|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
booooooom Florek serw po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Florian Wielki Mayer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
w nagrodę dostanie lanie od Rafy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
lol z 40-0 sie polamal milos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
w nagrodę dostanie lanie od Rafy. Milos sie dygal ze z 40-0 oddal  kolejna lekcja by byla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 178 |
w zeszłym roku posładał Rafę ... ale na hardzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
w nagrodę dostanie lanie od Rafy. Milos sie dygal ze z 40-0 oddal  kolejna lekcja by byla Z czego Ty sie tak cieszysz ? Byla ustawka  Mozna bylo przewidziec, ze cos nie tak bedzie z tym meczem skoro wygrany trafia na Rafe. a kurs 4.0 rekompensuje straty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to chyba jedyne dobre wytłumaczenie dla wygranej Funky Flo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
w nagrodę dostanie lanie od Rafy. Milos sie dygal ze z 40-0 oddal  kolejna lekcja by byla Z czego Ty sie tak cieszysz ? Byla ustawka  Mozna bylo przewidziec, ze cos nie tak bedzie z tym meczem skoro wygrany trafia na Rafe. a kurs 4.0 rekompensuje straty  nawet nie wiedzialem ze na Rafe trafia, ogolnie milos na wolnej ziemi dramat(mecz z montanesem) wiec korzystalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
w nagrodę dostanie lanie od Rafy. Milos sie dygal ze z 40-0 oddal  kolejna lekcja by byla Z czego Ty sie tak cieszysz ? Byla ustawka  Mozna bylo przewidziec, ze cos nie tak bedzie z tym meczem skoro wygrany trafia na Rafe. a kurs 4.0 rekompensuje straty  nawet nie wiedzialem ze na Rafe trafia, ogolnie milos na wolnej ziemi dramat(mecz z montanesem) wiec korzystalem . . .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego A Nadal jak kiedyś Ferdkowi manto spuścił, to sie Ferdzio popłakał więc wez nie opowiadaj  I to jest mistrz który co rok wygrywa RG manto w 5 setowym meczu  Można uznac 6:2 w decydujacym secie za manto. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka