Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by dominwin
mam wrażenie że wszyscy na tym forum nie akceptują żadnego gorszego dnia tenisisty, uważają ze jak na niego stawiają to musi wygrać i koniec jak jest inaczej to upośledzony albo sprzedał...

na QC nikt sie nie myli cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
Originally Posted by Piostar
To nie wrażenie grin Tak jest na QC laugh

żenada... większość a pokusze się nawet o stwierdzenie wszyscy ponoszą duże straty na bukmacherstwie i wylewa tu smutki smile ludzie którzy z tego żyją nawet nie "powąchali" żadnych forów i czatów

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
nadal od 7 lat na kortach ziemnych jeszcze gorszego dnia nie mial laugh

Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
Originally Posted by kostek1
Originally Posted by tomi2301
orientuje sie ktos jak dzis fortuna jest otwarta??

Chyba 14:30

dzieki

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Piostar
To nie wrażenie grin Tak jest na QC laugh

żenada... większość a pokusze się nawet o stwierdzenie wszyscy ponoszą duże straty na bukmacherstwie i wylewa tu smutki smile ludzie którzy z tego żyją nawet nie "powąchali" żadnych forów i czatów


Mylisz się, Damian vel dupajas twierdzi że tutaj zarabia.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
koko koko Quasi spoko

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by dominwin
mam wrażenie że wszyscy na tym forum nie akceptują żadnego gorszego dnia tenisisty, uważają ze jak na niego stawiają to musi wygrać i koniec jak jest inaczej to upośledzony albo sprzedał...

uposledzone to w WTA szukac
sprzedajkow/inwestorow to w ATP szukac

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wow jakie dzis umoralnianie na qc
nowi zakonnicy sie pojawili ? laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica!

Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Petra walczysz!:D

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Piostar
To nie wrażenie grin Tak jest na QC laugh

żenada... większość a pokusze się nawet o stwierdzenie wszyscy ponoszą duże straty na bukmacherstwie i wylewa tu smutki smile ludzie którzy z tego żyją nawet nie "powąchali" żadnych forów i czatów


Mylisz się, Damian vel dupajas twierdzi że tutaj zarabia.


no a jak nie jak tak, wlaczylem mecz poobserwowalem i zagralem na drugi set - 1 gem i bede w niebie, a czy on ma gorszy dzien, czy mu zona nie dala g*** mnie obchodzi gra jak uposledzony to trzeba bylo korzystac, nie pierdolcie mi ze gadam ze sprzedal czy cos bo nie pamietam zebym cos takiego na serio pisal

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Pippo ładnie wink

Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
Originally Posted by Lampartinho
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica!


nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień smile wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak

Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
o lol petrova utrzymala podanie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Lampartinho
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica!


nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień smile wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak

skąd Ty to możesz wiedzieć ? grywałeś w chelkach ? hahaaa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Lampartinho
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica!


nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień smile wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak

czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej?
to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze
cos ci sie pomerdalo

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by tyson
po co montanes ma jechac do barcelony skoro tam gra czolowka i pewnie szybko odpadnie i nic nie zyska
"bo licza imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis"

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by bukma
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Lampartinho
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica!


nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień smile wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak

czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej?
to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze
cos ci sie pomerdalo

otóż to

Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
Originally Posted by bukma
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Lampartinho
rozumiem że ktoś ma gorszy dzień ale nie rozumiem braku podjęcia walki a to jest różnica!


nie musi podejmować walki ma taki turniej co tydzień smile wiesz jak wygląda życie challengerowego tenisisty ? Chyba nie... imprezki, koledzy, panienki a dopiero pozniej tenis... pieniądze też kiepskie a wiec i motywacji brak

czyli jak slabe pieniadze to slaba motywacja zeby byc lepszym i zarabiac wiecej?
to jakim cudem ktos w ogole idzie w gore skoro zawsze na dole sa slabe pieniadze
cos ci sie pomerdalo


zauważ że motywacje mają głównie młodzi tenisiści im nie w głowie sprzedawanie meczy i jakiekolwiek odpuszczanie, starzy mają w dupie są na równi pochyłej

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 930 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1