Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by anfa_
a tak na serio to dymatize jest spoko (próbowałem osobiście)
Dymatize Elite Whey Protein czy Dymatize Elite XT ? smile
W sumie potrzebuje w diecie tylko białka, ale może odrazu zarzucić Elite XT z bonusami ? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Ktos ma jakis sposob na piers z kurczaka?
Ile mozna to wpierdalac, na sam widok juz mi sie zbiera na wymioty!
Jestem leniwy ostatnimi czasy i nie chce mi sie obiadow robic dlatego codziennie ryz + piers + warzywa na patelnie - jak sie zbliza pora obiadowa to sie caly trzese laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Gotowanie, grillowanie, pieczenie, smażenie...?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Jesli chodzi o piers to ja teraz na redukcji jem ją pod taką postacią. Ponumerowalem od najabrdziej smacznego dania do tego najmniej smacznego wink
1)szaszłyk z piersi z kurczaka z warzywami w piekarniku
2)makaron + warzywa na patelnie po grecku( mrozonka) + gotowana, pokrojona na kawalki piers z kurczaka
3) spaghetti smile - tylko piersi nie smazysz a gotujesz i sos robisz własnej roboty a nie jakis kupny
4) zwykła ugotowana piers z kurczaka z ryzem a obok tylko musztarda dla smaku puke Jak mi sie nei chcialo nic robci to jadłem to często bo przygotowanie to równe 15 min smile ale jzu na to patrzec nie moge i wole wiecej postac a zrobic cos co nie bedzie mi stawało w gardle wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Vendetta
Jesli chodzi o piers to ja teraz na redukcji jem ją pod taką postacią. Ponumerowalem od najabrdziej smacznego dania do tego najmniej smacznego wink
1)szaszłyk z piersi z kurczaka z warzywami w piekarniku
2)makaron + warzywa na patelnie po grecku( mrozonka) + gotowana, pokrojona na kawalki piers z kurczaka
3) spaghetti smile - tylko piersi nie smazysz a gotujesz i sos robisz własnej roboty a nie jakis kupny
4) zwykła ugotowana piers z kurczaka z ryzem a obok tylko musztarda dla smaku puke Jak mi sie nei chcialo nic robci to jadłem to często bo przygotowanie to równe 15 min smile ale jzu na to patrzec nie moge i wole wiecej postac a zrobic cos co nie bedzie mi stawało w gardle wink

no to ja ten nr 4 caly czas wpierda.am laugh ,tylko bez musztadry (chyba zaczne ,zawsze to jakies urozmaicienie) , wczesniej wrzucalem piers do wody , teraz dodatkowo wrzucam jakas kostke rosolowa

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
również miałem już dosyć kurczaka z ryżem i warzywami, poszukałem troche po necie i zdecydowanie polecam 2 przepisy:
http://www.sfd.pl/Pyszny_kurczak_z_makaronem_%3B_Palce_liza%C4%87!-t472125.html
http://www.sfd.pl/Piersi_low_carb_by_malinowa.-t476414.html

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Panowie a co polecilibyście na dodanie paru kg.

Na ten moment przemiana materii niszczy wszystko co zjem smile

Niedawno rozpocząłem ćwiczenia na siłowni, ale powiem szczerze mniej mi na rzezbie zależy, a bardziej póki co na przytyciu.

Gainer, suplement ?? Przyznam, że nigdy się w to nie bawiłem.

Dzięki!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
jesli chodzi o suplement to kreatyna i do tego duzo jesc-> 5-6 posilków obfitych w weglowodany smile Oczywiscie mozna dorzucic bialko i gainera jak masz duzo hajsu ale to nei jest az takie bardzo wazne.
Gdybym mial wybrac jeden suplement na mase to wybralbym kreatyne.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Dzięki Vendetta!

Sprawie sobie kreatyne na dniach.

I tak jak mówisz dobrze dobrane posiłki (nie brałem większej uwagi pod to co jem i jak jem). Należy to zmienić !

Węglowodany, 5-6 posiłków - domyślam się, że jakiś napój, jogurt owocowy też w środku nocy dobić ??

Nic obecnie waga 75kg - chciałbym dobić do 80-85 optymalnie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja napisalem ogolnie ze dieta ma byc wysokowęglowodanowa bo to jest najwazneijsze przy nabieraniu masy ale bialko tez normalnie wrzucaj - najlepiej mięso, ryby. Jogurt niekoniecznie smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
poszukuję ksiązki o odżywianiu się. Chodzi mi o to by był opis jaki ma wpływ warzywo na organizm np burak itp.
Anthony Robbins miał fajną książkę ale wyleciał mi tytuł.
Z góry dzięki.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Masowanie!

Vendetta, duże spadki miałeś po BSN no xplode? u mnie na razie ładnie wygląda, ale już teraz chcę przygotować się na spadki, wg mnie nie uniknę tego.

co do produktu to nawet jest ok, spodziewałem się problemów czysto gastrologicznych grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja tego nie bralem wiec chyba cos Ci sie pomylilo smile
Poza tym z tego co wiem to jest przedtreningówka wiec dlaczego niby spadki?

Tak w ogole to temat cos przestal tętnic zyciem smile
Nikt sie nei chwali efektami a tyle osob na redukcji bylo tongue
Wujek, majner, hagii i reszta smile Jestem ciekawy jak tam Wam idzie.
Ja z 90kg na 86kg i - 4,5cm w pasie ale cwicze i jem tak by jak najmniej tracic na miesniach. Do tego tak jak pisalem wczesniej jem kreatyne( jabłczan ) jako antykatabolik smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
U mnie 92,5 (-15kg) mimo, że ostatnio nie mam czasu na cwiczenia ani na trzymanie sie diety smile Jak sie uda biegam raz, max 2x w tygodniu.

W taka pogode ciezko o reduckje. Na 1-2 browarach cięzko przestać a do tego barowe przysmaki ;/

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
zapodaj fotki - " przed i po" wink jestem ciekaw roznicy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
No właśnie nie zrobiłem fotek przed. Jednak jeżeli mowimy o różnicy to najlepszym przykładem jest fakt, że musiałem wymienić praktycznie cała garderobe wink Wszystkie portki spadały mi razem z paskiem

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
domyslam sie co do tej garderoby smile a co do fotek to szkoda bo mi chodzi o jaksoc tej redukcji. W sensie czy jakis nadmiar skóry ci zostal ale na meisnaich duzo spadles. Nie masz zadnych fotek z plazy z dawnych czasów ? laugh na pewno dlabys rade cos wysmylic wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Sęk w tym, że ja 2 lata temu ważyłem w okolicach 95-97kg. Dopiero w ubieglym roku doprowadzilem sie do stanu prawie 108kg i teraz to zrzucilem z nadmiarem. BMI juz mam w normie smile

Skóra mi nie wisi nigdzie. Nie redukowałem sie gwaltownie, mialem stopniowy ubytek kilogramów.
W łapie co prawda mi troche ubylo ale powoli przymierzam sie do silowni wiec to się nadrobi.

Generalnie jest 100x lepiej niż zakładalem. Nie spodziewalem sie takich efektow i ze wogole mi sie uda az tyle zrzucic.
Jeszcze 2,5 kg i plan wykonany bedzie w 100% smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
to musisz miec dobra genetyke ze tak sobie browary pijesz i chudniesz tongue No ale gratulacje smile Jednymi przychodzi łatwiej innym trudniej smile zycie hehe

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Vendetta, ja tak na serio (dieta + ćwiczenia) wystartowałem dopiero wczoraj smile Wcześniej przez ponad miesiąc tak się trochę czaiłem i wyczuwałem swój organizm grin Było trochę diety, trochę sportu, ale wszystko poprzeplatane śmieciami wciskanymi ile wlezie smile

Mimo wszystko, przez ten miesiąc zjazd z ok. 96kg do 93kg. Szału nie ma, ale dopiero teraz zobaczymy jak mi pójdzie wink Aktualne fotki są, zobaczymy czy będzie je z czym porównać smile

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1