Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 47 1 2 3 4 46 47
connor #5364604 24/05/2012 15:34
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Experto
To haslo fuck euro to naprawde zenada, bo poza polska to ludzie mysla ze chodzi albo o europe albo o walute.

nie pierdol bo w polsce myślą że chodzi o cene ropy.

Bonus: Unibet
Piostar #5364632 24/05/2012 15:48
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
"Jebajcie" sobie euro ile chcecie "narzekańcy" zas.rani laugh Samochody obmalujcie, a najlepiej na własnych czołach tatuaże "fuck euro", żeby wnukom się pochwalić laugh

Piostar #5364752 24/05/2012 16:48
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ty się będziesz zajebiście bawił i się wcale nie spinasz bo jesteś gościem z dystansem.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Konrad farby i trąbka już zakupiona na Euro?

Polecam: http://vimeo.com/42709940

Piostar #5364780 24/05/2012 16:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
widze ze zrobilo sie "modne" fuckowac euro

mi tam zwisa, nie skakalem z radosci jak przyznali, nie skacze teraz, obejrze i tyle, w koncu duza impreza

ale hipokryzja rzadzi widze, jak przyznali to wszyscy byli za, a teraz fuckujemy bo tak jest cool, troche godnosci proponuje

przeciez od samego poczatku bylo wiadome ze w ramach przygotowan my zaplaciomy za stationy,
lotniska, drogi i dworce nie beda na czas,
spacyfikuja kiboli kibicow zeby spokoj byl
pilkarze dostana w dupe,
politycy beda chcieli sie napasc i nakrasc,
a najwiecej i tak zarobi UEFA

... no jak ktos myslal ze bedzie inaczej to gratuluje...a teraz wielkie fuckowanie "przebudzonych" ksiezniczek

Piostar #5364828 24/05/2012 17:09
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
wszyscy myśleli tylko nikt nie napisał

connor #5364830 24/05/2012 17:12
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Conrad
Jebnij się w głowę lepiej. Może tylko pomóc.


Zacznij jezdzic na wyjazdy,podejdz do mnie i mi to powiedz,a pozniej zacznij swoja selekcje wywalania.

Jak narazie to sobie mozesz pobluzgac w dziale "polityka" pajacu.

Originally Posted by Experto
To haslo fuck euro to naprawde zenada, bo poza polska to ludzie mysla ze chodzi albo o europe albo o walute.


Cała kibicowska Europa o wie o co chodzi.
Podobnie jak i było w przypadku ME w Austrii i Szwajcarii.

Ale trzeba jezdzic,znac ludzi z grup kibicowskich Europy zeby o tym wiedziec ,a nie wiecznie dywagowac na internecie.

style #5364842 24/05/2012 17:16
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by style
Konrad farby i trąbka już zakupiona na Euro?

Polecam: http://vimeo.com/42709940


obejrzałem i jeden wers utkwił szczególnie w pamięci :

"...wchodzimy do Europy i już się boją konkurencji..."

chodzi o Lige Mistrzów czy młócenie kibiców ?

grin


kazow #5364854 24/05/2012 17:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969





AGASSI #5365071 24/05/2012 19:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by style
Konrad farby i trąbka już zakupiona na Euro?

Polecam: http://vimeo.com/42709940


obejrzałem i jeden wers utkwił szczególnie w pamięci :

"...wchodzimy do Europy, już się boją konsekwencji..."

chodzi o Lige Mistrzów czy młócenie kibiców ?

grin
tongue

kazow #5365175 24/05/2012 20:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by kazow
widze ze zrobilo sie "modne" fuckowac euro

mi tam zwisa, nie skakalem z radosci jak przyznali, nie skacze teraz, obejrze i tyle, w koncu duza impreza

ale hipokryzja rzadzi widze, jak przyznali to wszyscy byli za, a teraz fuckujemy bo tak jest cool, troche godnosci proponuje

przeciez od samego poczatku bylo wiadome ze w ramach przygotowan my zaplaciomy za stationy,
lotniska, drogi i dworce nie beda na czas,
spacyfikuja kiboli kibicow zeby spokoj byl
pilkarze dostana w dupe,
politycy beda chcieli sie napasc i nakrasc,
a najwiecej i tak zarobi UEFA

... no jak ktos myslal ze bedzie inaczej to gratuluje...a teraz wielkie fuckowanie "przebudzonych" ksiezniczek

Śledzę sobie wątek i tak jakoś nie mogłem przejść obojętnie obok tego postu. Uważam zupełnie odwrotnie. Hipokryzją wieje z Twojego postu. Uważam, że w skali makro Euro jest jak najbardziej pozytywne, bo gdyby nie ta impreza to nie mielibyśmy kilku lotnisk, dróg o stadionach nie wspominając bo kutasom by się nie chciało robić. Oczywiście, że za to trzeba zapłacić a przy okazji świnie przy korytach się napchały ale czy gdyby nie ta impreza to te same świnie by nie wpierdalały? Owszem ale przy innym korycie niż euro.

A co do hipokryzji to jest nią z pewnością pacyfikowanie ultrasów, szopki tuska z policją i wojewodami, etc.

Jak tak obserwuję z boku to w moim środowisku na mecze idą osoby, które nigdy na meczu piłki nożnej nie były (pytają mnie czy po głowie nie dostaną czasem). Kilka osób, która regularnie udziela się w środowisku kibicowskim na mecze się nie wybiera. Dodam tylko, że w rozmowach nigdy nie padło hasło fuck euro - ani ze strony gęgających gąsiorów ani osobników ultras.

Pozdro!

Piostar #5365180 24/05/2012 20:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Odnośnie kibiców






Piostar #5365182 24/05/2012 20:37
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Kto twierdzi że pieprzyć to Euro, to będzie miał okazje wyjść na ulicę i protestować.

quincy #5365207 24/05/2012 21:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by quincy
Originally Posted by kazow
widze ze zrobilo sie "modne" fuckowac euro

mi tam zwisa, nie skakalem z radosci jak przyznali, nie skacze teraz, obejrze i tyle, w koncu duza impreza

ale hipokryzja rzadzi widze, jak przyznali to wszyscy byli za, a teraz fuckujemy bo tak jest cool, troche godnosci proponuje

przeciez od samego poczatku bylo wiadome ze w ramach przygotowan my zaplaciomy za stationy,
lotniska, drogi i dworce nie beda na czas,
spacyfikuja kiboli kibicow zeby spokoj byl
pilkarze dostana w dupe,
politycy beda chcieli sie napasc i nakrasc,
a najwiecej i tak zarobi UEFA

... no jak ktos myslal ze bedzie inaczej to gratuluje...a teraz wielkie fuckowanie "przebudzonych" ksiezniczek

Śledzę sobie wątek i tak jakoś nie mogłem przejść obojętnie obok tego postu. Uważam zupełnie odwrotnie. Hipokryzją wieje z Twojego postu. Uważam, że w skali makro Euro jest jak najbardziej pozytywne, bo gdyby nie ta impreza to nie mielibyśmy kilku lotnisk, dróg o stadionach nie wspominając bo kutasom by się nie chciało robić. Oczywiście, że za to trzeba zapłacić a przy okazji świnie przy korytach się napchały ale czy gdyby nie ta impreza to te same świnie by nie wpierdalały? Owszem ale przy innym korycie niż euro.

A co do hipokryzji to jest nią z pewnością pacyfikowanie ultrasów, szopki tuska z policją i wojewodami, etc.

Jak tak obserwuję z boku to w moim środowisku na mecze idą osoby, które nigdy na meczu piłki nożnej nie były (pytają mnie czy po głowie nie dostaną czasem). Kilka osób, która regularnie udziela się w środowisku kibicowskim na mecze się nie wybiera. Dodam tylko, że w rozmowach nigdy nie padło hasło fuck euro - ani ze strony gęgających gąsiorów ani osobników ultras.

Pozdro!



quincy czy my abysmy sie zrozumieli? ja nigdzie nie napisalem ze Euro jest zle. Calkowicie sie z Toba zgadzam, ze przynioslo wiele dobrego. i taks amo zgadzam sie co do szopki Tuska

Hipokryzja nazywam to, ze teraz stalo sie nagle modne napisac "fuck Euro" .. bo tak trzeba bo wtedy sie jest takim buntownikiem

Euro przynioslo wiele pozytku, oczywiscie moglo wiecej...ale marzeniami bylo wierzyc we wszystkie obietnice rzadu i tyle

a narzekacze nadal beda narzekac, a moze po prostu nie wylosowali biletu to teraz wielkie "fuck Euro"

Piostar #5365219 24/05/2012 21:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A nie, no to ok. Szczekacze, ujadacze i gąsiory będą zawsze tak jak zawsze będą świnie przy korycie i cała rzesza hipokrytów, feministycznych racji i innego badziewia. Na początku było "zabiorom" później "Donald matole" teraz "Fuck euro" a po Euro też się coś znajdzie. Skończy się szał, inwestycje to dopiero będzie poletko dla tych co tylko pierdolą.

Ale żeby już nie było, że jest aż tak bardzo z boku to bardziej popieram kibiców i underground niż ten cały ruch społeczny który sika, bo korporacja dała bilet i będzie można się wjebać w różowe polo i pochwalić na pożal się panie boże fejsie.

Pozdro!

Piostar #5365413 25/05/2012 00:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Kurwa przecież "fuck euro" to hasło w rodzaju "against modern football" - sprzeciw wobec banowi na piro, numerowanym miejscom, represjom wobec fanatyków, komercjalizacji, januszyzacji meczów kadry itp., itd.

Jak ktoś myśli, że to hasło przeciw budowanym autostradom czy samemu turniejowi to jest pojebany albo na siłę próbuje być inny.

Ja sam kadrą już się tak nie fascynuję jak kiedyś, na ich mecze nie chodzę bo nie ma atmosfery, ale na mistrzostwa na pewno ciśnienie będzie.

Polanski, Perquis i Boenisch też nie pomagają. Wolałbym jak za dawnych lat kląć na kadrę, że zremisowali z Azerbejdżanem w krajowym składzie niż oglądać piękne zwycięstwa gdzie połowa drużyny to jakieś przybłędy co wyczuły koniunkturę. Nawet jak zdobędziemy mistrza to nie będzie to tak smakowało i czułbym, że trochę oszukaliśmy i tyle.

Piostar #5365529 25/05/2012 01:39
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak zdobędziemy CO?

Piostar #5365531 25/05/2012 01:39
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Wymienię plakat z autografem Zenona Burzawy i frotkę Marcina Jałochy z treningu przed meczem Polska : Włochy w Barcelonie na bilet na mecz Irlandia : Chorwacja. Ofertę swoją kieruję głównie do osób zainteresowanych bojkotem ME.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Zgadzam sie z WNN w calej rozciaglosci ale nie chce mi sie tlumaczyc pewnych banalnych spraw bo popcorniarze i eksperci od wszystkiego i tak tego nie zrozumieja boli

Zaczyna sie tutaj robic taka dyskusja jakbym o wojnie w Wietnamie rozmawial z kims kto tam byl a ja jestem kozak od filmow na ten temat ...

Kiedys na Derby Lodzi o 20.00 wychodzilo sie z domu o 9-10 rano szlo pod stadionik, po drodze symboliczne winko na twarz w pochodzie i paraliz polowy miasta a teraz chujnia taka ze plakac sie chce mad
I tu nie chodzi o zadne awantury tylko atmosfere kilkugodzinnego pochodu przez cale miasto ...

Piostar #5365537 25/05/2012 01:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Aż chciałoby się zacytować..

[..]''I mnie nie dziwi to że mi się dziwisz
Bo nie pojmą tego wcale ci co nie prawdziwi
Co nie wiedzą co to pasja co to wiara i tradycja
Bo liczy się nie tylko ligowa pozycja
Ale miłość do tych barw do herbu i do drużyny.''[..]

AGAINST MODERN FOOTBALL

Strona 2 z 47 1 2 3 4 46 47

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1