Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 43 1 2 41 42 43
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a dlaczego zakladasz, ze jakby nie bylo kaki, to gralby ktos kto zrobilby mniej, albo co gorsza real gralby w 10?

sorry, ale ja od poczatku pisze, ze kaka to juz niestety nie poziom realu, conajwyzej valencii albo atletico, ale nie realu

tutaj przychodzi mi na mysl hazard, neymar, tego typu czarodzieje, obejrz pare spotkan lille, zobaczysz co wyprawia hazard

krawaty wiaze malym palcem u nogi grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Floro musi wyłożyć hajs na Neymara
nie ma wyjścia
wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Prasa: Barcelona została zdradzona przez Messiego

czy oni tego nie widza ze jesli ktos zawiodl to takie osly jak puyol czy valdez tongue

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by bitnap
a dlaczego zakladasz, ze jakby nie bylo kaki, to gralby ktos kto zrobilby mniej, albo co gorsza real gralby w 10?

sorry, ale ja od poczatku pisze, ze kaka to juz niestety nie poziom realu, conajwyzej valencii albo atletico, ale nie realu

tutaj przychodzi mi na mysl hazard, neymar, tego typu czarodzieje, obejrz pare spotkan lille, zobaczysz co wyprawia hazard

krawaty wiaze malym palcem u nogi grin


neymar laugh nie badz smieszny. niech przyjedzie do europy i zobaczymy jaki z niego kozak. obejrzales pare jego kiwek na jutubie i sie podniecasz. obejrzyj sobie jakis CALY mecz santosu i zobaczysz wtedy, co potrafi neymar. mi on przypomina ljuboje. 100 kiwek na mecz, jedna czy dwie wyjda i od razu bohater meczu. a jak zadna nie wyjdzie, to cisza.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Biczu
Floro musi wyłożyć hajs na Neymara
nie ma wyjścia
wink
ptaszki ćwierkają, że on już dziś ma w paszporcie katalońską wizę

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
oczywiscie nie neguje jego umiejetnosci, bo z pewnoscia talent ma. ale nie ma co go oceniac na podstawie wystepow przeciwko jakims amatorom bardzo czesto

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by huge
neymar laugh nie badz smieszny. niech przyjedzie do europy i zobaczymy jaki z niego kozak. obejrzales pare jego kiwek na jutubie i sie podniecasz. obejrzyj sobie jakis CALY mecz santosu i zobaczysz wtedy, co potrafi neymar. mi on przypomina ljuboje.

cicho bo jeszcze Jozwiak przeczyta i nigdy go sie Legia nie pozbedzie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

neymar porządzi w europie
spokojnie

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by Danielsan
ale się kurczę cieszę z tego co zrobił Bayern,

i że Krycha nie strzelił karnego,
i ten karny Ramosa,

jeden z nielicznych których nie tylko szanuję, ale i cenię Alonso strzelił, też miły smaczek.

Antimadritistas dziś świętują :kielich:

Barca nie wygra LM trudno,
ale te ... ze stolicy także

Wypijmy za to! smile

piwo toast

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Biczu

neymar porządzi w europie
spokojnie


jak sie wyrobi, to czemu nie. ale porownywanie go do kaki to raczej cos smiesznego

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a po co ta szydera? widzialem niejeden mecz santosu, W CALOSCI

na yt to ogladam wynalazki typu nunez

ta wiem, laski sobie dziary z jego nazwiskiem i podobizna robia tylko dlatego, ze ladnie wyglada

zwijam sie, dyskusja schodzi na zbyt niski poziom

jakby w realu gral ljuboja, to tez bys sie spuszczal, ze mimo wszystko jest pozyteczny, brak obiektywizmu to u ciebie podstawa, wszystko co dotyczy realu - swiete, chocby walilo gownem na 2 kilometry smile

dla mnie gowno w sreberku nigdy nie bedzie cukierkiem i niewazne czy to real, tottenham czy arsenal kijow

grunt to miec wlasne zdanie, a nie bazgrac te same kwestie, bo tak nakazuje kodeks "internetowego chuligana", lub co gorsza, bo tak napisali w gazecie piwo


strzala typy papa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ma dopiero 20 lat wink
Potrafi już sporo
nabierze troszkę masy i więcej siły i w realu czy barcie zapewne się sprawdzi wink

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by bitnap
a po co ta szydera? widzialem niejeden mecz santosu, W CALOSCI

na yt to ogladam wynalazki typu nunez

ta wiem, laski sobie dziary z jego nazwiskiem i podobizna robia tylko dlatego, ze ladnie wyglada

zwijam sie, dyskusja schodzi na zbyt niski poziom

jakby w realu gral ljuboja, to tez bys sie spuszczal, ze mimo wszystko jest pozyteczny, brak obiektywizmu to u ciebie podstawa, wszystko co dotyczy realu - swiete, chocby walilo gownem na 2 kilometry smile

dla mnie gowno w sreberku nigdy nie bedzie cukierkiem i niewazne czy to real, tottenham czy arsenal kijow

grunt to miec wlasne zdanie, a nie bazgrac te same kwestie, bo tak nakazuje kodeks "internetowego chuligana", lub co gorsza, bo tak napisali w gazecie piwo


strzala typy papa


nie wiem, do czego pijesz konkretnie. real zagral slabo jak na swoje mozliwosci, mourinho chyba sie przeliczyl. nie wiem co jest tego wynikiem, bo chyba wiedzial, na co stac bayern. za pozno raczej zrobil zmiany, chociaz nie ma co gdybac, bo mogli juz wczesniej przegrac ten mecz. tak czy siak bayern zagral znowu na 200% swoich mozliwosci i za to nalezy im sie szacunek i brawa

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Biczu
Ma dopiero 20 lat wink
Potrafi już sporo
nabierze troszkę masy i więcej siły i w realu czy barcie zapewne się sprawdzi wink


to sie okaze. jest jeszcze kwestia wody sodowej, bo widzac niektore jego boiskowe i pozaboiskowe poczynania, to chyba za pewnie sie czuje.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
z Bilbao jutro ta sama historia co z Madrytem dziś,
czyli zamiast przyżydzić o te kilka ticków i grać awans,
gramy zwycięstwo w regulaminowym

a o awans niech się biją boks

Strona 43 z 43 1 2 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1