Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#536305 19/03/2006 20:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Kolejny moj system. Potrzebne sa dwa typy ponizej/powyzej 2,5 bramki oraz jeden typ 1X (2 u/o po kursie 1,7 pewniak z podporka 1,15 - kurs ogolny 3,0). Wszytsko sprowadza sie oczywiscie do doboru meczy. Ja gram tak:

1 stopien - gram za 12% kapitalu jak wygram jestem na czysto 24%. Jesli trafie gram znowu za 12% kapitalu. Jesli przegram gram:

2.stopien - 18% kapitalu. Jak trafie jestem znowu na czysto okolo 25%. Jelsi wygram gram od poczatku za 12% kapitalu, jelsi przegram gram:

3.stopien - gram za 28% pocztakowego kapitalu. Jak wygram jestem na okolo 25% zysku i zaczynam od 12%. Jak przegram to gram:

4. stopien gram za 40% pocztakowego kapitalu. Jak wygram jestem 21% do przodu. Jak przegram jestem splukany.

I teraz odpwoiedz sobie na pytanie: Czy jestes w stanie przynajmniej raz na cztery kupony trafic dwa U/O i jednago pewniaka z podporka. Raczej kazdy jest w stanie.

Zysk na etap to okolo 25%. Dla mnie to duzo. Wystarczy przeprowadzic 4 takie etapy i juz jestesmy na 150% na czysto w porowaniu z poczatkowym kapitalem. Podam przyklad bo % malo czsaem mowia:

Mam 100 zlotych

1. Gram za 12zlotych - wygralem jestem na plus 24 zlote (3,00 razy 12 - 12=24)

2.Gram za 12% z 124, czyli 15 zlotych. Nie trafilem. Gram wiec za 18%, czyli 22 zlote. Trafilem. Jestem na czysto 29 zlotych (22 razy 3,00 -22 - 15=29)

3.Gram za 12% z 153, czyli 18 zlotych. Pudlo. Gram za 18% czyli 28 zlotych. Pudlo. Gram za 28% czyli 43 zlote. Trafilem. Zysk 40 zlotych na czysto (43 razy 3,00 - 43 - 28 - 18 = 40). Czyli ogolnie po 3 etapach mam 100 % zysku ze 100 zrobilem 193.

Mam nadzieje, ze podoba sie Wam ten system. Pozdro Kosa
Czy ten system ma sznase sie sprawdzic?
single choice
Votes accepted starting: 19/03/2006 20:59
You must vote before you can view the results of this poll.

Bonus: Unibet
#536306 19/03/2006 22:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
I teraz odpwoiedz sobie na pytanie: Czy jestes w stanie przynajmniej raz na cztery kupony trafic dwa U/O i jednago pewniaka z podporka. Raczej kazdy jest w stanie.

A co Cię skłania do takiego wniosku ?

#536307 19/03/2006 23:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Wlasne doswiadczenie. Jeszcze nie mialem seri aby 4 razy pod rzad nie trafic 2 U/O. Nie mieszalem ich nigdy z pewniakiem z podporka, al ewedlug mnie mozliowsc 3 pomylek to duzo. I daltego uwazam ze to nie jest zly sposob zarobku. Pozdrawiam Kosa

#536308 19/03/2006 23:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Wcale nie ejst trudno trafic na serie 4 pomylek z rzedu. Tak sie wydaje proste ale w grze czasami roznie sie dzieje.

#536309 19/03/2006 23:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
No dobra. Jka tak uwazacie to sprobuje zrobic w tym temacie test tego sytemu. Narzie na sucho. Ale zaczne jutro bo dzis juz nie umiem myslec. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#536310 20/03/2006 06:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Wszytsko sprowadza sie oczywiscie do doboru meczy.

Doklandnie!!

powinieneś sie na tym skupic rozmyślając kolejne systemy, bo te cale gadanie o graniu takim czy siakim procentem jest absolutnie nic nie warte jeśli nie umiesz dobierać zdarzeń.

#536311 20/03/2006 14:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Na dzisiaj:

1 etap:

stawka 12 zlotych:

Southampton FC - Watford ponizej 2,5 kurs 1,7 STS
Panonios Athens - PAOK Thessaloniki ponizej 2,5 kurs 1,6 STS
Sedan - strzeli kurs 1,2 STS

Kurs ogolny 2,93

Pozdrawiam

#536312 20/03/2006 15:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Quote
Na dzisiaj:

1 etap:

stawka 12 zlotych:

Southampton FC - Watford ponizej 2,5 kurs 1,7 STS
Panonios Athens - PAOK Thessaloniki ponizej 2,5 kurs 1,6 STS
Sedan - strzeli kurs 1,2 STS

Kurs ogolny 2,93

Pozdrawiam

Szczerze mowiac Southampton - watford szanse O/u ocenialbym 50/50, zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#536313 21/03/2006 21:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Southampton FC - Watford ponizej 2,5 kurs 1,7 STS

bylo 1-3 - wtopa!

Szczerze powiem że przy 4 stopniwej progresji którą przedstawiłeś daje ci max 3 - 4 tygodnie do pełnego spłukania się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#536314 21/03/2006 21:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nastepne typy w nastepne dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz gram za 18 zlotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#536315 22/03/2006 11:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3
Witam!

Obserwuje ten temat od jakiegoś czasu ponieważ sam mam zamiar rozpocząc podobne granie jednak przy AKO=2.0 (24%, 31%, 45%). Mam możliowość dwóch pomyłek. Trafiajac dwa razy z rzedy osiągam zysk 70%.

Wydaje mi sie ze łatwiej jest trafić dwa razy z rzędu AKO=2 niż ryzykowac przy AKO=3. ps. jak już grasz przy AKO=3 nie lepiej by było grać to co grasz ale normalną progresją? Miałbys większy margines błędu. Oczywiscie stawki tez by skoczyly troche, no ale nie ma gry bez ryzyka.

pozdrawiam, bede sledził Twoj temat. Zycze tez powodzenia!!

#536316 24/03/2006 15:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 155
Masz dwa under/over i ok, ale po co do cholery jeszcze Ci ten niby pewniak za jakieś 1.15.Pograsz troche dłużej i zobaczysz jak nieraz Ci to zawali kupon!I zamiast under/over w nożnej spróbuj w kosza-kursy na to wyższe a koszykówka jest bardziej oblczalna od piłki gdzie na ilość bramek znaczenie mają czynniki naturalne czego nie uświadczysz w hali.Zresztą znacznie łatwiej przewidzieć skutki nastawienia obronnego w koszykówce niż w nożnej gdzie zawsze może wpaść przypadkowa bramka.

#536317 25/03/2006 09:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
To co proponujesz to oczywiście nic innego jak PROGRESJA.
Ja grałem już wieloma i powiem tylko tyle.
Grałem progresją na AKO min 1.50 i 3 poziomy to zbyt mało.
Jeżeli grałem na AKO min 3.00 (tak jak TY teraz grasz) to miałem rozpisane na 12 poziomów i to też okazało się w pewnym momencie zbyt mało.
Ale oczywiście każdy ma inne mozliwości, jeden jest lepszym typerem drugi gorszym.
Ja jestem tym gorszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Grałem też na overy w piłkę nożną.
Ale 2 overy trafić i do tego pewniaka, to trudna sprawa, jeszcze mieć na to tylko 4 próby to jest nieosiągalne w dłuższym okresie czasu.
Teraz gram progresją na AKO min 1.50 (4 poziomy) i daję mecze piłki nożnej głównie, i staram się wybierać mecze z podpórkami 1X czy X2.
Dlaczego tak zacząłem grać ??? Co mnie skłoniło do tego ???
Grałem sobie kupony na których dawałem tylko mecze dla mnie pewne i do tego z podpórkami.
Zauważyłem, że na 15 czy 20 meczy jedynie 2 czy 3 nie wchodzą i pomyślałem, że może by spróbować progresją tak grać;
na kurs 1.50 wystarczą 3 czy 4 mecze z podpórką.
I zacząłem testować taki sposób gry.
Jak narazie to zagrałem 5 etapów i wszystkie trafiłem na 1 poziomie.
O tym moim nowym "systemie w progresji" będę mógł coś więcej powiedzieć za pół roku.
Narazie początek obiecujący.
Zobaczymy co będzie dalej.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych
TomiKopi

#536318 29/03/2006 21:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Te wasze procenty, stopnie to nic innego jak dobor stawek ktory nijak sie przeklada na zyski. To co robicie to tylko sposob na zdyscyplinowanie sie przy doborze stawki, nic wiecej.

#536319 30/03/2006 21:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 42
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 42
Gralem podobnie tylko ze obstawialem pojedyncze remisy. Czasem byla jeszcze podporka tak zeby zeby kurs byl w okolicach 3.

Wyszlo zdecydowanie na plus.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1