|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
mam wrażenie że wszyscy na tym forum nie akceptują żadnego gorszego dnia tenisisty, uważają ze jak na niego stawiają to musi wygrać i koniec jak jest inaczej to upośledzony albo sprzedał... na QC nikt sie nie myli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
To nie wrażenie  Tak jest na QC  żenada... większość a pokusze się nawet o stwierdzenie wszyscy ponoszą duże straty na bukmacherstwie i wylewa tu smutki  ludzie którzy z tego żyją nawet nie "powąchali" żadnych forów i czatów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
nadal od 7 lat na kortach ziemnych jeszcze gorszego dnia nie mial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996 |
orientuje sie ktos jak dzis fortuna jest otwarta?? Chyba 14:30 dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To nie wrażenie  Tak jest na QC  żenada... większość a pokusze się nawet o stwierdzenie wszyscy ponoszą duże straty na bukmacherstwie i wylewa tu smutki  ludzie którzy z tego żyją nawet nie "powąchali" żadnych forów i czatów Mylisz się, Damian vel dupajas twierdzi że tutaj zarabia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
mam wrażenie że wszyscy na tym forum nie akceptują żadnego gorszego dnia tenisisty, uważają ze jak na niego stawiają to musi wygrać i koniec jak jest inaczej to upośledzony albo sprzedał... uposledzone to w WTA szukac sprzedajkow/inwestorow to w ATP szukac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wow jakie dzis umoralnianie na qc nowi zakonnicy sie pojawili ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
To nie wrażenie  Tak jest na QC  żenada... większość a pokusze się nawet o stwierdzenie wszyscy ponoszą duże straty na bukmacherstwie i wylewa tu smutki  ludzie którzy z tego żyją nawet nie "powąchali" żadnych forów i czatów Mylisz się, Damian vel dupajas twierdzi że tutaj zarabia. no a jak nie jak tak, wlaczylem mecz poobserwowalem i zagralem na drugi set - 1 gem i bede w niebie, a czy on ma gorszy dzien, czy mu zona nie dala g*** mnie obchodzi gra jak uposledzony to trzeba bylo korzystac, nie pierdolcie mi ze gadam ze sprzedal czy cos bo nie pamietam zebym cos takiego na serio pisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Pippo ładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica! nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień  wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
o lol petrova utrzymala podanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica! nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień  wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak skąd Ty to możesz wiedzieć ? grywałeś w chelkach ? hahaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica! nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień  wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej? to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze cos ci sie pomerdalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska "bo licza imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica! nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień  wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej? to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze cos ci sie pomerdalo otóż to
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica! nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień  wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej? to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze cos ci sie pomerdalo zauważ że motywacje mają głównie młodzi tenisiści im nie w głowie sprzedawanie meczy i jakiekolwiek odpuszczanie, starzy mają w dupie są na równi pochyłej
|
|
|
Link skopiowany do schowka