Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Originally Posted by 19marcin08
Ciekawie dzisiaj w Krakowie.
Tak na prawdę wynik chyba może być w każdą stronę.
Cracovia jeśli dzisiaj nie wygra to raczej żegna się z ekstraklasą.. Podbeskidzie solidne ale grają już o przysłowiową pietruszkę.
Tyle, że mogą mieć ochotę na grę po przegranej z ŁKS'em - przegranej, moim zdaniem przez warunki atmosferyczne, kto widział chociaż urywki meczu ten wie o czym mówię.

W Krakowie jeszcze wierzą?
Terminarz mają mega ciężki - chociażby - Wisła, Polonia, Ruch


do tej pory, dziwiłem się, że ludzie grają na Pasy przy ich beznadziejnej grze. W tej kwestii niewiele się zmieniło,ale, jest jedno ale , które skłania mnie by zagrać na Cracovię - oczywiście bez szaleństw ze stawką. Podbeskidzie bezpieczne, rozdaje karty i niczym Robin Hood pozabierał bogatym, a teraz "oddaje" biednym? ŁKS "poczuł już gest", może podobnie będzie z Pasami? Terminarz ciężki, więc Filipiaki dołożą cop ;)n wszelkich starań, by tu wygrać.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by F by Ferragamo
Originally Posted by AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.


w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco

ja myślę że właśnie dziś będą kontrolować w tyłach ten mecz
właśnie po to by bramki nie stracić zwłaszcza we wczesnej fazie meczu,
a z biegiem czasu te dwie bramki i tak wklepią cypryjczykom,
pierwszy mecz pokazał że nawet u siebie było im mega ciężko coś konstruktywnego zrobić,
a to w końcu przede wszystkim drużyna własnego boiska, na Santiago Bernabeu dopiero będą mieli ciężko w przodzie.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by raiders_
Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .
A napinaczy było wielu i będzie ..

nie przezywam tylko jestem za zdrowym rozsadkiem
jest wolnosc slowa ale jak mozesz obojetnie przejsc
jak ktos pisze takie brednie .
malo tego on jak sie obudzi dalej bedzie obcowal
ze Barce przepchali ze Milan byl lepszy podobnie jak
Wisle nalezala sie gra w grupach LM a nie Nikozji

Wracając jeszcze do wczorajszego meczu. Wszyscy płaczą, że karny niesłuszny, że Barca przepchnięta itp. Szkoda, że tydzien prędzej nikt nie płakał jak Barca nie dostała karnego po faulu Abiattiego na Sanchezie. Widać "obiektywizm" tylko w 1 stronę działa...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Originally Posted by pacyfista
2 karny z kapelusza tutaj nie ma co dyskutowac ,takie jedenastki

Z kapelusza to Weeb gwizdnął Austriakom, tu był karny i bardzo dobrze zrobił że gwizdnął, mógł go jeszcze w pół złapać ten z Milano laugh a Puyol.. próbował tylko ich rozdzielić..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Ferragamo ty ogladasz mecze extraklasy ze piszesz

ze Podbeskidzie oddalo punkty LKs-owi?

Ogladales ten mecz?

Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Originally Posted by pacyfista
Ferragamo ty ogladasz mecze extraklasy ze piszesz

ze Podbeskidzie oddalo punkty LKs-owi?

Ogladales ten mecz?

nie mam skłonności sado maso wink a dodając stan murawy to sado maso to byłby soft .

to była lekka ironia, bo teori o postawie Robina Hood powinna być widoczna dopiero dzisiaj

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by pacyfista
2 karny z kapelusza tutaj nie ma co dyskutowac ,takie jedenastki

Z kapelusza to Weeb gwizdnął Austriakom, tu był karny i bardzo dobrze zrobił że gwizdnął, mógł go jeszcze w pół złapać ten z Milano laugh a Puyol.. próbował tylko ich rozdzielić..

dla ciebie byl karny dla mnie nie ,zapamietaj sobie Kera sa przepisy, zasady ale najwazniejszy jest zdrowy rozsadek.
Na tak wysokim poziomie sedzia musi o tym pamietac

Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Originally Posted by pacyfista
F

Ogladales ten mecz?

byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś nieco przybliżył

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Piszcie o 3 karnych z Mediolanu które należały się Barcelonie, dwa były to wiemy i trzeci w końcówce na Messim był. Wypuścił sobie piłkę w pole karne, dwóch obrońców wzięło go w kleszcze nie mając kontaktu z piłką, Messi zbytnio o tą piłkę nie walczył ale co najwyżej dostał by w ryja z łokcia a korzyści i tak by nie było. tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by F by Ferragamo
Originally Posted by pacyfista
F

Ogladales ten mecz?

byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś nieco przybliżył

jaja sobie robisz ,mecz walki na wodzie Lks wygral zasluzenie
ale tam nie bylo odpuszczania przez Podbeskidzie

nie popadajmy w paranoje

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nerwowy pacyfista od rana. Właśnie nie popadajmy w paranoje. Faul w polu karnym kończy się karnym, niestety lub stety dla niektórych faul był.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Domel
Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )

laugh tak nie była zła ,ale BTS było jeszcze lepsze nie mówiąc o Underze Bayernu i tylko jedna strzeli grin
Wczorajsza LM 3/3 100% $$$$$$$$ laugh

A co na dzisiaj ??? tongue

Graty piwo

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by F by Ferragamo
Originally Posted by AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.


w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco

Kiedy ostatnio widziałeś Chelsea? Bo skoro oni są w słabej formie to nie wiem w jakiej dla Ciebie jest Benfa?

Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Originally Posted by Domel
Originally Posted by F by Ferragamo
Originally Posted by AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.


w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco

Kiedy ostatnio widziałeś Chelsea? Bo skoro oni są w słabej formie to nie wiem w jakiej dla Ciebie jest Benfa?

napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Domel
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Domel
Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )

laugh tak nie była zła ,ale BTS było jeszcze lepsze nie mówiąc o Underze Bayernu i tylko jedna strzeli grin
Wczorajsza LM 3/3 100% $$$$$$$$ laugh

A co na dzisiaj ??? tongue

Graty piwo

a dziękować dziękować grin

Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by F by Ferragamo
Originally Posted by pacyfista
F

Ogladales ten mecz?

byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś nieco przybliżył

jaja sobie robisz ,mecz walki na wodzie Lks wygral zasluzenie
ale tam nie bylo odpuszczania przez Podbeskidzie

nie popadajmy w paranoje

tożto napisałem to stanie murawy i że to wpis z dystansem, bo nie wszyscy wyczuli, a dzisiaj spodziewam się taryfy ulgowej ze strony Bielska

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by F by Ferragamo
napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami

Chelsea zwyżkuje z formą, 5 ostatnich wyjazdów Benfy to 1 zwycięsto, 2 remisy i 2 porażki (w tym tylko jeden mecz LM), a liga portugalska nie należy do megamocnych

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Witam , piwo

- Chelsea over 2,5 wygląda dobrze ...

- Barcelona na luzie awans a karnego nie musiał podyktować ale nic mu nikt nie powie bo faul był

- Podbeskidzie zagrało z ŁkS-em na tej wodzie ostatnio nie głupi mecz walka była masa sytuacji , no tylko zbrakło bramek w tym meczu

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by F by Ferragamo
napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami

No i jakie wnioski ? widziałeś Chelsea zanim przeją ją DiMatteo ?

W mojej opinii Chelsea napewno nie jest w jakiejś mega formie ot grają solidnie i z meczu na mecz wychodz to coraz lepiej .DiMatteo dał nieco świeżości ddrużynie co odrazu przełożyło się na wyniki i na samą grę . Owszem nie gromią rywali ale też nie tracą punktów w lidze .
W lizbonie Chelse zagrało świetnie w defensywie czyli zrobi to co mieli zrobić nie stracić bramki a jak się uda to strzelić ... udało się . Swoją drogą Chlsea powinna wygrać w lisponie 2-0 .. sytuacja MAtty gdzie po minięciu bramkarza trafił w słupek ... to powinno wpać . Benfa miała 2 groźne sytuacje gdzie też przynajmniej jedna bramka powinna wpaść .

Mówienie ze Chelsea jest słabe jest lekko przesadą , moim zdaniem zespół łapie wiatr nawet kołek torres prezętuje się jakoś inaczej .
Wracając do meczu to coraz smielej patrzę na Over 2,5 ,BTS ,Chelsea o1,5... nieżle też wygląda Benfica +0,75 myslę ze mecz na styku 2-1 niebiescy .

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Apoel gol 2,7 hmm

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel, alfa), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,902
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1