|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10 |
Ślask mistrzem z taką grą - trochę hańba dla pozostałych zespołów , poziom piłki upada coraz bardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
gdybys troche myslal to te zmiany akurat sa dobre dla Wisly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Te odsunięcia można potraktować jako plus .... szanse dostaną Ci którtzy nie grali zawiele lub wcale w obecnym sezonie ,więc pokazać będą się chcieli .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
musi bo sportowo Slask nie ma prawa wygrac nie da sie ukryc ze nasza liga stoi na słabym a nawet bardzo slabym poziomie i kazdy to wie, Legia tez mogla tylko wygrac Gdańsku i było by po sprawie i mieli by tytul w 90 % a tak wszystki jest otwarte a zreszta niech sobie pisza i mowia co chca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713 Likes: 10 |
na jesień Śląsk będzie toczył boje na San Siro czy na Santiago Bernabeu  , będzie się działo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Legia 8 ostatnich spotkan 1 wygrana 5 remisów 2 porażki, mowi samo za siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ślask mistrzem z taką grą - trochę hańba dla pozostałych zespołów , poziom piłki upada coraz bardziej chyba nie chcesz za to winic Slask ze jest niski poziom dziwne zeby byl wysoki jak chcesz wygrac z Niemcami np jak tam edukacja pilkarska zaczyna sie w wieku 6 lat i nie uczy podstaw pilki noznej bezrobotny nauczyciel matematyki i za swoja prace nie dostaje podania reki lub 200 euro u nas wszystko jest za pozno a jesli juz jest to robia to ludzie przypadkowi powoli widze zmiany na lepsze zeby nie bylo tak tragicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
na jesień Śląsk będzie toczył boje na San Siro czy na Santiago Bernabeu  , będzie się działo co tak drwisz ze Slaska Legia oczywiscie na jesien bylaby postrachem na tych stadionach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
gdybys troche myslal to te zmiany akurat sa dobre dla Wisly  hehe, grunt, ze zmiany, srac na nazwiska  cala 4 po sezonie zjazd, wiec nic w tym dziwnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Przed niedzielnym meczem ze Śląskiem Probierz na pewno będzie musiał postawić na żółtodziobów, bo został z... jednym obrońcą - Michałem Czekajem. Czterech jest kontuzjowanych (Junior Diaz, Osman Chavez, Marko Jovanović i Gordan Bunoza), a kolejnych trzech odsunął od składu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
Belgia U17 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja tam slaskowi tytulu zycze z calego serca, ale pytanie, skad oni wezma kase na wzmocnienia przed lm?
bo tym skladem to moze jakies skonto ryga przy sporej "odrobinie szczescia" da rade przejsc, ale w 4r. takich cieniasow juz nie bedzie, pojada do jakiejs brugii to czworeczka w pyte lekka rasia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ja tam slaskowi tytulu zycze z calego serca, ale pytanie, skad oni wezma kase na wzmocnienia przed lm?
bo tym skladem to moze jakies skonto ryga przy sporej "odrobinie szczescia" da rade przejsc, ale w 4r. takich cieniasow juz nie bedzie, pojada do jakiejs brugii to czworeczka w pyte lekka rasia jak będzie o tym się przekonamy, nie ma co gadać o $, składzie, rywalach itp. Wiele się może zmienić do tego czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Wiele się może zmienić do tego czasu Naprzykład klub może przestać istnieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Belgia U17  osmiele sie napisac leTTko jestesmy lepsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
fajny ten meczyk, kilka akcji mega ciekawych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
Belgia U17  osmiele sie napisac leTTko jestesmy lepsi  tym lepiej jedna kontra belgów skuteczna i plan wykonany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
belgia strzeli w 2 @1.66 wyglada dosc pewnie, czy zle pisze? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
nie ogladam meczu niestety, ale jakoś dość spokojny jestem o belgów, kursy widze u buka nie wiele podskoczyły na belgów z @2,30 przed meczem na ~@2,55 obecnie to chyba całkiem nieźle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no mieli pare ladnych okazji, nie widzi mi sie, zeby nasi utrzymali clean sheet 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|