Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


grał na konsoli wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Już oddaje

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Ulka wyszła na 5-5 i się połamała do 0 i 5-6* laugh

co za babsztyl smirk w główce trociny

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
hanescu set smile jazda po 2 smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Machado wygra II [email protected] boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Originally Posted by wojbest1987
Ulka wyszła na 5-5 i się połamała do 0 i 5-6* laugh

co za babsztyl smirk w główce trociny


NIgdy więcej tego drewna frown

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ULKA papa

może jeszcze w kariere jakiegoś czelka łykniesz laugh

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


grał na konsoli wink
jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


grał na konsoli wink
jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc

My za to mieliśmy na studiach takiego jednego Damiana. Jak go braliśmy na impreze to nigdy nie mogliśmy nic wyrwać wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


grał na konsoli wink
jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc

To zajebisty jestes jak bez streama widzisz jak on gra tam smile

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


A co to ma znacznie ?
osoby z forum to sami amatorzy co najwyżej, którzy moga sobie poodbijać dla zabawy, więc nie ma co porównywac takiej gry, do profesjonalnych graczy wogóle.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


grał na konsoli wink
jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc

ale to chyba jego życie i jego sprawa czy mu sie chce grać w drugim secie, nie wiem czy zdanie jakiegoś nołlajfa jest tutaj ważne. Jak potrafisz coś z tym zrobić to zadzwon do Muzolfa, moze zrobi Ci etat na psychologu sportowym i uzdrowisz polski tenis.

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by Gaske
[quote=dupajas]heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.[/quote

grał na konsoli wink
jak przegralem seta to nie przestalem oddawac meczu bez walki a grane bylo o nic, koles gra o kase, wtapia taja bo myslal ze jest wcieleniem federera, zarabia na zycie tenisem i po przegrania seta wchodzi na kort sobie poodbijac, no sorry jakbys widzial to po wiekszosci porazek tak nie narzekam ale jak widze takie cos to nie moge zniesc, ale wy wiece lepiej jak zawsze, a ratajski to w ogole. Btw w szkole tez mialem znajomego ratajskiego, straszny buc

To zajebisty jestes jak bez streama widzisz jak on gra tam smile
teraz to sie skompromitowales




Lacko to jest gosc wygral taja 9-7 z 1-6

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by MazurTL
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


A co to ma znacznie ?
osoby z forum to sami amatorzy co najwyżej, którzy moga sobie poodbijać dla zabawy, więc nie ma co porównywac takiej gry, do profesjonalnych graczy wogóle.

zebys sie nie zdziwił wink

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
ANdujar
RAmos
Cetkovska
Salamanca
Georges

coś wywalić ??

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
jak cos ktos zle napisze to wszystkie cwaniaczki sie zlatuja pokomentowac, ale jak ktos pyta o typ to cisza zawsze piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by dupajas
Lacko to jest gosc wygral taja 9-7 z 1-6

Nie, to pewnie Balazs odpuścił albo sprzedał.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by MazurTL
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by dupajas
heh dodig 0-40 juz oddaje mecz, na cholere tacy ludzie wychodza na kort

Grałeś kiedyś w tenisa?

Nie kompromituj się takimi wypocinami.


A co to ma znacznie ?
osoby z forum to sami amatorzy co najwyżej, którzy moga sobie poodbijać dla zabawy, więc nie ma co porównywac takiej gry, do profesjonalnych graczy wogóle.

zebys sie nie zdziwił wink

Fajnie ze był ktoś,tez czytalem jego historie i dobrze.
Ale chłopak ma racje,co to za argument czy grał w tenisa,filmów w "to i owo" tez mamy nie oceniac,bo nie gralismy,ani nie rezyserowalismy ?
Nie mozna sie wypowiedziec o Barcelonie jak sie na camp nou nie grało ?

Takie zycie,nie ma co plakac.

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Zakopalova - Rus ruszyyły

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
Originally Posted by Blazzz1
Zakopalova - Rus ruszyyły

i zaraz Rus konczy!!!

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1