|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
Kolejny moj system. Potrzebne sa dwa typy ponizej/powyzej 2,5 bramki oraz jeden typ 1X (2 u/o po kursie 1,7 pewniak z podporka 1,15 - kurs ogolny 3,0). Wszytsko sprowadza sie oczywiscie do doboru meczy. Ja gram tak:
1 stopien - gram za 12% kapitalu jak wygram jestem na czysto 24%. Jesli trafie gram znowu za 12% kapitalu. Jesli przegram gram:
2.stopien - 18% kapitalu. Jak trafie jestem znowu na czysto okolo 25%. Jelsi wygram gram od poczatku za 12% kapitalu, jelsi przegram gram:
3.stopien - gram za 28% pocztakowego kapitalu. Jak wygram jestem na okolo 25% zysku i zaczynam od 12%. Jak przegram to gram:
4. stopien gram za 40% pocztakowego kapitalu. Jak wygram jestem 21% do przodu. Jak przegram jestem splukany.
I teraz odpwoiedz sobie na pytanie: Czy jestes w stanie przynajmniej raz na cztery kupony trafic dwa U/O i jednago pewniaka z podporka. Raczej kazdy jest w stanie.
Zysk na etap to okolo 25%. Dla mnie to duzo. Wystarczy przeprowadzic 4 takie etapy i juz jestesmy na 150% na czysto w porowaniu z poczatkowym kapitalem. Podam przyklad bo % malo czsaem mowia:
Mam 100 zlotych
1. Gram za 12zlotych - wygralem jestem na plus 24 zlote (3,00 razy 12 - 12=24)
2.Gram za 12% z 124, czyli 15 zlotych. Nie trafilem. Gram wiec za 18%, czyli 22 zlote. Trafilem. Jestem na czysto 29 zlotych (22 razy 3,00 -22 - 15=29)
3.Gram za 12% z 153, czyli 18 zlotych. Pudlo. Gram za 18% czyli 28 zlotych. Pudlo. Gram za 28% czyli 43 zlote. Trafilem. Zysk 40 zlotych na czysto (43 razy 3,00 - 43 - 28 - 18 = 40). Czyli ogolnie po 3 etapach mam 100 % zysku ze 100 zrobilem 193.
Mam nadzieje, ze podoba sie Wam ten system. Pozdro Kosa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
I teraz odpwoiedz sobie na pytanie: Czy jestes w stanie przynajmniej raz na cztery kupony trafic dwa U/O i jednago pewniaka z podporka. Raczej kazdy jest w stanie. A co Cię skłania do takiego wniosku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
Wlasne doswiadczenie. Jeszcze nie mialem seri aby 4 razy pod rzad nie trafic 2 U/O. Nie mieszalem ich nigdy z pewniakiem z podporka, al ewedlug mnie mozliowsc 3 pomylek to duzo. I daltego uwazam ze to nie jest zly sposob zarobku. Pozdrawiam Kosa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Wcale nie ejst trudno trafic na serie 4 pomylek z rzedu. Tak sie wydaje proste ale w grze czasami roznie sie dzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
No dobra. Jka tak uwazacie to sprobuje zrobic w tym temacie test tego sytemu. Narzie na sucho. Ale zaczne jutro bo dzis juz nie umiem myslec. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Wszytsko sprowadza sie oczywiscie do doboru meczy. Doklandnie!! powinieneś sie na tym skupic rozmyślając kolejne systemy, bo te cale gadanie o graniu takim czy siakim procentem jest absolutnie nic nie warte jeśli nie umiesz dobierać zdarzeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
Na dzisiaj:
1 etap:
stawka 12 zlotych:
Southampton FC - Watford ponizej 2,5 kurs 1,7 STS Panonios Athens - PAOK Thessaloniki ponizej 2,5 kurs 1,6 STS Sedan - strzeli kurs 1,2 STS
Kurs ogolny 2,93
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
Na dzisiaj:
1 etap:
stawka 12 zlotych:
Southampton FC - Watford ponizej 2,5 kurs 1,7 STS Panonios Athens - PAOK Thessaloniki ponizej 2,5 kurs 1,6 STS Sedan - strzeli kurs 1,2 STS
Kurs ogolny 2,93
Pozdrawiam Szczerze mowiac Southampton - watford szanse O/u ocenialbym 50/50, zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
Southampton FC - Watford ponizej 2,5 kurs 1,7 STS
bylo 1-3 - wtopa!
Szczerze powiem że przy 4 stopniwej progresji którą przedstawiłeś daje ci max 3 - 4 tygodnie do pełnego spłukania się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nastepne typy w nastepne dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz gram za 18 zlotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3 |
Witam!
Obserwuje ten temat od jakiegoś czasu ponieważ sam mam zamiar rozpocząc podobne granie jednak przy AKO=2.0 (24%, 31%, 45%). Mam możliowość dwóch pomyłek. Trafiajac dwa razy z rzedy osiągam zysk 70%.
Wydaje mi sie ze łatwiej jest trafić dwa razy z rzędu AKO=2 niż ryzykowac przy AKO=3. ps. jak już grasz przy AKO=3 nie lepiej by było grać to co grasz ale normalną progresją? Miałbys większy margines błędu. Oczywiscie stawki tez by skoczyly troche, no ale nie ma gry bez ryzyka.
pozdrawiam, bede sledził Twoj temat. Zycze tez powodzenia!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155 |
Masz dwa under/over i ok, ale po co do cholery jeszcze Ci ten niby pewniak za jakieś 1.15.Pograsz troche dłużej i zobaczysz jak nieraz Ci to zawali kupon!I zamiast under/over w nożnej spróbuj w kosza-kursy na to wyższe a koszykówka jest bardziej oblczalna od piłki gdzie na ilość bramek znaczenie mają czynniki naturalne czego nie uświadczysz w hali.Zresztą znacznie łatwiej przewidzieć skutki nastawienia obronnego w koszykówce niż w nożnej gdzie zawsze może wpaść przypadkowa bramka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
To co proponujesz to oczywiście nic innego jak PROGRESJA. Ja grałem już wieloma i powiem tylko tyle. Grałem progresją na AKO min 1.50 i 3 poziomy to zbyt mało. Jeżeli grałem na AKO min 3.00 (tak jak TY teraz grasz) to miałem rozpisane na 12 poziomów i to też okazało się w pewnym momencie zbyt mało. Ale oczywiście każdy ma inne mozliwości, jeden jest lepszym typerem drugi gorszym. Ja jestem tym gorszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Grałem też na overy w piłkę nożną. Ale 2 overy trafić i do tego pewniaka, to trudna sprawa, jeszcze mieć na to tylko 4 próby to jest nieosiągalne w dłuższym okresie czasu. Teraz gram progresją na AKO min 1.50 (4 poziomy) i daję mecze piłki nożnej głównie, i staram się wybierać mecze z podpórkami 1X czy X2. Dlaczego tak zacząłem grać ??? Co mnie skłoniło do tego ??? Grałem sobie kupony na których dawałem tylko mecze dla mnie pewne i do tego z podpórkami. Zauważyłem, że na 15 czy 20 meczy jedynie 2 czy 3 nie wchodzą i pomyślałem, że może by spróbować progresją tak grać; na kurs 1.50 wystarczą 3 czy 4 mecze z podpórką. I zacząłem testować taki sposób gry. Jak narazie to zagrałem 5 etapów i wszystkie trafiłem na 1 poziomie. O tym moim nowym "systemie w progresji" będę mógł coś więcej powiedzieć za pół roku. Narazie początek obiecujący. Zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Te wasze procenty, stopnie to nic innego jak dobor stawek ktory nijak sie przeklada na zyski. To co robicie to tylko sposob na zdyscyplinowanie sie przy doborze stawki, nic wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 42 |
Gralem podobnie tylko ze obstawialem pojedyncze remisy. Czasem byla jeszcze podporka tak zeby zeby kurs byl w okolicach 3.
Wyszlo zdecydowanie na plus.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|