Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#536016 19/03/2006 20:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Witam!!
Chcialbym zalozyc nowy wątek na temat najlepszych systemow. Prosilbym o opis najlepszych waszym zdaniem system dzieki, ktorym czerpiecie zyski. Ja na razie jestem na minusie (chodz nie wielkim)i chce zaczac zarabiac. Bardzo prosze o rozwiniecie tematu.
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#536017 19/03/2006 20:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
G
member
member
G Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Single, ewentualnie sklejka z dwóch meczy no i plaska stawka. Pozdrawiam!

#536018 19/03/2006 21:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Po co jakies systemy? Granie 1-3 spotkan za plaska stawke za 2-5% budzetu powinno przyniesc efekt

#536019 19/03/2006 22:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Niby zaden system nie jest dobry bo to jest sport i zawsze wchodzi w grę każdy wynik, niczego sie przewwidzieć nie da... Ale jeśli czegoś szukasz i dysponujesz w miarę sporym bydżetem to radzę przyjrzeć się systemowi Veltiusa. sa o nim 2 tamaty w Sports Insider. Jeden ze styatystykami na bieżąco a drugi to dyskusja na temat systemu.
Bardzo ciekawy systemik ja zacząłem grać ostatio i się miło zaskakuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przyjrzyj się, poobserwuj wyniki i dojdziesz do wniosku czy warto czy nie.
Pozdrawiam! Pat'

#536020 20/03/2006 00:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ja też dodam coś od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Według mnie granie progresją jest dobrym pomysłem, jest jednak "ale". Trzeba mieć dużo kaski na koncie i głowę na właściwym miejscu, żeby, w razie jakiejś serii, mądrze wykombinować, żeby wyjść na prostą.

Granie dubelków czy singli nie wychodziło mi na dobre, bo miałem tzw syndrom jednej wpadki. To było dosyć dawno więc może skuszę się znów na ten sposób gry...

Pozdrawiam!

#536021 20/03/2006 00:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
to i ja coś od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ja jestem troszkę jak Bruce Lee [wingchun.opol.pl] mamy takie same inicjaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podoba mi się to: "Nie wierzę w słowo styl" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#536022 20/03/2006 15:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
Po co jakies systemy? Granie 1-3 spotkan za plaska stawke za 2-5% budzetu powinno przyniesc efekt

Mozesz grac systemem, czy tez plaska stawka- jak wolisz. Wazne jest abys byl zdyscyplinowany taktycznie(nie ulegal pokusom) i dobrze manipulowal stawkami...

#536023 20/03/2006 21:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
A jak grac przy niewielkim budżcie???

#536024 21/03/2006 05:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Wrzuć wszystko na coś o kursie około 2 i albo Ci się podwoi albo rozpłynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Albo w ruletce na czerwony albo czarny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wtedy bęziesz miał szanse teoretycznie 50% na podwojenie budżetu albo zmarnowanie wsyztskiego... ;]

A tak na poważnie to przy małym bydżecie to ciężko znależćcoś dobrego... Poszukaj, poprobuj ale chyba 'systemu' jako takiego to nie znajdziesz... Poprostu konsekwentna gra niewielkimi kwotami i jak ktoś powiedział już: "abys byl zdyscyplinowany taktycznie(nie ulegal pokusom)"... To ważne... Bo te pokusy zgubne są w 80% :/ Ja się nadziałem kilkakrotnie...;/
Pozdrawiam i życzę mnożenia kasy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#536025 21/03/2006 07:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
G
member
member
G Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Przy niewielkim budzecie nie ukrywam jest to żmudna praca. Choćbys miał rewelacyjne typy i podwoił a nawet potroił swój budzet w ciągu roku to i tak mozesz byc niezadowolony. Oczywiscie podwojenie zysku jest dużym osiągnięciem równie dobrze albo co jest o wiele łatwiejsze możesz wyjść na zero albo minus. Ale nie znięchecam w miare możliwosci dokładaj pieniadze do budzetu a z czasem zrobi sie z tego fajna suma. Powodzenia i wytrwalosci

#536026 21/03/2006 12:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Prosze znalezc tematy o systemach w tym dziale i tam pisac.
Temat zamkniety.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1