|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. grał na konsoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Ulka wyszła na 5-5 i się połamała do 0 i 5-6*  co za babsztyl  w główce trociny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
hanescu set  jazda po 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Machado wygra II [email protected] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
Ulka wyszła na 5-5 i się połamała do 0 i 5-6*  co za babsztyl  w główce trociny NIgdy więcej tego drewna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ULKA  może jeszcze w kariere jakiegoś czelka łykniesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. grał na konsoli  jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. grał na konsoli  jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc My za to mieliśmy na studiach takiego jednego Damiana. Jak go braliśmy na impreze to nigdy nie mogliśmy nic wyrwać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. grał na konsoli  jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc To zajebisty jestes jak bez streama widzisz jak on gra tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. A co to ma znacznie ? osoby z forum to sami amatorzy co najwyżej, którzy moga sobie poodbijać dla zabawy, więc nie ma co porównywac takiej gry, do profesjonalnych graczy wogóle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. grał na konsoli  jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc ale to chyba jego życie i jego sprawa czy mu sie chce grać w drugim secie, nie wiem czy zdanie jakiegoś nołlajfa jest tutaj ważne. Jak potrafisz coś z tym zrobić to zadzwon do Muzolfa, moze zrobi Ci etat na psychologu sportowym i uzdrowisz polski tenis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
[quote=dupajas]heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami.[/quote grał na konsoli  jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc To zajebisty jestes jak bez streama widzisz jak on gra tam  teraz to sie skompromitowales Lacko to jest gosc wygral taja 9-7 z 1-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. A co to ma znacznie ? osoby z forum to sami amatorzy co najwyżej, którzy moga sobie poodbijać dla zabawy, więc nie ma co porównywac takiej gry, do profesjonalnych graczy wogóle. zebys sie nie zdziwił 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ANdujar RAmos Cetkovska Salamanca Georges
coś wywalić ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jak cos ktos zle napisze to wszystkie cwaniaczki sie zlatuja pokomentowac, ale jak ktos pyta o typ to cisza zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Lacko to jest gosc wygral taja 9-7 z 1-6 Nie, to pewnie Balazs odpuścił albo sprzedał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort Grałeś kiedyś w tenisa? Nie kompromituj się takimi wypocinami. A co to ma znacznie ? osoby z forum to sami amatorzy co najwyżej, którzy moga sobie poodbijać dla zabawy, więc nie ma co porównywac takiej gry, do profesjonalnych graczy wogóle. zebys sie nie zdziwił  Fajnie ze był ktoś,tez czytalem jego historie i dobrze. Ale chłopak ma racje,co to za argument czy grał w tenisa,filmów w "to i owo" tez mamy nie oceniac,bo nie gralismy,ani nie rezyserowalismy ? Nie mozna sie wypowiedziec o Barcelonie jak sie na camp nou nie grało ? Takie zycie,nie ma co plakac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Zakopalova - Rus ruszyyły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290 |
Zakopalova - Rus ruszyyły i zaraz Rus konczy!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|