|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Właśnie nie widzę dziś informacji iż będzie rozegrany dlatego wolałem sie upewnić, dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Dostał już ktoś może kase za ostatnią edycję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Na tą chwilę nie ma żadnej kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
Wyslalem managerowi info ,ale w weekend to watpliwe by pracowal Przeprasza.Poniedzialek/wtorek bedziecie miec dopisane
Last edited by rafal08; 12/05/2012 20:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Wiadomo cos na temat naszej kasy  ? Czyzby Somalijscy piraci znowu wkroczyli do akcji  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
Nie wiem nic wiecej niz wczesniej napisalem . Dziwne bo oni akurat zawsze expresowo dodawali 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Kasy nie ma. Konkurs zakończył się 6.05 (no od biedy mozna powiedzieć, że 7.05) więc 10 dni mija jutro/pojutrze. Zobaczymy jak to się skończy. Oby pozytywnie bo gro osób zapisało się już następną edycję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Też nie mam. Ale dostałem na e-mail: "Witamy, Z przykrością informujemy, że nie możemy dopisać do Pana konta bonusu freekasino, ponieważ nie spełnił Pan jeszcze warunków poprzedniego bonusu. Do chwili obecnej nie spełnił Pan warunków obrotu podanych w regulaminie danej promocji. Ten bonus nie może być łączony z innymi ofertami bonusowymi. Po spełnieniu warunków poprzedniego bonusu / bonusów prosimy o kontakt z nami na adres: [email protected]. Wtedy bonus zostanie dopisany do Pana konta. Dziękujemy za zrozumienie i za współpracę. Pozdrawiamy, DOXXbet" A 2raz byłem w finale za poprzedni dostałem 20E i zagrałem va bank i wtopiłem. Coż muszę wpłacić i resztę obrotu zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
mateekk otrzymal taki sam e-mail wiec pewnie caly problem jest w tym ,ze sie tam nie gra a tylko chce wykorzystac kase z konkursu . Skonczy sie pewnie za jakis czas tym ,ze zrezygnuja ze sponsorowania konkursu i bedzie po zabawie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
No ok to w przypadku dwóch osób mamy jasność, ale co to ma wspólnego ze mną i Kennym? Żaden z nas nie dostał takiego maila i nie ma takiej sytuacji, a kasy jak nie było tak nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
Nie wiem .Zapytam jutro .Z ciekawosci mozesz napisac do supportu czemu jeszcze nie masz dodanej nagrody za konkurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
No właśnie, jak mają problem to mogą całą kasę podzielić na mnie i bulleta i nam wysłać  My będziemy wiedzieć co z nią zrobić  PS. Wygrałem kilka razy kase w Unibet, z konkursów tenisowych na forum, sporo tego było, nigdy tam nie wpłacałem kasy, bo nie miałem takiej potrzeby, samobójcą nie jestem, skoro kasa ciągle była, no i nie robili nigdy takich problemów, że któryś raz dostaję bonus, więc albo poszli na lody za tą kasę, albo cienko przędą i są mizernym bukiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
Jest jeszcze 3 albo albo leją na bonushunterow . W Unibet [ adserving.unibet.com] nigdy nie wiedzieli co sie gdzie i jak rozdaje ich kase a wiekszosc bukow juz tak samo podchodzi do nagrod konkursowych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Napisałem do nich i czekam na odpowiedź. Dodatkowo wpłacę dziś tam jakąś kasę kontrolnie i zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Co jest jeszcze 3? Bo nie kumam? Rafał mogli zaznaczyć o obowiązku wpłaty, to by się ludzie zastanowili czy brać udział w konkursie, a nie siedzenie i szukanie typów, to był konkurs bez obowiązku wpłaty wpisowego więc o co chodzi?
PS. Jeśli dajmy na to nie prześlą nam tych bonusów to masz zamiar, dalej prowadzić ten konkurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
Jak nie mailes nagrody wczesniej to nie wplacaj .Poczekaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Bullet dostałeś od nich kiedyś jakąś darmową kasę? Czy to twój 1 depozyt u nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
Co jest jeszcze 3? Bo nie kumam? Rafał mogli zaznaczyć o obowiązku wpłaty, to by się ludzie zastanowili czy brać udział w konkursie, a nie siedzenie i szukanie typów, to był konkurs bez obowiązku wpłaty wpisowego więc o co chodzi? Ja piernicze nie ma zadnego obowiazku wplaty wpisowego .Nie spodobalo im sie ze ludzie nie graja a kolejny raz maja otrzymac bonus i tyle . Czego nie rozumiesz w leja na bonushunterow czyli na ludzi ktorzy tylko kolejny raz chca otrzymywac nagrody a w firmie nie graja kompletnie Jeśli dajmy na to nie prześlą nam tych bonusów to masz zamiar, dalej prowadzić ten konkurs? Dzis juz nie mam ochoty prowadzic i zajmowac sie zadnymi konkursami a co bedzie jutro to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
PW wyczyszczone, nie pytałem o "leja na bonushunterow" tylko co miałeś na myśli w słowach "Jest jeszcze 3"??? Nie wiem czy to tak ciężko przeczytać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,854 Likes: 12 |
Nie wiem czy to tak ciezko zrozumiec
jest jeszcze trzecie albo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|