Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 18 1 2 15 16 17 18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by mopsiq
Originally Posted by oli
ten kierownik z Falubazu dobra pizda jedziemy panie sedzio puke
jakis cwel z niego

On to powiedział po to, żeby sędzia mógł sobie spokojnie wpisać każdemu wykluczenie i żeby mu się w protokole zgadzało.
Nie chciał jechać.

oli co ty za przeproszeniem pierdolisz.. blush
Przeciez to bylo zrozumiale ze powiedzial tak, by sedzia wrocil i nie grozil utrata licencji

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
odwolane

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Gollobowi już się bał coś powiedzieć

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Kameleon
Gollobowi już się bał coś powiedzieć
Wykluczy go w gp laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
O cholera, wlasnie sie dowiedzialem ze Richardson mial wypadek i umarl blush

Pojezdzil sporo dla Wlokniarza, szkoda chlopa.

Jak jest gdzies video z wypadkiem niech ktos zarzuci.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
slyszeliscie jak sie jeden darl ze oni juz po 1 biegu wiedzieli ze Lee nie zyje?
ale coz "show must go on"

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by Green Arrow
Prezes Szymański dzwonił juz do Wojaczka wcześniej, ale international Wojaczek nie odbierał. Dopiero przez Dobruckiego sie z nim skontaktował, zenada

Mogł ciul odebrac telefon i nie byloby tego calego zamieszania blush

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Burdel straszny. Koeljna sytuacja, która pokazuje, że nie ma jednosci w tym sporcie niestety frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Green Arrow
Prezes Szymański dzwonił juz do Wojaczka wcześniej, ale international Wojaczek nie odbierał. Dopiero przez Dobruckiego sie z nim skontaktował, zenada

Mogł ciul odebrac telefon i nie byloby tego calego zamieszania blush
szymanski niejest az tak bystry dzwonil pewnie jak juz odjechali bieg w 2 zuzlowcow

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
A nikt z zawodników nie mógł pierdolnąć sędziemu na opamiętanie? hmm

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by Green Arrow
Prezes Szymański dzwonił juz do Wojaczka wcześniej, ale international Wojaczek nie odbierał. Dopiero przez Dobruckiego sie z nim skontaktował, zenada

Wojaczek powiedział, że dzwonił do Szymańskiego i zajęte, żenada dopiero Tomek musiał interweniować... dobra kończmy ten szum..,

LEE RICHARDSON



i zaprzestańmy na tym... [']

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
oni wszyscy pierdolili bez sensu wyrazy twarzy mieli jakby chodziło i jakieś potknięcie a nie o życie.... żal naprawdę

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
to 1 wyczyn tego pseudosedziego
Nie odbył się zaplanowany na niedzielne popołudnie mecz o DM 1 Ligi pomiędzy Klubem Motorowym Lazur Ostrów i Startem Gniezno. Ze względu na odmowę startu zawodników obu ekip sędzia Marek Wojaczek ogłosił obustronny walkower...

Jak czytamy w protokole zawodów - "Po pracach związanych z przygotowaniem toru do zawodów, sędzia postanowił o rozpoczęciu meczu o godzinie 19.45. O tej godzinie po telefonie z parku maszyn udał się do parku maszyn i przyjął od wszystkich zawodników obu drużyn odmowę startu. W związku z tym został ogłoszony o 20.05 obustronny walkower".

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dodam ze ten bystry Szymanski nalozyl jeszcze kary pieniezne dla kazdego zawodnika ze niechcieli jechac

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
jarko 33

w tej sytuacji sam sedzia winny nie jest

pozwole sobie przytoczyc slowa pewnego pana z ZG

"nie robcie popeliny... sciagajcie czapki i jedziemy"

cos w tym stylu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by bajbus
jarko 33

w tej sytuacji sam sedzia winny nie jest

pozwole sobie przytoczyc slowa pewnego pana z ZG

"nie robcie popeliny... sciagajcie czapki i jedziemy"

cos w tym stylu
mialby sedzia jaja a nie paragrafy w glowie to skonczyl by zawody po 7 biegu i niebyloby tej zenadnej szopki

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by bajbus
jarko 33

w tej sytuacji sam sedzia winny nie jest

pozwole sobie przytoczyc slowa pewnego pana z ZG

"nie robcie popeliny... sciagajcie czapki i jedziemy"

cos w tym stylu

I tak właśnie rodzą się plotki

Kto chciał jechać a kto nie tego się nie dowiemy, osądzać powinniśmy tylko i wyłącznie debili krzyczących "jedziemy"

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
jarko 33

przypomnij sobie wywiad po 8 biegu bodajze protasa

"chcemy jechac tak uczcimy pamiec kolegi walka na torze"
dostali 5-1 5-1 i nagle juz nie chcieli

jednak sam jestem zdania ze po 7 biegu juz powinno byc odwolane
a jak zdecydowali sie juz jechac te 3 biegi to powinni to dokonczyc cale

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Demel te słowa powiedział prezez Dowhan do Holty i AJ

Strona 17 z 18 1 2 15 16 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, bukma, betowiec, Akhu, aker, alfa), 987 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,789
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1