|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
NBA 15.03.2006
2:00 Miami Heat - Boston Celtics
4:00 Seattle Supersonics - Philadelphia 76ers
4:30 Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves
=============== pomocne linki w przyklejonym temacie "LINKI NBA MLB NFL"
Last edited by kewin; 16/03/2006 14:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves
Pojedynek dwóch zespołów będących w ostatnim czasie w mega dołku. Timberwolves gra tragicznie na wyjazdach, (ostatnia wygrana na wyjezdzie 6 lutego w Phoenix). W całym sezonie na 32 mecze wyjazdowe zaliczyli aż 24 porażki. Natomiast Warriors u siebie radzą sobie całkiem przyzwoicie. Goście mają w nogach kilka męczących wyjazdó zwłaszcza wczorajsza porażka z LA musiała się odbić na ich kondycji a co chyba bardziej istotne na psychice. Myślę, że dzisiaj ciężko się im będzie przełamać. Potrzebują na to kilku dni odpoczynku. Warriors natomiast po regeneracji i przed własną publicznością niesieni żywiołowym dopingiem powinni łatwo pokonać gości. Linia -5.5 godną uwagi w pojedynku z "demoralizowanym" i rozbitym przeciwnikiem.
Typ: Golden State Warriors -5.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
Na poczatku tez mnie GOLDEN korcilo niezly kurs ale jednak tyle porazek z rzedu Lesnych Wilkow eh moze sie to wreszcie skonczyc, czemu nie w Goldenach? Warriors jakos nie przekonuja wiec to odpuszczam. Byc moze wygraja, tym bardziej ze wrocil niedawno Baron Davis ale nie chce tak mocno ryzykowac. Tym bardziej, ze proponujesz hadicap -5.5 to bardzo ryzykowne ale powodzenia.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Miami Heat - Boston Celtics 1.22
Lubie Boston i ciesze sie, ze gra w Celtach Szczerbiak ale to wszystko jest za malo aby wygrywac. Mam nadzieje, ze ten zespol za rok bedzie mocniejszy a na razie z Miami na wyjezdzie szans wiekszych nie maja. Heat juz spokojnie moga sobie grac ale mimo wszystko nie powinni tego typu meczow odpuszczac.
bilans:
Heat 42-21 (w domu 25-7) Boston 27-37 (wyjazdy 8-23)
kontuzje:
Heat (Barron) Boston (Dickau, Olowokandi?)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle Sonics - Philapelphia 1.5
Trzeba przyznac, ze bez Iversona to jednak niewiele znaczy Phila. Nie dali rady u siebie z Toronto wiec nie sadze aby wygrali z Seattle. Powoli Phila pakuje sie w klopoty ale to ich problem skoro nie sa w stanie podjac walki bez swojego lidera bedzie im ciezko zajac dobre miejsce przed play off.
bilans:
Sonics 25-39 (w domu 15-17) 76ers 31-32 (wyjazdt 12-18)
kontuzje:
Sonics (Forston, Collison) 76ers (Iverson, Ollie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Oj ja chyba zagram sonics,ewidentna pomylka buka (winunited.com) bo oferuja handi na sonics +6,5pt,jak dla mnie promo po kursie 1,90
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam Zaczynamy jak ostatnimi czsy od MinY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czy cos ugraja na tej wycieczce po stanach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja gram Win i +handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 3,00 +6 1,92 Wojownicy wypoczeci, ale czy mozna mowic w NBA o braku ogrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wilki w trybie meczowym moze powalcza o playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Nastepnie moja uwage przykula oferta expekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Zaklad na pojedynek koszykarzy Payton Gary - Haslem Udonis 1 1,95 Najwiecej punktow Miami vs Boston Gracz ktory wystepowal w Celtach, a w takich meczach gra sie inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Williams Jason - Walker Antoine 2 2,00 Najwiecej punktow Miami vs Boston Tu sytulacja podobna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Powiem szczerze, ze na pierwszy rzut oka ten Winunited wydaje sie być przyzwoitym bookiem, nie dość, ze na rozruch dali 10 EUR, to jeszcze rozliczyli zakład na Seattle +6,5 normalnie, bez kombinacji ze zwrotami jak ma to np. we krwii expekt. mało tego...jeszcze na dzien dobry przysłali SMS-ka z gratulacjami...
Oby tak dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka