Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by kazow
Originally Posted by Aronek
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy?


ja byc moze ...bede wiedzial pewnie za tydzien
ja moze tez smile ale to na 50% tylko frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
APO piwo jedz na zlot... wyładujemy przedział browarami i jakieś dziewczyny tam zapędzimy grin ojjj by się na zlocie działo.

APO, oby więcej takich osób jak Ty! musimy się musowo ustawić na browar i oglądanie meczyku w Gliwicach. Pamiętam, że wiszę browara Tobie wink

Co do tematu... najlepiej chyba wynająć dwa obok siebie domki co by blisko było. Mój pierwszy zlot, więc wiele sugerować nie będę.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Aronek
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy?
no ja, nawet pewnie autem jade. (tylko kto nim wroci??)
ale ja Polonista jestem, u mnie przed podroza kazdy musi na szczescie pocalowac szalik Poloni, to nie wiem czy bedziesz chcial ze mna jechac...

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Ojro
Co do tematu... najlepiej chyba wynająć dwa obok siebie domki co by blisko było. Mój pierwszy zlot, więc wiele sugerować nie będę.
I tak będzie innej myśli nawet nie dopuszczałem smile

@ dewoj (jak wygląda dojazd z Ostródy i z Morągu?)
Rozumiem że do Kretowin ? W sezonie z Morąga kursuje tam praktycznie coś co 30 minut więc nie ma żadnego problemu .

Widze że troche osób się zdecydowało inni myślą i dadzą znać co i jak smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by kazow
Originally Posted by Aronek
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy?


ja byc moze ...bede wiedzial pewnie za tydzien
ja moze tez smile ale to na 50% tylko frown

też już sobie wstępnie zarezerwowałem ten termin.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
no no Ja też bym się wybrał w piątek będę wiedział na bank jak z urlopem i jak coś to ogień boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by kazow
Originally Posted by Aronek
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy?


ja byc moze ...bede wiedzial pewnie za tydzien
ja moze tez smile ale to na 50% tylko frown

też już sobie wstępnie zarezerwowałem ten termin.


to czym stolyca jedzie? bierzemy jakiegos hammera limo?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Ja może bym jechał autem ze stolicy ale jedyne co ma wspólnego z hamerem to to że też w choj pali tongue
ps.będę wiedział w pt jak coś można jakiś patolog skład wyjazdowy zrobić.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Panowie, kto z Wrocka rusza tylek? Cholera daleko, ale jest zgoda zonki to mozna pojechac :)) Samemu troche lipa ale jakby zebrało nas sie z trzech jak ostatnim razem to moze nie było by tak źle... Mitul jak u Ciebie z obowiazkami? Wiesz mniej więcej jak to będzie wyglądać? kto jeszcze ew. chętny to dac znac bo już czasu coraz mniej smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Mordeczki ja czekam i czytam smile Mogę powiedzieć że dla uczestników szykuję nie lada niespodzianke smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Aronek
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy?
no ja, nawet pewnie autem jade. (tylko kto nim wroci??)
ale ja Polonista jestem, u mnie przed podroza kazdy musi na szczescie pocalowac szalik Poloni, to nie wiem czy bedziesz chcial ze mna jechac...

buahahahaheheheheh piwo Bazyl to jednak Bazyl smile czub nad czuby!! smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
tak sie zastanawiam nad tym zlotem ale chyba kazdy bedzie grubo over 35

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
chyba w łapie laugh

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Kielon86
tak sie zastanawiam nad tym zlotem ale chyba kazdy bedzie grubo over 35
Tak masz rację każdy ma po 50 będziemy popijać kawe , ale tylko zbożową bo zdrowsza rozwiązywać sudoku i może od czasu do czasu w szachy ktoś zagra wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Originally Posted by xqwzts
chyba w łapie laugh

ee jak tak to jeszcze ewentualnie bym sie złapał
@Fenomen nic mi nie pasuje co napisales,moze rozwiniesz jakie atrakcje czekają na zlotowiczow?

P.S. Wole łyche i błanie grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Originally Posted by Kielon86
Originally Posted by xqwzts
chyba w łapie laugh

ee jak tak to jeszcze ewentualnie bym sie złapał
@Fenomen nic mi nie pasuje co napisales,moze rozwiniesz jakie atrakcje czekają na zlotowiczow?

P.S. Wole łyche i blanie grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by Exp
Panowie, kto z Wrocka rusza tylek? Cholera daleko, ale jest zgoda zonki to mozna pojechac :)) Samemu troche lipa ale jakby zebrało nas sie z trzech jak ostatnim razem to moze nie było by tak źle... Mitul jak u Ciebie z obowiazkami? Wiesz mniej więcej jak to będzie wyglądać? kto jeszcze ew. chętny to dac znac bo już czasu coraz mniej smile
jestem mocno na tak w kwestii zlotu czw-nd. Co do dojazdu, to jest pociąg Wro-Olsztyn za 61zł(Wro-Morąg 63zł).
W Olsztynie jest browar Kormoran to może w te piwa pójśc bo Tyskie,Żywce,Lechy i inne przemysłówki już od dłuższego czasu są "niepijalne".

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by dewoj
Co do dojazdu, to jest pociąg Wro-Olsztyn za 61zł(Wro-Morąg 63zł)
bardzo prawdopodobne, że ja nim też pojadę...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Originally Posted by dewoj
Originally Posted by Exp
Panowie, kto z Wrocka rusza tylek? Cholera daleko, ale jest zgoda zonki to mozna pojechac :)) Samemu troche lipa ale jakby zebrało nas sie z trzech jak ostatnim razem to moze nie było by tak źle... Mitul jak u Ciebie z obowiazkami? Wiesz mniej więcej jak to będzie wyglądać? kto jeszcze ew. chętny to dac znac bo już czasu coraz mniej smile
jestem mocno na tak w kwestii zlotu czw-nd. Co do dojazdu, to jest pociąg Wro-Olsztyn za 61zł(Wro-Morąg 63zł).
W Olsztynie jest browar Kormoran to może w te piwa pójśc bo Tyskie,Żywce,Lechy i inne przemysłówki już od dłuższego czasu są "niepijalne".

O paaaniieeee. Z tego piwka możemy być dumni to mogę gwarantować. Wszystkie przemysłówki (oprócz Łomży(!)) kormoran bije na głowę.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by dewoj
W Olsztynie jest browar Kormoran to może w te piwa pójśc bo Tyskie,Żywce,Lechy i inne przemysłówki już od dłuższego czasu są "niepijalne".

+1

Przydałoby się załatwić dobre, lokalne piwo zamiast ładować kasę w spasione marki piwne. Nawet jeśli ten mniejszy browar jest częścią jakiegoś dużego konglomeratu.

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1