Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#53013 11/02/2004 21:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Czy ktos może wie jakie są limyty u najbardziej popularnych buków netowych? Expekt, Unibet, B&W itp. i czy po osiągnięciu ich są jeszcze jakieś możliwości negocjacji?

Bonus: Unibet
#53014 11/02/2004 22:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]Czy ktos może wie jakie są limyty u najbardziej popularnych buków netowych? Expekt, Unibet, B&W itp. i czy po osiągnięciu ich są jeszcze jakieś możliwości negocjacji?[/qb]
W negocjacjach najważniejszy jest kompromis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Możesz na przykład negocjować tak:

Czy w zaitniałej sytuacji mogę szanownych decydentów B&W prosić o zwiększenie przydzielonego mi limitu stawkowego do kwoty $30. W zamian oferuję się nie posiadać na moim osobistym końcie gracza kwoty większej niż równowartość $25?

#53015 11/02/2004 22:40
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
U WillamaHil'a są dość wysokie limity.

Jak wejdziemy do UE to może otworzy u nas naziemne punkty. Duża część osób czeka na to jak na zbawienie.

Ostatnio w profie ledwo udało mi się wysłać kupon o ako 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za 200 zł. Ledwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (dzwoniła i prosiła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). A można już zapomnieć (przynajmniej u mnie) granie za większą kasę na bardziej "pewne" spotkania.

ps

Ostatnio starszy pan wysyłał przedemną kupon za 2 zł z wygraną około 17 000 zł. Powiedział że chce z kilka takich kuponów. Ale można było wysłać tylko jeden bo są odgórne ustalenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PROFESJONAŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53016 11/02/2004 23:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]U WillamaHil'a są dość wysokie limity.

Jak wejdziemy do UE to może otworzy u nas naziemne punkty. Duża część osób czeka na to jak na zbawienie.

Ostatnio w profie ledwo udało mi się wysłać kupon o ako 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za 200 zł. Ledwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (dzwoniła i prosiła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). A można już zapomnieć (przynajmniej u mnie) granie za większą kasę na bardziej "pewne" spotkania.

ps

Ostatnio starszy pan wysyłał przedemną kupon za 2 zł z wygraną około 17 000 zł. Powiedział że chce z kilka takich kuponów. Ale można było wysłać tylko jeden bo są odgórne ustalenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PROFESJONAŁ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
To chyba tylko w Warszawie. U mnie nie ma problemow. A jak chce to moge troche pojezdzic po punktach ostatecznie. Dla chcacego nie ma nic trudnego. Chyba, ze w tej wiosce o nazwie Warszawa jest tylko jeden. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53017 11/02/2004 23:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja z autopsji jestem zmuszony zrobic antyreklame jednemu z potentatow - InterWetten.com zlimitowali mnie jak malo kto bo az na 10 euro (!) i nie moglem podobnego dubla, trebla itp. powtorzyc ani razu nawet kolejnego choc za 5 euro ! Zalosna beznadzieja! Odradzam ich!

#53018 12/02/2004 00:13
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]To chyba tylko w Warszawie. U mnie nie ma problemow. A jak chce to moge troche pojezdzic po punktach ostatecznie. Dla chcacego nie ma nic trudnego. Chyba, ze w tej wiosce o nazwie Warszawa jest tylko jeden. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Warszawa może nie jest może idealnym miastem. Ale przyjamniej nie mamy kompleksów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Rzadko gram ako większe od 5 ( średnio 2,5 - 3), nie wiem ale robią coraz większę problemy (trzeba dokładać spotkania, niektórych nie pozwalają grać).

Mówisz że u ciebie nie ma. To idź w sobotę wybierz 3-4 pewniaki AKO ~3 i póść to za powiedzmy 3 tysiące. U mnie napewno nie przyjmą.

I weź teraz lataj po kilku punktach i w każdym będę dzwonić już powyżej 200 zł i w 3 z kolei już Ci nie pozwolą zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Pozdrownienia dla metropolii Chorzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#53019 12/02/2004 17:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
a mniej wiecej za ile trzeba wnosić zakłady aby np. taki B&W "zaszczycił" nas limitem?

i czy na limity ma wpływ ilość pieniedzy na koncie u buka ?

#53020 12/02/2004 17:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]a mniej wiecej za ile trzeba wnosić zakłady aby np. taki B&W "zaszczycił" nas limitem?

i czy na limity ma wpływ ilość pieniedzy na koncie u buka ?[/qb]
ja juz pare razy stawiałem po 100 euro i jeszcze blokady nie nałozyli. ale sie obawiam ze niedługo moze to nastąpic

#53021 12/02/2004 19:19
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Expect czasami ma trochę dziwny system akceptacji kwot na zakład. Wygląda to tak, że po wpisaniu sumy zakładu i klknięciu "ok" pojawia się informacja, że tylko część sumy na zakład jest akceptowana, a co do pozostałej - muszą to rozważyć.O wyniku tych "rozważań" informują cię mailem po kilku, kilkunastu minutach. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza gdy do rozpoczęcia zdarzenia pozostało niewiele czasu, bo w rezultacie przez ten czas nie wiesz za ile założyłeś sie z Expectem.
Do zakładów za większe stawki polecam Williama Hilla, gdzie zanim wpiszesz kwotę zakładu wiesz do jakiej sumy zaakceptują ci zakład .Na single są to kwoty rzędu kilku-kilkudziesięciu tysięcy euro. Limity maleją wraz z podnoszeniem się AKO na jeden zakład.
Pozdrawiam

#53022 12/02/2004 20:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Poza WillHillem rowniez Centrebet, Canbet albo Pinnacle.

#53023 12/02/2004 23:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Jeśli chodzi o tracenie kasy u nich to nie ma żadnych limitów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53024 13/02/2004 01:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał barister:
[qb]Jeśli chodzi o tracenie kasy u nich to nie ma żadnych limitów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
hehehe dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#53025 13/02/2004 04:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]ja z autopsji jestem zmuszony zrobic antyreklame jednemu z potentatow - InterWetten.com zlimitowali mnie jak malo kto bo az na 10 euro (!) i nie moglem podobnego dubla, trebla itp. powtorzyc ani razu nawet kolejnego choc za 5 euro ! Zalosna beznadzieja! Odradzam ich![/qb]
a za ile obstawiłeś ,że tak cie obcieli...podaj chociaż liczbe zer jak możesz i walute

#53026 13/02/2004 04:38
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]To chyba tylko w Warszawie. U mnie nie ma problemow. A jak chce to moge troche pojezdzic po punktach ostatecznie. Dla chcacego nie ma nic trudnego. Chyba, ze w tej wiosce o nazwie Warszawa jest tylko jeden. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Warszawa może nie jest może idealnym miastem. Ale przyjamniej nie mamy kompleksów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Rzadko gram ako większe od 5 ( średnio 2,5 - 3), nie wiem ale robią coraz większę problemy (trzeba dokładać spotkania, niektórych nie pozwalają grać).

Mówisz że u ciebie nie ma. To idź w sobotę wybierz 3-4 pewniaki AKO ~3 i póść to za powiedzmy 3 tysiące. U mnie napewno nie przyjmą.

I weź teraz lataj po kilku punktach i w każdym będę dzwonić już powyżej 200 zł i w 3 z kolei już Ci nie pozwolą zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Pozdrownienia dla metropolii Chorzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Po pierwsze, w sobote rzadko puszczam bo kursy juz tragedia, po drugie nie zagralbym w zyciu 4 meczy za 3000 (gora 1) po trzecie nie gram "super pewniakow" z ako 1,25 po czwarte nigdy w zyciu kobieta w profie nie dzwonila kiedy chcialem zagrac za np. 600-800 zl. wiec nie widze problemu. 3 kupony na taka kwote posylam w 15 minut jadac do 3 punktow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#53027 13/02/2004 05:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
[/qb][/QUOTE]Po pierwsze, w sobote rzadko puszczam bo kursy juz tragedia, po drugie nie zagralbym w zyciu 4 meczy za 3000 (gora 1) po trzecie nie gram "super pewniakow" z ako 1,25 po czwarte nigdy w zyciu kobieta w profie nie dzwonila kiedy chcialem zagrac za np. 600-800 zl. wiec nie widze problemu. 3 kupony na taka kwote posylam w 15 minut jadac do 3 punktow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB][/QUOTE]

W stsie na pewno dzwonią do centrali przy kwocie 500, ale juz wystarczy postawić za 495 i gra gitara. Głupota. Tak jak z rozdzielaniem kuponów by sie nie załapać na podatek od wygranej

#53028 13/02/2004 16:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
a ja dalej nie wiem za ile moge grać w necie żeby mi limitów nie wrąbali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#53029 13/02/2004 23:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]a ja dalej nie wiem za ile moge grać w necie żeby mi limitów nie wrąbali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Zależy gdzie i co chcesz grać. Najlepsza sytuacja pod tym względem jest u buków amerykańskich.

#53030 14/02/2004 01:13
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Np w Gamebookers jest podawana stawka za jaką można grać dany kupon, np jak dodajesz spotkania to stawka maleje.

ps. Stawka jest podawana zarówno dla pojedyńczych spotkań jak i dla "kombosów" (show max).


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec, wHiTe_StAr, forty), 2,858 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1