Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
ten kierownik z Falubazu dobra pizda jedziemy panie sedzio
jakis cwel z niego
On to powiedział po to, żeby sędzia mógł sobie spokojnie wpisać każdemu wykluczenie i żeby mu się w protokole zgadzało.
Nie chciał jechać.
oli co ty za przeproszeniem pierdolisz..
Przeciez to bylo zrozumiale ze powiedzial tak, by sedzia wrocil i nie grozil utrata licencji
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Gollobowi już się bał coś powiedzieć
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Gollobowi już się bał coś powiedzieć
Wykluczy go w gp
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
O cholera, wlasnie sie dowiedzialem ze Richardson mial wypadek i umarl
Pojezdzil sporo dla Wlokniarza, szkoda chlopa.
Jak jest gdzies video z wypadkiem niech ktos zarzuci.
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
slyszeliscie jak sie jeden darl ze oni juz po 1 biegu wiedzieli ze Lee nie zyje? ale coz "show must go on"
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Prezes Szymański dzwonił juz do Wojaczka wcześniej, ale international Wojaczek nie odbierał. Dopiero przez Dobruckiego sie z nim skontaktował, zenada
Mogł ciul odebrac telefon i nie byloby tego calego zamieszania
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Burdel straszny. Koeljna sytuacja, która pokazuje, że nie ma jednosci w tym sporcie niestety
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Prezes Szymański dzwonił juz do Wojaczka wcześniej, ale international Wojaczek nie odbierał. Dopiero przez Dobruckiego sie z nim skontaktował, zenada
Mogł ciul odebrac telefon i nie byloby tego calego zamieszania
szymanski niejest az tak bystry dzwonil pewnie jak juz odjechali bieg w 2 zuzlowcow
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
A nikt z zawodników nie mógł pierdolnąć sędziemu na opamiętanie?
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Prezes Szymański dzwonił juz do Wojaczka wcześniej, ale international Wojaczek nie odbierał. Dopiero przez Dobruckiego sie z nim skontaktował, zenada
Wojaczek powiedział, że dzwonił do Szymańskiego i zajęte, żenada dopiero Tomek musiał interweniować... dobra kończmy ten szum..,
LEE RICHARDSON
i zaprzestańmy na tym... [']
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
oni wszyscy pierdolili bez sensu wyrazy twarzy mieli jakby chodziło i jakieś potknięcie a nie o życie.... żal naprawdę
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
to 1 wyczyn tego pseudosedziego Nie odbył się zaplanowany na niedzielne popołudnie mecz o DM 1 Ligi pomiędzy Klubem Motorowym Lazur Ostrów i Startem Gniezno. Ze względu na odmowę startu zawodników obu ekip sędzia Marek Wojaczek ogłosił obustronny walkower... Jak czytamy w protokole zawodów - "Po pracach związanych z przygotowaniem toru do zawodów, sędzia postanowił o rozpoczęciu meczu o godzinie 19.45. O tej godzinie po telefonie z parku maszyn udał się do parku maszyn i przyjął od wszystkich zawodników obu drużyn odmowę startu. W związku z tym został ogłoszony o 20.05 obustronny walkower".
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dodam ze ten bystry Szymanski nalozyl jeszcze kary pieniezne dla kazdego zawodnika ze niechcieli jechac
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
jarko 33 w tej sytuacji sam sedzia winny nie jest pozwole sobie przytoczyc slowa pewnego pana z ZG "nie robcie popeliny... sciagajcie czapki i jedziemy" cos w tym stylu
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
jarko 33 w tej sytuacji sam sedzia winny nie jest pozwole sobie przytoczyc slowa pewnego pana z ZG "nie robcie popeliny... sciagajcie czapki i jedziemy" cos w tym stylu
mialby sedzia jaja a nie paragrafy w glowie to skonczyl by zawody po 7 biegu i niebyloby tej zenadnej szopki
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
jarko 33 w tej sytuacji sam sedzia winny nie jest pozwole sobie przytoczyc slowa pewnego pana z ZG "nie robcie popeliny... sciagajcie czapki i jedziemy" cos w tym stylu
I tak właśnie rodzą się plotki
Kto chciał jechać a kto nie tego się nie dowiemy, osądzać powinniśmy tylko i wyłącznie debili krzyczących "jedziemy"
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
jarko 33 przypomnij sobie wywiad po 8 biegu bodajze protasa "chcemy jechac tak uczcimy pamiec kolegi walka na torze" dostali 5-1 5-1 i nagle juz nie chcieli jednak sam jestem zdania ze po 7 biegu juz powinno byc odwolane a jak zdecydowali sie juz jechac te 3 biegi to powinni to dokonczyc cale
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Demel te słowa powiedział prezez Dowhan do Holty i AJ
Link skopiowany do schowka