|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ruszam niedługo z nowym, czystym kontem w b365. Idę o zakład, że na przestrzeni 3 miesięcy dorobię się limitu kilkunastu-klikudziesięciu złotych na beta (na starcie na moje sporty można grać nawet po kilka tys). U mnie 2 i pół tygodnia i właśnie dostałem maila o limicie. Mam nadzieję, że oszustów wyłapią wcześniej niż po trzech miesiącach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
 ok, szkoda zatem klawiatury, by to ripostować. Typowo polskie myślenie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
no to teraz chlopaki pojechali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Napisałem tylko co miał na myśli walczak, a nie co ja myśle, więc wara ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Panowie skoro juz jedziecie na grubsza skale, to oferuje dostep do 50 kont bet365- za skromne 50k  co to na was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzisiejsze streamy na bet365 (według czasu angielskiego):
29/03/2012 07:30 Snooker World Snooker Tier 1 China Open 29/03/2012 07:30 Snooker World Snooker Tier 1 China Open - table 2 29/03/2012 09:55 Table Tennis ITTF World Events World Team Table Tennis Championships 29/03/2012 09:55 Table Tennis ITTF World Events World Team Table Tennis Championships 29/03/2012 14:45 Soccer BUL A Grupa Litex Lovech (BGR) v Levski Sofia 29/03/2012 15:45 Soccer BUL A Grupa Litex Lovech (BGR) v Levski Sofia 29/03/2012 18:00 Tennis WTA Premier WTA Miami 29/03/2012 18:00 Tennis Challenger 2012-13 ATP Barranquilla Challenger 29/03/2012 18:00 Tennis WTA Premier Miami, USA 29/03/2012 19:00 Darts Premier League Darts McCoy's Premier League Darts - Cardiff 29/03/2012 20:00 Tennis ATP 1000 Series ATP Miami - Stadium Court 29/03/2012 23:00 Badminton Badminton Europe Finnish Open 29/03/2012 23:45 Soccer Copa Libertadores Boca Juniors v Arsenal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Mam nadzieję, że oszustów wyłapią wcześniej niż po trzech miesiącach ... Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie. Swoją drogą na nowym koncie nie dostałem limitu, ale mam 10 sekund dłużej przyjmowany zakład, nie spodobało się im że grałem late bety  wy po ilu late betach macie to opóźnienie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ogólnie ciekawe stereotypy funkcjonują, ale to tak jak w życiu. Jak komuś lepiej niż drugiemu to od razu złodziej, krętacz i kanalia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Tak juz chyba zawsze bedzie Kover  Jak wtapiasz to jestes dobry dla buka, jak za duzo wygrywasz, to zaraz Ci pozwola grac za 5zl gora  mnie kiedys gamebookers fajnie zalatwil jak mialem limity na siatke za 15zl na tenis 30zl srednio  Ogolnie kazdy buk u ktorego gralem w ostatnich 3 latach oprocz Unibetu i Pinka nie pozwolil mi grac za wieksze pieniadze. W sumie dziwie sie az Unibetowi, bo jestem u nich sporo na plus, a przyjmuja caly czas bardzo fajne stawki za 1000zl nawet czasem, oczywiscie na jeden bet. Czasem jak rozbije na 2-3 kupony i dodam po jakims "pewnym" zdarzeniu to przyjmuja mi i trzy kupony po 700-800zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja podejście buków jestem w stanie zrozumieć, bo to firmy, których działalność ma przynosić zysk.
Nie rozumiem jednak postawy/opinii innych graczy, bo przecież de facto jesteśmy po tej samej stronie i co komu do tego, że gram jak gram, skoro on na tym nie traci? Zwykła zawiść, bo to takie polskie. Ot co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Czy to tylko polskie, to bym nie powiedzial. Bylem w angli i we wloszech i ogolnie rzecz biorac nie zauwazylem, zeby tam ludzie byli lepsi. Zazdrosc i zawisc jest wszedzie, a przeszkadza to tylko tym graczom, ktorzy sa na minusie i nigdy zadnego limitu nie dostali od buka. Jakby troche zaczeli wygrywac i nagle pozwolono im grac za 50zl to moze by zrozumieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Ja podejście buków jestem w stanie zrozumieć, bo to firmy, których działalność ma przynosić zysk.
Nie rozumiem jednak postawy/opinii innych graczy, bo przecież de facto jesteśmy po tej samej stronie i co komu do tego, że gram jak gram, skoro on na tym nie traci? Zwykła zawiść, bo to takie polskie. Ot co. Puknij sie w glowke. Tyle tylko napisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie. Buk ci oferuje swoje usługi na określonych warunkach może też je ograniczyć, na wszystko się zgadzasz zakładając u nich rachunek.Trudno uznać kogoś za uczciwego, kto musi się podawać za kogoś kim nie jest by ciągnąć dalej profity, w dodatku nie jest słowny w współpracy z danym podmiotem.Sam mam po kilka kont u paru buków (choć nie u tego) za zgodą zaufanych ludzi którzy się w takie rzeczy nie bawią, wiem że to nie jest do końca w porządku ale czyn takiej wagi że mnie to jebie, wiadome że buki też lecą w kulki, ale co to ma wspólnego z kogoś osobistą uczciwością  Nie róbcie z siebie już takich świętoszków oszusty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie. Buk ci oferuje swoje usługi na określonych warunkach może też je ograniczyć, na wszystko się zgadzasz zakładając u nich rachunek.Trudno uznać kogoś za uczciwego, kto musi się podawać za kogoś kim nie jest by ciągnąć dalej profity, w dodatku nie jest słowny w współpracy z danym podmiotem.Sam mam po kilka kont u paru buków (choć nie u tego) za zgodą zaufanych ludzi którzy się w takie rzeczy nie bawią, wiem że to nie jest do końca w porządku ale czyn takiej wagi że mnie to jebie, wiadome że buki też lecą w kulki, ale co to ma wspólnego z kogoś osobistą uczciwością  Nie róbcie z siebie już takich świętoszków oszusty  a ja mam 50 osobistosci, moze wiecej i zyje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Tak powaznie sie pytam, ile trzeba przegrywac, zeby dali jakis bonus lojalnosciowy? Ja osobiscie pisalem wiele razy do roznych firm czy cos od nich dostane, bo wplacam sporo kasy, a nigdy nic za darmo od nich nie dostalem, to ostatnio Unibet mi napisal, ze jestem graczem z dodatnim bilansem i nie przewidzieli dla mnie w najblizszym czasie zadnych bonusow  W sumie mam gdzies ich 50zl, jak mam przejebac z 5000zl i dostac jakis bonus 50zl to dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jakich oszustów? uważasz że jak przegrywałem i pozwalali mi grac było ok? a gdy zacząłem wygrywac to mam limit na każdym koncie. Buk ci oferuje swoje usługi na określonych warunkach może też je ograniczyć, na wszystko się zgadzasz zakładając u nich rachunek.Trudno uznać kogoś za uczciwego, kto musi się podawać za kogoś kim nie jest by ciągnąć dalej profity, w dodatku nie jest słowny w współpracy z danym podmiotem.Sam mam po kilka kont u paru buków (choć nie u tego) za zgodą zaufanych ludzi którzy się w takie rzeczy nie bawią, wiem że to nie jest do końca w porządku ale czyn takiej wagi że mnie to jebie, wiadome że buki też lecą w kulki, ale co to ma wspólnego z kogoś osobistą uczciwością  Nie róbcie z siebie już takich świętoszków oszusty  Buk dyma graczy na każdym kroku, ja dymam buka. W czym problem? Czy ktoś na tym cierpi? Nie wydaje mi się. W życiu na każdym kroku jesteśmy dymani, od polityków począwszy po sprzedawczynie w osiedlowym warzywniaku kończąc. Nie uważam się za oszusta, a co najwyżej za bardziej cwanego od nich. Wiele trzeba się namęczyć, żeby pociągnąć taki temat z nowymi kontami.  koniec OT z mojej strony. Każdy orze jak może.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Buk dyma graczy na każdym kroku, ja dymam buka...
..Każdy orze jak może. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|