Wczoraj wieczorem zlecilem wplate kaski do GB przez Inteligo i teraz mam..."> Wczoraj wieczorem zlecilem wplate kaski do GB przez Inteligo i teraz mam...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#533115 05/04/2006 18:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Jestem zaskoczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj wieczorem zlecilem wplate kaski do GB przez Inteligo i teraz mam juz na koncie.
Krocej niz 24h lol

Bonus: Unibet
#533116 05/04/2006 18:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
ja sie spotkalem z takim przypadkiem ze GB po 8 godzinach zaksiegowalo wplate na konto bankowe, wplata o 12, zaksiegowane o 20! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#533117 05/04/2006 19:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Wplacilem we wtorek z ING kolo 16 dzis o 19:14 kasa na koncie,czekam jeszcze na bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#533118 05/04/2006 19:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78
Witam, dzis rano dokonałem wpłaty kwoty 100 pln, wlasnie loguje sie na konto patrze a tam 159,22 pln. Zdziwiony przeglądnąłem historie wpłat a tam: 100pln wpłaty i 59,22 pln bonusa. Jestem troche zdziwiony czemu taka kwota bonusu.

#533119 05/04/2006 19:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Jakie jest minimum wypłaty i czy są pobierane opłaty z tego tytułu?

#533120 05/04/2006 19:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Nie ma minimalnej wyplaty. Za pierwsza wyplate w miesiacu jest prowizja 1 euro, a za nastepne nie pamietam, chyba 5.

#533121 05/04/2006 22:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy w gamebookers jest do grania liga polska i ukraińska??

jest ukrainska, oni ogolnie oferte maja bardzo bogata i dobra

Last edited by Conrad; 05/04/2006 22:29.
#533122 05/04/2006 22:35
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Bonus dopisany już do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#533123 05/04/2006 22:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
A u mnie jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#533124 05/04/2006 22:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
Witam,
czy można zrobić tak, że wpłacę 100 PLN dopiszą mi 100 PLN póżniej wypłacę sobie 100 PLN (- 1&#8364;) i zostanie mi tylko ten bonus ktorym bede sobie grał ?
pozdr.

#533125 05/04/2006 22:39
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Marzenia....aby wypłacić coś z tego buka musisz 3x obrócić bonus po min. kursie 1.6...

#533126 05/04/2006 22:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam,
czy można zrobić tak, że wpłacę 100 PLN dopiszą mi 100 PLN póżniej wypłacę sobie 100 PLN (- 1&#8364;) i zostanie mi tylko ten bonus ktorym bede sobie grał ?
pozdr.

bylo juz o tym pisane setki razy, TAK NIE MOZNA!!!! nic nie wyplacisz przed obrotem (3 razy po minimalnym kursie 1,6)

#533127 05/04/2006 22:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Czy ja dobrze widze, w GB nie ma polskiej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??

#533128 05/04/2006 23:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
liga polska jest, ale chyba nie ma 2 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#533129 05/04/2006 23:31
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Jest Polska Ekstraklasa i to bardzo szeroka oferta tyle że wystawiana bliżej weekendu, nie w środę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A co do 2 Ligi Polskiej to na szczęście tym się nie zainteresowali, na szczęście bo mieć rozgrywki na takim żenującym poziomie to wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#533130 06/04/2006 04:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
czy ktos moze wie czy mozna wplacic przez poczte / agencje i bonus tez bedzie przyznany ?

#533131 06/04/2006 06:14
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
można loipop

#533132 06/04/2006 06:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Jest Polska Ekstraklasa i to bardzo szeroka oferta tyle że wystawiana bliżej weekendu, nie w środę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A co do 2 Ligi Polskiej to na szczęście tym się nie zainteresowali, na szczęście bo mieć rozgrywki na takim żenującym poziomie to wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Oj Sosna chyba przesadzasz,jak ogladam nasza orange ektsraklasa i gornik lecza to jest zenada..ale do tematu II liga polska w tamtym sezonie byla..wiec jeszcze nic straconego.

#533133 06/04/2006 06:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
mam pytanie z innej beczki.Otoz od kilku miesiecy nie moge wplacic pieniedzy karta-wyrzuca mi blad.Mam karte inteligo,ktora zreszta kiedys normalnie wplacalem,jest ona nadal wazna,wiec nie w tym problem.Czy moze byc cos z wersja przegladarki.Czy ktos moze mi pomoc,bo czasem wystepuja takze problemy z postawieniem kuponow.W czasie zatwierdzanie nie przyjmuje mi ich

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1