|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Widocznie obchodzi Probierza, który odsunął od składu całą obronę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Kfjatek o jakich piszesz ukladach
qrwa bo rece opadaja
przyjazn maja kibice a co to obchodzi Probierza ,Ileva czy innych.
Legia jakby o nic nie grala wczoraj to tez byloby pierdolenie
ze Janas zalatwil bo tam pracowal jak slysze takie bzdury
to smiech mnie ogarnia przykladow jest sporo,pierwszy z brzegu pare lat temu Celtic mial majstra,a o 2 miejsce walczyli Heartsi(2 w tabeli) z Rangersami(3 w tabeli)...koncowka sezonu i mecz Celtic-Hearts(nie pamietam juz gdzie grali)  delegacja zjawila sie na treningu,no ale Heartsi wygrali sportowo i uczciwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wafel to wszystko gra bo zle przeczytalem. Watpie zebys dostal jakis debet od Sparkasse
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Skoro taka pefka to allin  a pozniej placz i zgrzytanie zebow Ja się mogę z Tobą założyć o allin że Śląsk to wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
W sb na Śląsk @2,5 5k limit był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nie zapominajcie, że jakby Wisła chciała to by każdego w naszej lidzie rozpykała na luzaku  pacyfista nie wierzysz chyba w to, że Wisła wyjdzie maksymalnie zmobilizowana na ten mecz , histora się nie powtórzy i Wisła mistrza Śląskowi tym razem nie zabierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja jestem sercem za Slaskiem
ale to dziwny zespol Gikiewicz,Elsner ,Cetnarski to sa slabi
pilkarze bez szybkosci ,jest ogromna szansa na mistrza
ale moga nie wytrzymac cisnienia.
tam bedzie bitwa ze strony Slaska ,walka o kazdy metr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
probuje ktos Polske 1X z belgami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Jak bedzie trzeba to Wislacy lezaki rozjebia na murawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ja jestem sercem za Slaskiem
ale to dziwny zespol Gikiewicz,Elsner ,Cetnarski to sa slabi
pilkarze bez szybkosci ,jest ogromna szansa na mistrza
ale moga nie wytrzymac cisnienia.
tam bedzie bitwa ze strony Slaska ,walka o kazdy metr Pacyfek o czym Ty piszesz, już jest to mistrzostwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
"tam bedzie bitwa ze strony Slaska ,walka o kazdy metr" Otóż to. A czy ze strony Wisły również spodziewasz się bitwy o każdy metr 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378 |
nordicbet przyjął na Śląsk 95 ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378 |
nordicbet przyjął na Śląsk 95 ojro @2.1 (więcej nie udało się postawić)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nordicbet przyjął na Śląsk 95 ojro @2.1 (więcej nie udało się postawić) ciesz sie bo tylko masz 400pln w plecy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
w tobecie @ 2.05
na dokładkę Arsenal i United
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
pacyfista jak zwykle swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
widzę, że starszna peffka  swojej wypłaty bym na to nie postawił, a większośc widzę tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Podejrzewam że kibice Wisły będą za Śląskiem w tym meczu i dadzą do zrozumienia co mają robić ich kopacze.Karnego minimum jednego  No wiadomo że mistrza puścić lepiej swoim ziomkom, niż Kolejarzowi bądź Chorzowskim czy tam Warszawiakom.Za którymi nie przepadają.Pamiętacie jak Jop załatwił mistrza Lechowi jak wsadził łysinkę pod piłkę hehe  Ciekawe kto teraz będzie faulował w polu karnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ze kibice Wisly beda za Slaskiem to tutaj nie ma watpliwosci
to jest oczywiste
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378 |
widzę, że starszna peffka  swojej wypłaty bym na to nie postawił, a większośc widzę tak jak dla mnie to każdy inny mistrz lepszy niż Śląsk ale cóż stało się jak się stało więc trzeba brać co dają, a widać że i inni myslą podobnie bo kurs leci
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|