29/03/2012 04:42
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Panowie skoro juz jedziecie na grubsza skale, to oferuje dostep do 50 kont bet365- za skromne 50k smile co to na was smile

Conrad #5285135 29/03/2012 10:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzisiejsze streamy na bet365 (według czasu angielskiego):

29/03/2012 07:30 Snooker World Snooker Tier 1 China Open
29/03/2012 07:30 Snooker World Snooker Tier 1 China Open - table 2
29/03/2012 09:55 Table Tennis ITTF World Events World Team Table Tennis Championships
29/03/2012 09:55 Table Tennis ITTF World Events World Team Table Tennis Championships
29/03/2012 14:45 Soccer BUL A Grupa Litex Lovech (BGR) v Levski Sofia
29/03/2012 15:45 Soccer BUL A Grupa Litex Lovech (BGR) v Levski Sofia
29/03/2012 18:00 Tennis WTA Premier WTA Miami
29/03/2012 18:00 Tennis Challenger 2012-13 ATP Barranquilla Challenger
29/03/2012 18:00 Tennis WTA Premier Miami, USA
29/03/2012 19:00 Darts Premier League Darts McCoy's Premier League Darts - Cardiff
29/03/2012 20:00 Tennis ATP 1000 Series ATP Miami - Stadium Court
29/03/2012 23:00 Badminton Badminton Europe Finnish Open
29/03/2012 23:45 Soccer Copa Libertadores Boca Juniors v Arsenal

Farciarz #5287225 30/03/2012 21:08
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Originally Posted by Farciarz
Mam nadzieję, że oszustów wyłapią wcześniej niż po trzech miesiącach ...

Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie.

Swoją drogą na nowym koncie nie dostałem limitu, ale mam 10 sekund dłużej przyjmowany zakład, nie spodobało się im że grałem late bety grin wy po ilu late betach macie to opóźnienie?

Conrad #5287778 31/03/2012 02:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ogólnie ciekawe stereotypy funkcjonują, ale to tak jak w życiu. Jak komuś lepiej niż drugiemu to od razu złodziej, krętacz i kanalia. laugh

_Korver_ #5287951 31/03/2012 03:35
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Tak juz chyba zawsze bedzie Kover wink Jak wtapiasz to jestes dobry dla buka, jak za duzo wygrywasz, to zaraz Ci pozwola grac za 5zl gora laugh mnie kiedys gamebookers fajnie zalatwil jak mialem limity na siatke za 15zl na tenis 30zl srednio grin Ogolnie kazdy buk u ktorego gralem w ostatnich 3 latach oprocz Unibetu i Pinka nie pozwolil mi grac za wieksze pieniadze. W sumie dziwie sie az Unibetowi, bo jestem u nich sporo na plus, a przyjmuja caly czas bardzo fajne stawki za 1000zl nawet czasem, oczywiscie na jeden bet. Czasem jak rozbije na 2-3 kupony i dodam po jakims "pewnym" zdarzeniu to przyjmuja mi i trzy kupony po 700-800zl.

Conrad #5287963 31/03/2012 03:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja podejście buków jestem w stanie zrozumieć, bo to firmy, których działalność ma przynosić zysk.

Nie rozumiem jednak postawy/opinii innych graczy, bo przecież de facto jesteśmy po tej samej stronie i co komu do tego, że gram jak gram, skoro on na tym nie traci? Zwykła zawiść, bo to takie polskie. Ot co.

_Korver_ #5287982 31/03/2012 03:52
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Czy to tylko polskie, to bym nie powiedzial. Bylem w angli i we wloszech i ogolnie rzecz biorac nie zauwazylem, zeby tam ludzie byli lepsi. Zazdrosc i zawisc jest wszedzie, a przeszkadza to tylko tym graczom, ktorzy sa na minusie i nigdy zadnego limitu nie dostali od buka. Jakby troche zaczeli wygrywac i nagle pozwolono im grac za 50zl to moze by zrozumieli.

_Korver_ #5288087 31/03/2012 05:27
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by _Korver_
Ja podejście buków jestem w stanie zrozumieć, bo to firmy, których działalność ma przynosić zysk.

Nie rozumiem jednak postawy/opinii innych graczy, bo przecież de facto jesteśmy po tej samej stronie i co komu do tego, że gram jak gram, skoro on na tym nie traci? Zwykła zawiść, bo to takie polskie. Ot co.


Puknij sie w glowke. Tyle tylko napisze.

Conrad #5288097 31/03/2012 06:06
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Quote
Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie.

Buk ci oferuje swoje usługi na określonych warunkach może też je ograniczyć, na wszystko się zgadzasz zakładając u nich rachunek.Trudno uznać kogoś za uczciwego, kto musi się podawać za kogoś kim nie jest by ciągnąć dalej profity, w dodatku nie jest słowny w współpracy z danym podmiotem.Sam mam po kilka kont u paru buków (choć nie u tego) za zgodą zaufanych ludzi którzy się w takie rzeczy nie bawią, wiem że to nie jest do końca w porządku ale czyn takiej wagi że mnie to jebie, wiadome że buki też lecą w kulki, ale co to ma wspólnego z kogoś osobistą uczciwością laugh Nie róbcie z siebie już takich świętoszków oszusty blush

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by royalflush
Quote
Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie.

Buk ci oferuje swoje usługi na określonych warunkach może też je ograniczyć, na wszystko się zgadzasz zakładając u nich rachunek.Trudno uznać kogoś za uczciwego, kto musi się podawać za kogoś kim nie jest by ciągnąć dalej profity, w dodatku nie jest słowny w współpracy z danym podmiotem.Sam mam po kilka kont u paru buków (choć nie u tego) za zgodą zaufanych ludzi którzy się w takie rzeczy nie bawią, wiem że to nie jest do końca w porządku ale czyn takiej wagi że mnie to jebie, wiadome że buki też lecą w kulki, ale co to ma wspólnego z kogoś osobistą uczciwością laugh Nie róbcie z siebie już takich świętoszków oszusty blush
a ja mam 50 osobistosci, moze wiecej i zyje tongue laugh

Conrad #5288164 31/03/2012 08:15
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
a ja mam wyjebane w system i wjebuje wszystko co mam i dzieki temu moge dalej grac i nawet dostaje bonusy za lojalnosc i tak dalej ooo piwo ooo

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
Tak powaznie sie pytam, ile trzeba przegrywac, zeby dali jakis bonus lojalnosciowy? Ja osobiscie pisalem wiele razy do roznych firm czy cos od nich dostane, bo wplacam sporo kasy, a nigdy nic za darmo od nich nie dostalem, to ostatnio Unibet mi napisal, ze jestem graczem z dodatnim bilansem i nie przewidzieli dla mnie w najblizszym czasie zadnych bonusow laugh W sumie mam gdzies ich 50zl, jak mam przejebac z 5000zl i dostac jakis bonus 50zl to dziekuje tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by royalflush
Quote
Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie.

Buk ci oferuje swoje usługi na określonych warunkach może też je ograniczyć, na wszystko się zgadzasz zakładając u nich rachunek.Trudno uznać kogoś za uczciwego, kto musi się podawać za kogoś kim nie jest by ciągnąć dalej profity, w dodatku nie jest słowny w współpracy z danym podmiotem.Sam mam po kilka kont u paru buków (choć nie u tego) za zgodą zaufanych ludzi którzy się w takie rzeczy nie bawią, wiem że to nie jest do końca w porządku ale czyn takiej wagi że mnie to jebie, wiadome że buki też lecą w kulki, ale co to ma wspólnego z kogoś osobistą uczciwością laugh Nie róbcie z siebie już takich świętoszków oszusty blush

Buk dyma graczy na każdym kroku, ja dymam buka. W czym problem? Czy ktoś na tym cierpi? Nie wydaje mi się. W życiu na każdym kroku jesteśmy dymani, od polityków począwszy po sprzedawczynie w osiedlowym warzywniaku kończąc. Nie uważam się za oszusta, a co najwyżej za bardziej cwanego od nich. Wiele trzeba się namęczyć, żeby pociągnąć taki temat z nowymi kontami. smirk

koniec OT z mojej strony.

Każdy orze jak może.

_Korver_ #5288374 31/03/2012 16:39
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by _Korver_
Buk dyma graczy na każdym kroku, ja dymam buka...

..Każdy orze jak może.

piwo

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1