Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
FC HEIDENHEIM-PREUSSEN MUNSTER

kurs na gospodarzy ~1.5, graja jeszcze o awans. goscie mocno oslabieni, za kilka dni graja bardzo wazny mecz w regionalnym pucharze, ktory moze im przyniesc sporo kasy

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Sunderland -1.5 3.40
Swansea 1.55
AV 3.00
Bayer 1.85
Wilki 2.05

ako 59 x 100


Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Mam pytanko, pamieta ktoś ta piosenke przed Grran Derbi co spiewał liber czy kto tam taki??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
na widzewie doping...gramy na luzie smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Jak patrze na czas i murawe boiska w Lodzi

to tak jakbym ogladal mecz na wiosce kawalerzy na zonatych

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Mam pytanko, pamieta ktoś ta piosenke przed Grran Derbi co spiewał liber czy kto tam taki?? O Barcelonie i Realu?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
qrwa jak trzeba miec najebane w czapach zeby placic Janasowi

przeciez zwykly instruktor pilki noznej lepiej prowadzilby druzyne

a za reszte kasy poswiecic na szkolenie szkolek pilkarskich

bo Janas chyba nie siedzi na ławce za 2kola

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Razack 1111111111111111111

Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Originally Posted by pacyfista
qrwa jak trzeba miec najebane w czapach zeby placic Janasowi

przeciez zwykly instruktor pilki noznej lepiej prowadzilby druzyne

a za reszte kasy poswiecic na szkolenie szkolek pilkarskich

bo Janas chyba nie siedzi na ławce za 2kola

może po to że na ma duuuużo znajomości co widać teraz po wyniku smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa

Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala

dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dla mnie jak ktos wystawia Matusiaka do skladu z obecna forma

to trzeba sie gleboko zastanowic czy ten facet nie jest chory psychicznie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Originally Posted by pacyfista
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa

Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala

dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek

Pacyfista a co powiesz o wygranej z Bełchatowem? tam też Janas pracował

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by huge
FC HEIDENHEIM-PREUSSEN MUNSTER

kurs na gospodarzy ~1.5, graja jeszcze o awans. goscie mocno oslabieni, za kilka dni graja bardzo wazny mecz w regionalnym pucharze, ktory moze im przyniesc sporo kasy

dzieki za info juz 1-0 i widac ze przewaga gospodarzy

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
Originally Posted by radar38
czesc , jest tutaj ktos kto gral w ziemniakach na wyspach?
Jest

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by buko69
Originally Posted by pacyfista
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa

Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala

dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek

Pacyfista a co powiesz o wygranej z Bełchatowem? tam też Janas pracował

pokonac na uczciwych zasadach Belchatow to chyba nie jest wyczyn,wystarczy pobiegac ,powalczyc
jezeli myslisz ze Widzew czy belchatow oddal punkty bo

kiedy trenowal tam Janas to twoja sprawa dla mnie Widzew to kalectwo a nie druzyna

Dołączył: Jan 2005
Posty: 223
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 223
jako wierny kibic Lechii powiem tak: taktyka Widzewa typowa „na alibi”. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś im zarzucał, ze to Lechia prowadziła grę - przecież byli ustawieni na grę z kontry...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by buko69
Originally Posted by pacyfista
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa

Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala

dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek

Pacyfista a co powiesz o wygranej z Bełchatowem? tam też Janas pracował

pokonac na uczciwych zasadach Belchatow to chyba nie jest wyczyn,wystarczy pobiegac ,powalczyc
jezeli myslisz ze Widzew czy belchatow oddal punkty bo

kiedy trenowal tam Janas to twoja sprawa dla mnie Widzew to kalectwo a nie druzyna

też uważam że Widzew to kalectwo...ale starać się też nie muszą

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Abarth
jako wierny kibic Lechii powiem tak: taktyka Widzewa typowa „na alibi”. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś im zarzucał, ze to Lechia prowadziła grę - przecież byli ustawieni na grę z kontry...

na takiej murawie to rzadzi przypadek jest 0-1 a mogłobyc

rowniez dobrze 1-0

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Grzelczak powinien podac to Traore i byloby po zawodach

Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Pacyfita popatrz na zachowanie Ukaha...czy to było normalne? każdy inny obrońca bo taaaaakim błędzie zapierdalałby na maksa a chłopak sobie stoi i patrzy...co się wydarzy

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1