|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
FC HEIDENHEIM-PREUSSEN MUNSTER
kurs na gospodarzy ~1.5, graja jeszcze o awans. goscie mocno oslabieni, za kilka dni graja bardzo wazny mecz w regionalnym pucharze, ktory moze im przyniesc sporo kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445 |
Sunderland -1.5 3.40 Swansea 1.55 AV 3.00 Bayer 1.85 Wilki 2.05
ako 59 x 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
Mam pytanko, pamieta ktoś ta piosenke przed Grran Derbi co spiewał liber czy kto tam taki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
na widzewie doping...gramy na luzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jak patrze na czas i murawe boiska w Lodzi
to tak jakbym ogladal mecz na wiosce kawalerzy na zonatych
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
Mam pytanko, pamieta ktoś ta piosenke przed Grran Derbi co spiewał liber czy kto tam taki?? O Barcelonie i Realu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
qrwa jak trzeba miec najebane w czapach zeby placic Janasowi
przeciez zwykly instruktor pilki noznej lepiej prowadzilby druzyne
a za reszte kasy poswiecic na szkolenie szkolek pilkarskich
bo Janas chyba nie siedzi na ławce za 2kola
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Razack 1111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
qrwa jak trzeba miec najebane w czapach zeby placic Janasowi
przeciez zwykly instruktor pilki noznej lepiej prowadzilby druzyne
a za reszte kasy poswiecic na szkolenie szkolek pilkarskich
bo Janas chyba nie siedzi na ławce za 2kola może po to że na ma duuuużo znajomości co widać teraz po wyniku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa
Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala
dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dla mnie jak ktos wystawia Matusiaka do skladu z obecna forma
to trzeba sie gleboko zastanowic czy ten facet nie jest chory psychicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa
Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala
dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek Pacyfista a co powiesz o wygranej z Bełchatowem? tam też Janas pracował
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
FC HEIDENHEIM-PREUSSEN MUNSTER
kurs na gospodarzy ~1.5, graja jeszcze o awans. goscie mocno oslabieni, za kilka dni graja bardzo wazny mecz w regionalnym pucharze, ktory moze im przyniesc sporo kasy dzieki za info juz 1-0 i widac ze przewaga gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
czesc , jest tutaj ktos kto gral w ziemniakach na wyspach? Jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa
Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala
dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek Pacyfista a co powiesz o wygranej z Bełchatowem? tam też Janas pracował pokonac na uczciwych zasadach Belchatow to chyba nie jest wyczyn,wystarczy pobiegac ,powalczyc jezeli myslisz ze Widzew czy belchatow oddal punkty bo kiedy trenowal tam Janas to twoja sprawa dla mnie Widzew to kalectwo a nie druzyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 223 |
jako wierny kibic Lechii powiem tak: taktyka Widzewa typowa „na alibi”. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś im zarzucał, ze to Lechia prowadziła grę - przecież byli ustawieni na grę z kontry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Buko 69 gol przypadkowy to nie przez znajomosci Janasa
Lechia juz ze Slaskiem byla zdesperowana i cos tam grala
dzisiaj potwierdza ,opanowala srodek pola chociaz Widzew tez mial juz slupek Pacyfista a co powiesz o wygranej z Bełchatowem? tam też Janas pracował pokonac na uczciwych zasadach Belchatow to chyba nie jest wyczyn,wystarczy pobiegac ,powalczyc jezeli myslisz ze Widzew czy belchatow oddal punkty bo kiedy trenowal tam Janas to twoja sprawa dla mnie Widzew to kalectwo a nie druzyna też uważam że Widzew to kalectwo...ale starać się też nie muszą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jako wierny kibic Lechii powiem tak: taktyka Widzewa typowa „na alibi”. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś im zarzucał, ze to Lechia prowadziła grę - przecież byli ustawieni na grę z kontry... na takiej murawie to rzadzi przypadek jest 0-1 a mogłobyc rowniez dobrze 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Grzelczak powinien podac to Traore i byloby po zawodach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Pacyfita popatrz na zachowanie Ukaha...czy to było normalne? każdy inny obrońca bo taaaaakim błędzie zapierdalałby na maksa a chłopak sobie stoi i patrzy...co się wydarzy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|