|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Jestem zaskoczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczoraj wieczorem zlecilem wplate kaski do GB przez Inteligo i teraz mam juz na koncie. Krocej niz 24h lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ja sie spotkalem z takim przypadkiem ze GB po 8 godzinach zaksiegowalo wplate na konto bankowe, wplata o 12, zaksiegowane o 20! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Wplacilem we wtorek z ING kolo 16 dzis o 19:14 kasa na koncie,czekam jeszcze na bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 78 |
Witam, dzis rano dokonałem wpłaty kwoty 100 pln, wlasnie loguje sie na konto patrze a tam 159,22 pln. Zdziwiony przeglądnąłem historie wpłat a tam: 100pln wpłaty i 59,22 pln bonusa. Jestem troche zdziwiony czemu taka kwota bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Jakie jest minimum wypłaty i czy są pobierane opłaty z tego tytułu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Nie ma minimalnej wyplaty. Za pierwsza wyplate w miesiacu jest prowizja 1 euro, a za nastepne nie pamietam, chyba 5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy w gamebookers jest do grania liga polska i ukraińska?? jest ukrainska, oni ogolnie oferte maja bardzo bogata i dobra
Last edited by Conrad; 05/04/2006 22:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Bonus dopisany już do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
A u mnie jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183 |
Witam, czy można zrobić tak, że wpłacę 100 PLN dopiszą mi 100 PLN póżniej wypłacę sobie 100 PLN (- 1€) i zostanie mi tylko ten bonus ktorym bede sobie grał ? pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Marzenia....aby wypłacić coś z tego buka musisz 3x obrócić bonus po min. kursie 1.6...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam, czy można zrobić tak, że wpłacę 100 PLN dopiszą mi 100 PLN póżniej wypłacę sobie 100 PLN (- 1€) i zostanie mi tylko ten bonus ktorym bede sobie grał ? pozdr. bylo juz o tym pisane setki razy, TAK NIE MOZNA!!!! nic nie wyplacisz przed obrotem (3 razy po minimalnym kursie 1,6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Czy ja dobrze widze, w GB nie ma polskiej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
liga polska jest, ale chyba nie ma 2 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Jest Polska Ekstraklasa i to bardzo szeroka oferta tyle że wystawiana bliżej weekendu, nie w środę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A co do 2 Ligi Polskiej to na szczęście tym się nie zainteresowali, na szczęście bo mieć rozgrywki na takim żenującym poziomie to wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
czy ktos moze wie czy mozna wplacic przez poczte / agencje i bonus tez bedzie przyznany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Jest Polska Ekstraklasa i to bardzo szeroka oferta tyle że wystawiana bliżej weekendu, nie w środę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A co do 2 Ligi Polskiej to na szczęście tym się nie zainteresowali, na szczęście bo mieć rozgrywki na takim żenującym poziomie to wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Oj Sosna chyba przesadzasz,jak ogladam nasza orange ektsraklasa i gornik lecza to jest zenada..ale do tematu II liga polska w tamtym sezonie byla..wiec jeszcze nic straconego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
mam pytanie z innej beczki.Otoz od kilku miesiecy nie moge wplacic pieniedzy karta-wyrzuca mi blad.Mam karte inteligo,ktora zreszta kiedys normalnie wplacalem,jest ona nadal wazna,wiec nie w tym problem.Czy moze byc cos z wersja przegladarki.Czy ktos moze mi pomoc,bo czasem wystepuja takze problemy z postawieniem kuponow.W czasie zatwierdzanie nie przyjmuje mi ich
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|