|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy? ja byc moze ...bede wiedzial pewnie za tydzien ja moze tez  ale to na 50% tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
APO  jedz na zlot... wyładujemy przedział browarami i jakieś dziewczyny tam zapędzimy  ojjj by się na zlocie działo. APO, oby więcej takich osób jak Ty! musimy się musowo ustawić na browar i oglądanie meczyku w Gliwicach. Pamiętam, że wiszę browara Tobie  Co do tematu... najlepiej chyba wynająć dwa obok siebie domki co by blisko było. Mój pierwszy zlot, więc wiele sugerować nie będę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy? no ja, nawet pewnie autem jade. (tylko kto nim wroci??) ale ja Polonista jestem, u mnie przed podroza kazdy musi na szczescie pocalowac szalik Poloni, to nie wiem czy bedziesz chcial ze mna jechac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Co do tematu... najlepiej chyba wynająć dwa obok siebie domki co by blisko było. Mój pierwszy zlot, więc wiele sugerować nie będę. I tak będzie innej myśli nawet nie dopuszczałem  @ dewoj (jak wygląda dojazd z Ostródy i z Morągu?) Rozumiem że do Kretowin ? W sezonie z Morąga kursuje tam praktycznie coś co 30 minut więc nie ma żadnego problemu . Widze że troche osób się zdecydowało inni myślą i dadzą znać co i jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy? ja byc moze ...bede wiedzial pewnie za tydzien ja moze tez  ale to na 50% tylko  też już sobie wstępnie zarezerwowałem ten termin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
no no Ja też bym się wybrał w piątek będę wiedział na bank jak z urlopem i jak coś to ogień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy? ja byc moze ...bede wiedzial pewnie za tydzien ja moze tez  ale to na 50% tylko  też już sobie wstępnie zarezerwowałem ten termin. to czym stolyca jedzie? bierzemy jakiegos hammera limo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Ja może bym jechał autem ze stolicy ale jedyne co ma wspólnego z hamerem to to że też w choj pali ps.będę wiedział w pt jak coś można jakiś patolog skład wyjazdowy zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Panowie, kto z Wrocka rusza tylek? Cholera daleko, ale jest zgoda zonki to mozna pojechac :)) Samemu troche lipa ale jakby zebrało nas sie z trzech jak ostatnim razem to moze nie było by tak źle... Mitul jak u Ciebie z obowiazkami? Wiesz mniej więcej jak to będzie wyglądać? kto jeszcze ew. chętny to dac znac bo już czasu coraz mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Mordeczki ja czekam i czytam  Mogę powiedzieć że dla uczestników szykuję nie lada niespodzianke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy? no ja, nawet pewnie autem jade. (tylko kto nim wroci??) ale ja Polonista jestem, u mnie przed podroza kazdy musi na szczescie pocalowac szalik Poloni, to nie wiem czy bedziesz chcial ze mna jechac... buahahahaheheheheh  Bazyl to jednak Bazyl  czub nad czuby!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
tak sie zastanawiam nad tym zlotem ale chyba kazdy bedzie grubo over 35
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
chyba w łapie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
tak sie zastanawiam nad tym zlotem ale chyba kazdy bedzie grubo over 35 Tak masz rację każdy ma po 50 będziemy popijać kawe , ale tylko zbożową bo zdrowsza rozwiązywać sudoku i może od czasu do czasu w szachy ktoś zagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
chyba w łapie  ee jak tak to jeszcze ewentualnie bym sie złapał @Fenomen nic mi nie pasuje co napisales,moze rozwiniesz jakie atrakcje czekają na zlotowiczow? P.S. Wole łyche i błanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
chyba w łapie  ee jak tak to jeszcze ewentualnie bym sie złapał @Fenomen nic mi nie pasuje co napisales,moze rozwiniesz jakie atrakcje czekają na zlotowiczow? P.S. Wole łyche i blanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Panowie, kto z Wrocka rusza tylek? Cholera daleko, ale jest zgoda zonki to mozna pojechac :)) Samemu troche lipa ale jakby zebrało nas sie z trzech jak ostatnim razem to moze nie było by tak źle... Mitul jak u Ciebie z obowiazkami? Wiesz mniej więcej jak to będzie wyglądać? kto jeszcze ew. chętny to dac znac bo już czasu coraz mniej  jestem mocno na tak w kwestii zlotu czw-nd. Co do dojazdu, to jest pociąg Wro-Olsztyn za 61zł(Wro-Morąg 63zł). W Olsztynie jest browar Kormoran to może w te piwa pójśc bo Tyskie,Żywce,Lechy i inne przemysłówki już od dłuższego czasu są "niepijalne".
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Co do dojazdu, to jest pociąg Wro-Olsztyn za 61zł(Wro-Morąg 63zł) bardzo prawdopodobne, że ja nim też pojadę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Panowie, kto z Wrocka rusza tylek? Cholera daleko, ale jest zgoda zonki to mozna pojechac :)) Samemu troche lipa ale jakby zebrało nas sie z trzech jak ostatnim razem to moze nie było by tak źle... Mitul jak u Ciebie z obowiazkami? Wiesz mniej więcej jak to będzie wyglądać? kto jeszcze ew. chętny to dac znac bo już czasu coraz mniej  jestem mocno na tak w kwestii zlotu czw-nd. Co do dojazdu, to jest pociąg Wro-Olsztyn za 61zł(Wro-Morąg 63zł). W Olsztynie jest browar Kormoran to może w te piwa pójśc bo Tyskie,Żywce,Lechy i inne przemysłówki już od dłuższego czasu są "niepijalne". O paaaniieeee. Z tego piwka możemy być dumni to mogę gwarantować. Wszystkie przemysłówki (oprócz Łomży(!)) kormoran bije na głowę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W Olsztynie jest browar Kormoran to może w te piwa pójśc bo Tyskie,Żywce,Lechy i inne przemysłówki już od dłuższego czasu są "niepijalne". +1 Przydałoby się załatwić dobre, lokalne piwo zamiast ładować kasę w spasione marki piwne. Nawet jeśli ten mniejszy browar jest częścią jakiegoś dużego konglomeratu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|