Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#533923 16/03/2006 12:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
NBA 15.03.2006

2:00 Miami Heat - Boston Celtics

4:00 Seattle Supersonics - Philadelphia 76ers

4:30 Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves

===============
pomocne linki w przyklejonym temacie "LINKI NBA MLB NFL"

Last edited by kewin; 16/03/2006 14:00.
Bonus: Unibet
#533924 16/03/2006 13:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves

Pojedynek dwóch zespołów będących w ostatnim czasie w mega dołku.
Timberwolves gra tragicznie na wyjazdach, (ostatnia wygrana na wyjezdzie 6 lutego w Phoenix). W całym sezonie na 32 mecze wyjazdowe zaliczyli aż 24 porażki.
Natomiast Warriors u siebie radzą sobie całkiem przyzwoicie.
Goście mają w nogach kilka męczących wyjazdó zwłaszcza wczorajsza porażka z LA musiała się odbić na ich kondycji a co chyba bardziej istotne na psychice. Myślę, że dzisiaj ciężko się im będzie przełamać. Potrzebują na to kilku dni odpoczynku. Warriors natomiast po regeneracji i przed własną publicznością niesieni żywiołowym dopingiem powinni łatwo pokonać gości. Linia -5.5 godną uwagi w pojedynku z "demoralizowanym" i rozbitym przeciwnikiem.

Typ: Golden State Warriors -5.5

#533925 16/03/2006 15:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Na poczatku tez mnie GOLDEN korcilo niezly kurs ale jednak tyle porazek z rzedu Lesnych Wilkow eh moze sie to wreszcie skonczyc, czemu nie w Goldenach? Warriors jakos nie przekonuja wiec to odpuszczam. Byc moze wygraja, tym bardziej ze wrocil niedawno Baron Davis ale nie chce tak mocno ryzykowac. Tym bardziej, ze proponujesz hadicap -5.5 to bardzo ryzykowne ale powodzenia.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Miami Heat - Boston Celtics 1.22

Lubie Boston i ciesze sie, ze gra w Celtach Szczerbiak ale to wszystko jest za malo aby wygrywac. Mam nadzieje, ze ten zespol za rok bedzie mocniejszy a na razie z Miami na wyjezdzie szans wiekszych nie maja. Heat juz spokojnie moga sobie grac ale mimo wszystko nie powinni tego typu meczow odpuszczac.

bilans:

Heat 42-21 (w domu 25-7)
Boston 27-37 (wyjazdy 8-23)

kontuzje:

Heat (Barron)
Boston (Dickau, Olowokandi?)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle Sonics - Philapelphia 1.5

Trzeba przyznac, ze bez Iversona to jednak niewiele znaczy Phila. Nie dali rady u siebie z Toronto wiec nie sadze aby wygrali z Seattle. Powoli Phila pakuje sie w klopoty ale to ich problem skoro nie sa w stanie podjac walki bez swojego lidera bedzie im ciezko zajac dobre miejsce przed play off.

bilans:

Sonics 25-39 (w domu 15-17)
76ers 31-32 (wyjazdt 12-18)

kontuzje:

Sonics (Forston, Collison)
76ers (Iverson, Ollie)

#533926 16/03/2006 18:29
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Oj ja chyba zagram sonics,ewidentna pomylka buka (winunited.com) bo oferuja handi na sonics +6,5pt,jak dla mnie promo po kursie 1,90

#533927 16/03/2006 22:13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam
Zaczynamy jak ostatnimi czsy od MinY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Czy cos ugraja na tej wycieczce po stanach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja gram Win i +handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 3,00 +6 1,92
Wojownicy wypoczeci, ale czy mozna mowic w NBA o braku ogrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wilki w trybie meczowym moze powalcza o playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Nastepnie moja uwage przykula oferta expekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Zaklad na pojedynek koszykarzy
Payton Gary - Haslem Udonis 1 1,95
Najwiecej punktow Miami vs Boston
Gracz ktory wystepowal w Celtach, a w takich meczach gra sie inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Williams Jason - Walker Antoine 2 2,00
Najwiecej punktow Miami vs Boston
Tu sytulacja podobna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#533928 17/03/2006 07:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Powiem szczerze, ze na pierwszy rzut oka ten Winunited wydaje sie być przyzwoitym bookiem, nie dość, ze na rozruch dali 10 EUR, to jeszcze rozliczyli zakład na Seattle +6,5 normalnie, bez kombinacji ze zwrotami jak ma to np. we krwii expekt.
mało tego...jeszcze na dzien dobry przysłali SMS-ka z gratulacjami...

Oby tak dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, $-man, burbon, Sensei, aker), 1,821 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1