|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
W tym roku ma nie byc Porsche Open, wiec dla mnie kazdy termin jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
W tym roku ma nie byc Porsche Open, wiec dla mnie kazdy termin jest ok. Wow, Codi a co to za smutne wieści ? Napiszesz coś więcej ? Co do zlotu mi każdy termin odpowiada w lipcu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
W tym roku ma nie byc Porsche Open, wiec dla mnie kazdy termin jest ok. to masz złe informacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Chyba rzeczywiscie jednak bedzie, ale nie jest to na 101% pewne, a obsada raczej bedzie chujowa (nie slyszalem zeby znalezli sponsora? bo Enea to raczej z dupy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Czemu Platniego nazywasz pijakiem?  haku Ciebie również nie może zabraknąć  dobrześ to podsumował  czyli resztę zwać tak można?  poczekam co ustalicie, i zobaczę co będzie się dało zrobić  Z wiekiem to już ze mnie żaden pijak, forma mizerna więc wiecie Z chęcią bym się wybrał w końcu na jakiś zlot ale terminy kompletnie mi nie odpowiadają ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Panowie dzwoniłem do domków w tych Kretowinach "narazie" domki są jeszcze wolne . Miła pani z którą rozmawiałem przez telefon mowiła że największe boom zaczyna się od 10 czerwca na domki więc lepiej już teraz rezerwować ( Głos miała świetny ciekawe ile lat  ) Jak wiecie mogę się podjać organizacji tego zlotu gdyż co by tu nie mówić do Kretowin mam 10 km  Na ostatnią chwile nie ma co czekać bo póżniej może się okazać że będzie jedna wielka klapa . Dobrze by było wiedzieć jaka liczba osób będzie żeby wiedzieć ile domków . I na ile dni . Panowie trochę osób się deklarowało więc zdecydujcie się co i jak . Bo jak mówię ogarnać mogę wszystko tylko muszę wiedzieć kiedy i do kiedy i na ile osób . Dowiedziałem się także jest boisko już do Piłki Nożnej plażowej dla nie których może to być nowość i atrakcja .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jeszcze przy temacie - to mnie zmiażdżyło  Z siatkówką plażową jest tak że nawet co sobotę albo niedziele jest turniej na jednym z boisków i można się zgłosić jak ktoś chętny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
 Podajcie termin. Ten pierwszy dla mnie ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To może niech mod założy nowy temat ;> W pierwszym poście sonda o terminach, a w kolejnych już niech fenomen informuje co, gdzie, jak i do kiedy wpłacać. I atrakcje opisz  Tutaj możemy sobie pierdolić o reszcie bzdur ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Kamel, wpadasz? Trzeba jeszcze shane`a zmotywowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kamel, wpadasz? Trzeba jeszcze shane`a zmotywowac  Daleko nie ma to można się raz w roku zebrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Kamel, wpadasz? Trzeba jeszcze shane`a zmotywowac  Daleko nie ma to można się raz w roku zebrać  A ja Siwego namówię i będzie jak w Przysusze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kamel, wpadasz? Trzeba jeszcze shane`a zmotywowac  Daleko nie ma to można się raz w roku zebrać  A ja Siwego namówię i będzie jak w Przysusze  ooooooo  Siwy mistrz cymbergaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
O kuwa, to były czasy.  Co się u Siwego dzieje tak a propos? Wszystko ok?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rzekłbym, że wręcz wyśmienicie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Kamel, wpadasz? Trzeba jeszcze shane`a zmotywowac  Zakochany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Shane zakochany?  Jak z nim bylismy na miescie kiedys w Poznaniu to zakochal sie 10 razy  Na koncu zaliczyl prawie gwozdzia na barze, wychodzimy, a on 'czekajcie, czekajcie', po czym wrocil do baru i wyciagnal numer od barmanki hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Shane zakochany?  Jak z nim bylismy na miescie kiedys w Poznaniu to zakochal sie 10 razy  Na koncu zaliczyl prawie gwozdzia na barze, wychodzimy, a on 'czekajcie, czekajcie', po czym wrocil do baru i wyciagnal numer od barmanki hahaha Codi pozmieniało się od tej pory  Mówisz o wypadzie na Porshe Open 2010 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Dokladnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|