Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Właśnie nie widzę dziś informacji iż będzie rozegrany dlatego wolałem sie upewnić, dzięki.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Dostał już ktoś może kase za ostatnią edycję?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Na tą chwilę nie ma żadnej kasy

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Wyslalem managerowi info ,ale w weekend to watpliwe by pracowal wink

Przeprasza.Poniedzialek/wtorek bedziecie miec dopisane

Last edited by rafal08; 12/05/2012 20:37.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Wiadomo cos na temat naszej kasy smile ? Czyzby Somalijscy piraci znowu wkroczyli do akcji laugh ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Nie wiem nic wiecej niz wczesniej napisalem . Dziwne bo oni akurat zawsze expresowo dodawali tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Kasy nie ma. Konkurs zakończył się 6.05 (no od biedy mozna powiedzieć, że 7.05) więc 10 dni mija jutro/pojutrze. Zobaczymy jak to się skończy. Oby pozytywnie bo gro osób zapisało się już następną edycję wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Też nie mam. Ale dostałem na e-mail:
"Witamy,



Z przykrością informujemy, że nie możemy dopisać do Pana konta bonusu freekasino, ponieważ nie spełnił Pan jeszcze warunków poprzedniego bonusu. Do chwili obecnej nie spełnił Pan warunków obrotu podanych w regulaminie danej promocji.



Ten bonus nie może być łączony z innymi ofertami bonusowymi.



Po spełnieniu warunków poprzedniego bonusu / bonusów prosimy o kontakt z nami na adres: [email protected]. Wtedy bonus zostanie dopisany do Pana konta.



Dziękujemy za zrozumienie i za współpracę.



Pozdrawiamy,

DOXXbet"

A 2raz byłem w finale za poprzedni dostałem 20E i zagrałem va bank i wtopiłem. Coż muszę wpłacić i resztę obrotu zrobić.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
mateekk otrzymal taki sam e-mail wiec pewnie caly problem jest w tym ,ze sie tam nie gra a tylko chce wykorzystac kase z konkursu . Skonczy sie pewnie za jakis czas tym ,ze zrezygnuja ze sponsorowania konkursu i bedzie po zabawie

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
No ok to w przypadku dwóch osób mamy jasność, ale co to ma wspólnego ze mną i Kennym? Żaden z nas nie dostał takiego maila i nie ma takiej sytuacji, a kasy jak nie było tak nie ma...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Nie wiem .Zapytam jutro .Z ciekawosci mozesz napisac do supportu czemu jeszcze nie masz dodanej nagrody za konkurs

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
No właśnie, jak mają problem to mogą całą kasę podzielić na mnie i bulleta i nam wysłać smile My będziemy wiedzieć co z nią zrobić smile

PS. Wygrałem kilka razy kase w Unibet, z konkursów tenisowych na forum, sporo tego było, nigdy tam nie wpłacałem kasy, bo nie miałem takiej potrzeby, samobójcą nie jestem, skoro kasa ciągle była, no i nie robili nigdy takich problemów, że któryś raz dostaję bonus, więc albo poszli na lody za tą kasę, albo cienko przędą i są mizernym bukiem...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Jest jeszcze 3 albo

albo leją na bonushunterow . W Unibet [adserving.unibet.com] nigdy nie wiedzieli co sie gdzie i jak rozdaje ich kase a wiekszosc bukow juz tak samo podchodzi do nagrod konkursowych

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Napisałem do nich i czekam na odpowiedź. Dodatkowo wpłacę dziś tam jakąś kasę kontrolnie i zobaczymy smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Co jest jeszcze 3? Bo nie kumam? Rafał mogli zaznaczyć o obowiązku wpłaty, to by się ludzie zastanowili czy brać udział w konkursie, a nie siedzenie i szukanie typów, to był konkurs bez obowiązku wpłaty wpisowego więc o co chodzi?

PS. Jeśli dajmy na to nie prześlą nam tych bonusów to masz zamiar, dalej prowadzić ten konkurs?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Jak nie mailes nagrody wczesniej to nie wplacaj .Poczekaj

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Bullet dostałeś od nich kiedyś jakąś darmową kasę? Czy to twój 1 depozyt u nich?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Originally Posted by Kenny
Co jest jeszcze 3? Bo nie kumam? Rafał mogli zaznaczyć o obowiązku wpłaty, to by się ludzie zastanowili czy brać udział w konkursie, a nie siedzenie i szukanie typów, to był konkurs bez obowiązku wpłaty wpisowego więc o co chodzi?

Ja piernicze nie ma zadnego obowiazku wplaty wpisowego .Nie spodobalo im sie ze ludzie nie graja a kolejny raz maja otrzymac bonus i tyle .

Czego nie rozumiesz w leja na bonushunterow czyli na ludzi ktorzy tylko kolejny raz chca otrzymywac nagrody a w firmie nie graja kompletnie

Quote
Jeśli dajmy na to nie prześlą nam tych bonusów to masz zamiar, dalej prowadzić ten konkurs?

Dzis juz nie mam ochoty prowadzic i zajmowac sie zadnymi konkursami a co bedzie jutro to nie wiem smile


Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
PW wyczyszczone, nie pytałem o "leja na bonushunterow" tylko co miałeś na myśli w słowach "Jest jeszcze 3"??? Nie wiem czy to tak ciężko przeczytać?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Nie wiem czy to tak ciezko zrozumiec

jest jeszcze trzecie albo

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1