Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]To chyba tylko w Warszawie. U mnie nie ma problemow. A jak chce to moge troche pojezdzic po punktach ostatecznie. Dla chcacego nie ma nic trudnego. Chyba, ze w tej wiosce o nazwie Warszawa jest tylko jeden. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Warszawa może nie jest może idealnym miastem. Ale przyjamniej nie mamy kompleksów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Rzadko gram ako większe od 5 ( średnio 2,5 - 3), nie wiem ale robią coraz większę problemy (trzeba dokładać spotkania, niektórych nie pozwalają grać).
Mówisz że u ciebie nie ma. To idź w sobotę wybierz 3-4 pewniaki AKO ~3 i póść to za powiedzmy 3 tysiące. U mnie napewno nie przyjmą.
I weź teraz lataj po kilku punktach i w każdym będę dzwonić już powyżej 200 zł i w 3 z kolei już Ci nie pozwolą zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Pozdrownienia dla metropolii Chorzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]