|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 15.03.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Washington - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Indiana - Denver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Toronto - Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Orlando - Utah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 NY Knicks - Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 New Jersey - Portland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Milwaukee - Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Houston - Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Phoenix - LA Clippers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 LA Lakers - Minnesota
- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU - POMOCNE LINKI W PRZYKLEJONYM TEMACIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Washington Wizards - Charlotte
Ostatnio Washington gra calkiem niezle, play off to cel Wizards, bardzo dobry sezon Arenasa, koledzy nie zawsze mu pomagaja, roznie z tym bywalo. Rywal jednak slaby, traiczne maja wyjazdy, sporo kontuzji prawie przez caly sezon tak zreszta bylo. Caly czas walka na wschodzie o gre dalej po sezonie regularnym to jest wlasnie jedno z tego typu spotkan gdzie gospodarz teoretycznie powinien latwo wygrac.
bilans:
Wizards 31-30 (w domu 22-11) Bobcats 18-46 (wyjazdy 6-27)
kontuzje:
Wizards (Jeffries?, Hayes) Bobcats (Rush, Okafor, May, Wallace?)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey Nets - Portland TB
Podobny mecz jak wyzej. Moze nieco inne cele ale rywal podobny. Tez slaby z tragicznymi wyjazdami i ogolna slaba forma. Netsi walcza o 3 miejsce na wschodzie i maja spore szanse. Cavsi sa po pokonania ale oczywistoscia jest to, ze takie mecze z Blaers trzeba wygrywac. Szkoda troche, ze nie ma Jeffa, on kiedys gral w Portland ale to i tak nie zbyt duze oslabienie.
bilans:
Nets 34-28 (w domu 19-9) Blazers 20-42 (wyjazdy 6-25)
kontuzje:
Nets (McInnis) Blazers (Ratliff, Przybilla)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Co do typow Juanki to zgodze sie.
Oprocz tego hmm...
NY Knicks - Atlanta
Dwie druzyny, ktore maja jedne z najslabszych bilansow w NBA w obecnym sezonie. NYK u siebie nie wygrali juz od 4 spotkan. Zantowali porazki kolejno z Miami, NJ, Chicago i Denver. Atlanta na wyjezdzie bez wygranej od 2 spotkan. Jednak druzyna ta pomimo tego, ze notuje duzo porazek na wyjazdach, to gra bardzo dobrze. Ostatnio przegrali z Miami zaledwie 93-95, a z Milwaukee 87-88. Maja dosc ciekawa druzyne, ktora moze powalczyc z kazdym. Obecnie sa w dobrej formie i wydaje mi sie, ze dzisiaj ze slabymi Knicksami powinni sobie poradzic.
Phoenix - LA Clippers
Mecz dwoch najlepszych druzyn PACIFIC division. Clippersi obecnie niepokonani od 4 spotkan (2 wygrane na wyjezdzie, 2 u siebie). Phoenix u siebie rzadko przegrywa, natomiast LAC na wyjazdach ma bilans 15-15. Wydaje mi sie, ze Phoenix wygra to spotkanie i umocni sie na 2 miejscu w konferencji zachodniej.
Milwaukee - Chicago
Chicago caly czas goni to 8 miejsce na wschodzie. A druzyna, ktora musi najbardziej uciekac jest wlasnie Milwaukee. Zapowiada sie mecz walki, bardzo wazny dla dalszego ukladu tabeli. Bucks ostatnio szczesliwe zwyciestwo jednym punktem z Atlanta, natomiast Chicago wczoraj bez problemow pokonalo Portland. Chicago ostatnio na wyjazdach gra system zwyciestwo-porazka-zwyciestwo-porazka. Tak wiec dzisiaj wypada, ze powinni przegrac hehe. W tym sezonie juz raz sie spotkali w hali Milwaukee - 7 stycznia lepsi byli gracze Bykow. Dzisiaj pora na rewanz.
Orlando - Utah
Utah ostatnio gra fatalnie. Wczoraj zostali rozgromieni w meczu z Miami przegrywajac roznica 38 pkt. Natomiast ekipa Orlando zanotowala ostatnio 2 bardzo dobre mecze na wlasnym parkiecie: z Golden State i Cleveland. Po zmianach jakie zaszly w tym zespole, ich gra jest coraz lepsza. Dlatego tez powinni dzisiaj pokonac Jazzmanow, ktorzy z taka forma nie maja chyba co marzyc o playoffach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Myslę, ze co do Utah pomyli się niejeden dzisiaj. Z Miami przegrali, ale... ławką, według mnie był to ewidentnie odpuszczony mecz i nie sądzę, aby dzisiaj w ten sam sposób potraktowali mecz z Orlando, ja osobiście ryzykuje dzisiaj czysta dwójeczką i jestem przekonany, ze szanse mam spore...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Za Utah dodatkowo przemawia rozkład jazdy trójki walczącej o 8 miejsce na Zachodzie. Lakersi zagrają z Minnesotą (która po 5 przegranych może juz być coraz bardziej zdesperowana) potem jada do New Jersey, potem czeka ich mecz z Cleveland, New Orleans równiez nie ma lekko, najpierw zagrają z Denver, potem z Clippersami, natomiast Utah dzisiaj zagra z Orlando, a nastepny mecz z Atlantą i coraz bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, ze mecz z Miami był odpuszczony świadommie, po to żeby skoncentrować się na tych dwóch meczach, bo później to oni będą mieli pod górkę (Memphis i potem Phoenix)
Mój typ: Utah Jazz @ 2,55 (Betandwin)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Myslę, ze co do Utah pomyli się niejeden dzisiaj. Z Miami przegrali, ale... ławką, według mnie był to ewidentnie odpuszczony mecz i nie sądzę, aby dzisiaj w ten sam sposób potraktowali mecz z Orlando, ja osobiście ryzykuje dzisiaj czysta dwójeczką i jestem przekonany, ze szanse mam spore... W sumie masz troche racji. Teraz im dluzej sie zastanawiam nad tym meczem to juz sam nie wiem na kogo by tu postawic... Pierwsza piatka Utah wczoraj faktycznie grala tak jakby nie chcieli sie zmeczyc zbytnio. Meczu jednak nie widzialem, wiec ciezko stwierdzic czy faktycznie odpuscili ten mecz, czy to Miami zagralo jakis cudowny mecz. Po glebszym zastanowieniu jednak chyba tez sklonie sie ku druzynie Utah. W koncu to oni musza walczyc o playoffy, wiec wygrane sa im potrzebne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
[color:"red"]Tutaj widze kłopoty ze zrozumieniem sensu tematów dziennych NBA ... prosze .. niepisz wiecej nic w tym dziale .. jezeli nadal masz zamiar podawać typy na sucho Kumasz?
Last edited by kewin; 15/03/2006 22:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
Washington Wizards --vs--Charlott Bobcats---1 Indiana Pacers--vs--Denver Nuggets---------2 Toronto Raptors--vs--DetroitPistons--------2 Orlando Magic--vs--Utah Jazz---------------2 N.York Knicks--vs--Atlanta Hawks-----------2 N.Jersy Nets--vs--Portland Blazers---------1 Milwaukee Bucks--vs--Chicago Bulls---------1 Houston Rockets--vs--Dallas Mavericks------2 Phoenix Suns--vs--LA.Clippers--------------1 L.A.Lakers--vs--Minnesota Timberwolves-----1
ze od tego jest PP a nie tutaj takie cos a czemu tak grasz a nie inaczej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co o tYm powiecie...??:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Washington Wizards --vs--Charlott Bobcats---1 Indiana Pacers--vs--Denver Nuggets---------2 Toronto Raptors--vs--DetroitPistons--------2 Orlando Magic--vs--Utah Jazz---------------2 N.York Knicks--vs--Atlanta Hawks-----------2 N.Jersy Nets--vs--Portland Blazers---------1 Milwaukee Bucks--vs--Chicago Bulls---------1 Houston Rockets--vs--Dallas Mavericks------2 Phoenix Suns--vs--LA.Clippers--------------1 L.A.Lakers--vs--Minnesota Timberwolves-----1
ze od tego jest PP a nie tutaj takie cos a czemu tak grasz a nie inaczej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co o tYm powiecie...??:> No dokladnie, od suchych typow jest PP. Napisz dlaczego takie typy, a nie inne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ale NEW YORK to dzis zdecydowany pewniak zwlaszcza ze kurs w granicach 1.7 jest odpowiedni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Dla mnie wcale nie pewniak. Dla mnie fifty-fifty wiec biore wiekszy kurs Nyk gra padake jakich malo Atalnta przebojowo, gra moze sie podobac, skutecznosc w kazdym meczu przyzwoita, i mysle ze ze 100 rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy...
A co sadzicie o underze 210 Waszyngtonu?? Dla mnie to loteria i rzadko gram takie cuda ale 210 sporo jak na dziwnie grajace bobki. I tak pewnie skoncze na piku wasz-10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Houston - Dallas 2 Toronto - Detroit 2
Dwa razy " D " , kurs z debla Dallas Det jest spory dla odwaznych graczy , Detroit maja charakter i zapewne dzisiaj są faworytami , Houston bez T-Maca traci 40 % wartosci w dodatku oni kiepsko sobie radzą u siebie , Dallas jeśli myśli o mistrzostwie ( Bo naprawde stać ich ) musi to wykorzystać , mają niezłą pake T-Mac nie powinien dac rady .
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34 |
LA Lakers-Minnesota
Teoretycznie faworytem sa Lakers ale....
Timberwolves tragicznie na wyjazdach, ale nie beda przeciez wiecznie przegrywac (ostatnia wygrana na wyjezdzie 6 lutego w Phoenix) W tym sezonie wszystkie 3 mecze wygrane przez Wolves, co ciekawe w tych meczach Bryant mial srednia punktowa 27,7 a wiec grubo ponizej swojej normy (czyzby obrona Wolves miala patent na niego?) Wracajac do gry Wolves na wyjazdach, nie jest ona taka zla jak sie wydaje, ale w decydujacych momentach cos sie zacina i w efekcie kolejna porazka.
Kurs na wygrana Wolves calkiem calkiem wiec moze pokusza sie o niespodzianke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Dla mnie wcale nie pewniak. Dla mnie fifty-fifty wiec biore wiekszy kurs Nyk gra padake jakich malo Atalnta przebojowo, gra moze sie podobac, skutecznosc w kazdym meczu przyzwoita, i mysle ze ze 100 rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy... bo to jest tak sa opisy tam pieciu nie gra tam znowu graja rewelacyjnie a rano sie okazuje zupelnie nietrafione ja pamietam jak NY niedawno w Indianie wygral wiec mysle ze po takim kursie mozna spoko stawiac ze zdecydowanie cienka Atlanta i jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Dla mnie wcale nie pewniak. Dla mnie fifty-fifty wiec biore wiekszy kurs Nyk gra padake jakich malo Atalnta przebojowo, gra moze sie podobac, skutecznosc w kazdym meczu przyzwoita, i mysle ze ze 100 rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy... bo to jest tak sa opisy tam pieciu nie gra tam znowu graja rewelacyjnie a rano sie okazuje zupelnie nietrafione ja pamietam jak NY niedawno w Indianie wygral wiec mysle ze po takim kursie mozna spoko stawiac ze zdecydowanie cienka Atlanta i jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NYK od 11 meczy u siebie nie wygralo... W sumie z kim jak nie atlanta. Duzo razy jednak mnie takie rozumowanie zawiodlo Niby ze wlasna hala, ze musza sie przelamac, ze zagraja na maxa, ze dobrze im sie gra z atlanta a rano walek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak to najwyzej na wiekszym kursie umocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Tak teraz patrze i wyliczylem ze od 13 meczy u siebie nie wygralo. Cale forum dzis na NYK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W sumie dlaczego nie mieliby 14 raz przegrac?:) Na kursie sie zawiodlem, myslalem ze na nyk bedzie 1.4 w netowych a nie 1.7  jednak Atlanta... Przy okazji nie jestem u siebie na kompie tylko poza domem. Czy ktos moglby podac streama z jakiegos meczyka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|