01:00 Washington - Charlotte 01:00 Washington - Charlotte
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#533134 15/03/2006 10:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 15.03.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Washington - Charlotte
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Indiana - Denver
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Toronto - Detroit
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Orlando - Utah
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 NY Knicks - Atlanta
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 New Jersey - Portland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Milwaukee - Chicago
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Houston - Dallas
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 03:00 Phoenix - LA Clippers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 LA Lakers - Minnesota

- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU
- POMOCNE LINKI W PRZYKLEJONYM TEMACIE

Bonus: Unibet
#533135 15/03/2006 12:00
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Washington Wizards - Charlotte

Ostatnio Washington gra calkiem niezle, play off to cel Wizards, bardzo dobry sezon Arenasa, koledzy nie zawsze mu pomagaja, roznie z tym bywalo. Rywal jednak slaby, traiczne maja wyjazdy, sporo kontuzji prawie przez caly sezon tak zreszta bylo. Caly czas walka na wschodzie o gre dalej po sezonie regularnym to jest wlasnie jedno z tego typu spotkan gdzie gospodarz teoretycznie powinien latwo wygrac.

bilans:

Wizards 31-30 (w domu 22-11)
Bobcats 18-46 (wyjazdy 6-27)

kontuzje:

Wizards (Jeffries?, Hayes)
Bobcats (Rush, Okafor, May, Wallace?)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey Nets - Portland TB

Podobny mecz jak wyzej. Moze nieco inne cele ale rywal podobny. Tez slaby z tragicznymi wyjazdami i ogolna slaba forma. Netsi walcza o 3 miejsce na wschodzie i maja spore szanse. Cavsi sa po pokonania ale oczywistoscia jest to, ze takie mecze z Blaers trzeba wygrywac. Szkoda troche, ze nie ma Jeffa, on kiedys gral w Portland ale to i tak nie zbyt duze oslabienie.

bilans:

Nets 34-28 (w domu 19-9)
Blazers 20-42 (wyjazdy 6-25)

kontuzje:

Nets (McInnis)
Blazers (Ratliff, Przybilla)

#533136 15/03/2006 13:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Co do typow Juanki to zgodze sie.

Oprocz tego hmm...

NY Knicks - Atlanta

Dwie druzyny, ktore maja jedne z najslabszych bilansow w NBA w obecnym sezonie. NYK u siebie nie wygrali juz od 4 spotkan. Zantowali porazki kolejno z Miami, NJ, Chicago i Denver. Atlanta na wyjezdzie bez wygranej od 2 spotkan. Jednak druzyna ta pomimo tego, ze notuje duzo porazek na wyjazdach, to gra bardzo dobrze. Ostatnio przegrali z Miami zaledwie 93-95, a z Milwaukee 87-88. Maja dosc ciekawa druzyne, ktora moze powalczyc z kazdym. Obecnie sa w dobrej formie i wydaje mi sie, ze dzisiaj ze slabymi Knicksami powinni sobie poradzic.

Phoenix - LA Clippers

Mecz dwoch najlepszych druzyn PACIFIC division. Clippersi obecnie niepokonani od 4 spotkan (2 wygrane na wyjezdzie, 2 u siebie). Phoenix u siebie rzadko przegrywa, natomiast LAC na wyjazdach ma bilans 15-15. Wydaje mi sie, ze Phoenix wygra to spotkanie i umocni sie na 2 miejscu w konferencji zachodniej.

Milwaukee - Chicago

Chicago caly czas goni to 8 miejsce na wschodzie. A druzyna, ktora musi najbardziej uciekac jest wlasnie Milwaukee. Zapowiada sie mecz walki, bardzo wazny dla dalszego ukladu tabeli. Bucks ostatnio szczesliwe zwyciestwo jednym punktem z Atlanta, natomiast Chicago wczoraj bez problemow pokonalo Portland. Chicago ostatnio na wyjazdach gra system zwyciestwo-porazka-zwyciestwo-porazka. Tak wiec dzisiaj wypada, ze powinni przegrac hehe. W tym sezonie juz raz sie spotkali w hali Milwaukee - 7 stycznia lepsi byli gracze Bykow. Dzisiaj pora na rewanz.

Orlando - Utah

Utah ostatnio gra fatalnie. Wczoraj zostali rozgromieni w meczu z Miami przegrywajac roznica 38 pkt. Natomiast ekipa Orlando zanotowala ostatnio 2 bardzo dobre mecze na wlasnym parkiecie: z Golden State i Cleveland. Po zmianach jakie zaszly w tym zespole, ich gra jest coraz lepsza. Dlatego tez powinni dzisiaj pokonac Jazzmanow, ktorzy z taka forma nie maja chyba co marzyc o playoffach.

#533137 15/03/2006 16:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Myslę, ze co do Utah pomyli się niejeden dzisiaj.
Z Miami przegrali, ale... ławką, według mnie był to ewidentnie odpuszczony mecz i nie sądzę, aby dzisiaj w ten sam sposób potraktowali mecz z Orlando, ja osobiście ryzykuje dzisiaj czysta dwójeczką i jestem przekonany, ze szanse mam spore...

#533138 15/03/2006 16:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Za Utah dodatkowo przemawia rozkład jazdy trójki walczącej o 8 miejsce na Zachodzie. Lakersi zagrają z Minnesotą (która po 5 przegranych może juz być coraz bardziej zdesperowana) potem jada do New Jersey, potem czeka ich mecz z Cleveland, New Orleans równiez nie ma lekko, najpierw zagrają z Denver, potem z Clippersami, natomiast Utah dzisiaj zagra z Orlando, a nastepny mecz z Atlantą i coraz bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, ze mecz z Miami był odpuszczony świadommie, po to żeby skoncentrować się na tych dwóch meczach, bo później to oni będą mieli pod górkę (Memphis i potem Phoenix)

Mój typ: Utah Jazz @ 2,55 (Betandwin)

#533139 15/03/2006 16:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Myslę, ze co do Utah pomyli się niejeden dzisiaj.
Z Miami przegrali, ale... ławką, według mnie był to ewidentnie odpuszczony mecz i nie sądzę, aby dzisiaj w ten sam sposób potraktowali mecz z Orlando, ja osobiście ryzykuje dzisiaj czysta dwójeczką i jestem przekonany, ze szanse mam spore...

W sumie masz troche racji. Teraz im dluzej sie zastanawiam nad tym meczem to juz sam nie wiem na kogo by tu postawic... Pierwsza piatka Utah wczoraj faktycznie grala tak jakby nie chcieli sie zmeczyc zbytnio. Meczu jednak nie widzialem, wiec ciezko stwierdzic czy faktycznie odpuscili ten mecz, czy to Miami zagralo jakis cudowny mecz. Po glebszym zastanowieniu jednak chyba tez sklonie sie ku druzynie Utah. W koncu to oni musza walczyc o playoffy, wiec wygrane sa im potrzebne...

#533140 15/03/2006 17:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
[color:"red"]Tutaj widze kłopoty ze zrozumieniem sensu tematów dziennych NBA ...
prosze .. niepisz wiecej nic w tym dziale .. jezeli nadal masz zamiar podawać typy na sucho
Kumasz?

Last edited by kewin; 15/03/2006 22:00.
#533141 15/03/2006 18:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
Washington Wizards --vs--Charlott Bobcats---1
Indiana Pacers--vs--Denver Nuggets---------2
Toronto Raptors--vs--DetroitPistons--------2
Orlando Magic--vs--Utah Jazz---------------2
N.York Knicks--vs--Atlanta Hawks-----------2
N.Jersy Nets--vs--Portland Blazers---------1
Milwaukee Bucks--vs--Chicago Bulls---------1
Houston Rockets--vs--Dallas Mavericks------2
Phoenix Suns--vs--LA.Clippers--------------1
L.A.Lakers--vs--Minnesota Timberwolves-----1



ze od tego jest PP a nie tutaj takie cos a czemu tak grasz a nie inaczej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co o tYm powiecie...??:>

#533142 15/03/2006 18:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Quote
Washington Wizards --vs--Charlott Bobcats---1
Indiana Pacers--vs--Denver Nuggets---------2
Toronto Raptors--vs--DetroitPistons--------2
Orlando Magic--vs--Utah Jazz---------------2
N.York Knicks--vs--Atlanta Hawks-----------2
N.Jersy Nets--vs--Portland Blazers---------1
Milwaukee Bucks--vs--Chicago Bulls---------1
Houston Rockets--vs--Dallas Mavericks------2
Phoenix Suns--vs--LA.Clippers--------------1
L.A.Lakers--vs--Minnesota Timberwolves-----1



ze od tego jest PP a nie tutaj takie cos a czemu tak grasz a nie inaczej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co o tYm powiecie...??:>

No dokladnie, od suchych typow jest PP. Napisz dlaczego takie typy, a nie inne.

#533143 15/03/2006 18:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ale NEW YORK to dzis zdecydowany pewniak zwlaszcza ze kurs w granicach 1.7 jest odpowiedni

#533144 15/03/2006 20:18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Dla mnie wcale nie pewniak.
Dla mnie fifty-fifty wiec biore wiekszy kurs
Nyk gra padake jakich malo
Atalnta przebojowo, gra moze sie podobac, skutecznosc w kazdym meczu przyzwoita, i mysle ze ze 100 rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zobaczymy...

A co sadzicie o underze 210 Waszyngtonu??
Dla mnie to loteria i rzadko gram takie cuda ale 210 sporo jak na dziwnie grajace bobki. I tak pewnie skoncze na piku wasz-10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#533145 15/03/2006 21:21
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Houston - Dallas 2
Toronto - Detroit 2

Dwa razy " D " , kurs z debla Dallas Det jest spory dla odwaznych graczy , Detroit maja charakter i zapewne dzisiaj są faworytami , Houston bez T-Maca traci 40 % wartosci w dodatku oni kiepsko sobie radzą u siebie , Dallas jeśli myśli o mistrzostwie ( Bo naprawde stać ich ) musi to wykorzystać , mają niezłą pake T-Mac nie powinien dac rady .

Powodzenia

#533146 15/03/2006 22:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 34
LA Lakers-Minnesota

Teoretycznie faworytem sa Lakers ale....

Timberwolves tragicznie na wyjazdach, ale nie beda przeciez wiecznie przegrywac (ostatnia wygrana na wyjezdzie 6 lutego w Phoenix)
W tym sezonie wszystkie 3 mecze wygrane przez Wolves, co ciekawe w tych meczach Bryant mial srednia punktowa 27,7 a wiec grubo ponizej swojej normy (czyzby obrona Wolves miala patent na niego?)
Wracajac do gry Wolves na wyjazdach, nie jest ona taka zla jak sie wydaje, ale w decydujacych momentach cos sie zacina i w efekcie kolejna porazka.

Kurs na wygrana Wolves calkiem calkiem wiec moze pokusza sie o niespodzianke

#533147 15/03/2006 22:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Dla mnie wcale nie pewniak.
Dla mnie fifty-fifty wiec biore wiekszy kurs
Nyk gra padake jakich malo
Atalnta przebojowo, gra moze sie podobac, skutecznosc w kazdym meczu przyzwoita, i mysle ze ze 100 rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zobaczymy...

bo to jest tak sa opisy tam pieciu nie gra tam znowu graja rewelacyjnie a rano sie okazuje zupelnie nietrafione
ja pamietam jak NY niedawno w Indianie wygral wiec mysle ze po takim kursie mozna spoko stawiac ze zdecydowanie cienka Atlanta i jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#533148 15/03/2006 22:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Quote
Quote
Dla mnie wcale nie pewniak.
Dla mnie fifty-fifty wiec biore wiekszy kurs
Nyk gra padake jakich malo
Atalnta przebojowo, gra moze sie podobac, skutecznosc w kazdym meczu przyzwoita, i mysle ze ze 100 rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zobaczymy...

bo to jest tak sa opisy tam pieciu nie gra tam znowu graja rewelacyjnie a rano sie okazuje zupelnie nietrafione
ja pamietam jak NY niedawno w Indianie wygral wiec mysle ze po takim kursie mozna spoko stawiac ze zdecydowanie cienka Atlanta i jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> albo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


NYK od 11 meczy u siebie nie wygralo...
W sumie z kim jak nie atlanta.
Duzo razy jednak mnie takie rozumowanie zawiodlo
Niby ze wlasna hala, ze musza sie przelamac, ze zagraja na maxa, ze dobrze im sie gra z atlanta a rano walek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak to najwyzej na wiekszym kursie umocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#533149 15/03/2006 23:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Tak teraz patrze i wyliczylem ze od 13 meczy u siebie nie wygralo. Cale forum dzis na NYK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W sumie dlaczego nie mieliby 14 raz przegrac?:)
Na kursie sie zawiodlem, myslalem ze na nyk bedzie 1.4 w netowych a nie 1.7 blush
jednak Atlanta...

Przy okazji nie jestem u siebie na kompie tylko poza domem.
Czy ktos moglby podac streama z jakiegos meczyka?

#533150 16/03/2006 06:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
A jednak NY


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, alfa), 2,666 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,520
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1