|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Witam!! Chcialbym zalozyc nowy wątek na temat najlepszych systemow. Prosilbym o opis najlepszych waszym zdaniem system dzieki, ktorym czerpiecie zyski. Ja na razie jestem na minusie (chodz nie wielkim)i chce zaczac zarabiac. Bardzo prosze o rozwiniecie tematu. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Single, ewentualnie sklejka z dwóch meczy no i plaska stawka. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Po co jakies systemy? Granie 1-3 spotkan za plaska stawke za 2-5% budzetu powinno przyniesc efekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
Niby zaden system nie jest dobry bo to jest sport i zawsze wchodzi w grę każdy wynik, niczego sie przewwidzieć nie da... Ale jeśli czegoś szukasz i dysponujesz w miarę sporym bydżetem to radzę przyjrzeć się systemowi Veltiusa. sa o nim 2 tamaty w Sports Insider. Jeden ze styatystykami na bieżąco a drugi to dyskusja na temat systemu. Bardzo ciekawy systemik ja zacząłem grać ostatio i się miło zaskakuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przyjrzyj się, poobserwuj wyniki i dojdziesz do wniosku czy warto czy nie. Pozdrawiam! Pat'
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja też dodam coś od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Według mnie granie progresją jest dobrym pomysłem, jest jednak "ale". Trzeba mieć dużo kaski na koncie i głowę na właściwym miejscu, żeby, w razie jakiejś serii, mądrze wykombinować, żeby wyjść na prostą.
Granie dubelków czy singli nie wychodziło mi na dobre, bo miałem tzw syndrom jednej wpadki. To było dosyć dawno więc może skuszę się znów na ten sposób gry...
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
to i ja coś od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ja jestem troszkę jak Bruce Lee [ wingchun.opol.pl] mamy takie same inicjaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podoba mi się to: "Nie wierzę w słowo styl" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
Po co jakies systemy? Granie 1-3 spotkan za plaska stawke za 2-5% budzetu powinno przyniesc efekt Mozesz grac systemem, czy tez plaska stawka- jak wolisz. Wazne jest abys byl zdyscyplinowany taktycznie(nie ulegal pokusom) i dobrze manipulowal stawkami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
A jak grac przy niewielkim budżcie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
Wrzuć wszystko na coś o kursie około 2 i albo Ci się podwoi albo rozpłynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Albo w ruletce na czerwony albo czarny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wtedy bęziesz miał szanse teoretycznie 50% na podwojenie budżetu albo zmarnowanie wsyztskiego... ;]
A tak na poważnie to przy małym bydżecie to ciężko znależćcoś dobrego... Poszukaj, poprobuj ale chyba 'systemu' jako takiego to nie znajdziesz... Poprostu konsekwentna gra niewielkimi kwotami i jak ktoś powiedział już: "abys byl zdyscyplinowany taktycznie(nie ulegal pokusom)"... To ważne... Bo te pokusy zgubne są w 80% :/ Ja się nadziałem kilkakrotnie...;/ Pozdrawiam i życzę mnożenia kasy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Przy niewielkim budzecie nie ukrywam jest to żmudna praca. Choćbys miał rewelacyjne typy i podwoił a nawet potroił swój budzet w ciągu roku to i tak mozesz byc niezadowolony. Oczywiscie podwojenie zysku jest dużym osiągnięciem równie dobrze albo co jest o wiele łatwiejsze możesz wyjść na zero albo minus. Ale nie znięchecam w miare możliwosci dokładaj pieniadze do budzetu a z czasem zrobi sie z tego fajna suma. Powodzenia i wytrwalosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Prosze znalezc tematy o systemach w tym dziale i tam pisac. Temat zamkniety.
|
|
|
Link skopiowany do schowka