|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Myszka miki jak tam nie wygra to gdzie ma wygrać na wyjeździe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Te porazki na wyjazdach to kompromitacja zarzadu, bo ZZ chyba (dawna sprawa, nie przygladalem sie za bardzo) moglo byc za Kilokarpiego w Gdansku, ale Marta wolala puscic Macieja. We Wrocku mecz byl spokojnie do wygrania przy takiej dyspozycji Crumpa, Walaska i Okonia, nawet z Maciejem w skladzie. Braklo punktow Lee, ktory patrzac na te pol biegu byl niezle spasowany, a rok wczesniej we Wrocku solidnie punktowal i chociaz wtedy byl glownym winowajca braku wygranej to jednak dawalo to perspektywy na wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A i wracajac do pogody - deszczu nie ma, slonca tez nie i na ten descz sie nie zanosi za bardzo jednak. A falussy przeciez juz wygrali jeden wyjazd w tym sezonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Te porazki na wyjazdach to kompromitacja zarzadu, bo ZZ chyba (dawna sprawa, nie przygladalem sie za bardzo) moglo byc za Kilokarpiego w Gdansku, ale Marta wolala puscic Macieja. We Wrocku mecz byl spokojnie do wygrania przy takiej dyspozycji Crumpa, Walaska i Okonia, nawet z Maciejem w skladzie. Braklo punktow Lee, ktory patrzac na te pol biegu byl niezle spasowany, a rok wczesniej we Wrocku solidnie punktowal i chociaz wtedy byl glownym winowajca braku wygranej to jednak dawalo to perspektywy na wygrana. KSM i Srednia biegowa to zupelnie inne rzeczy, Jonas nie mogl w Gdańsku być na ZZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
a w Toruniu wygrali rzeczywiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
mecz z Toruniem wygrany tylko paroma pkt. ale tam robote zrobil Crispy, slabiej pojechal Okon no i Lahti bez pkt. Mimo tego ze Majk jest slaby to pare pkt dzisiaj powinien skrobnac, Bydzia moze postarszyc Emilem i Buczkiem no i moze...laguta
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Juniorka u was dosyć słaba Woźniak może zrobić kilka pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Sowka powinien sobie z nim poradzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Nieciekawe prognozy w Rzeszowie na wieczór.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
mecz z Toruniem wygrany tylko paroma pkt. ale tam robote zrobil Crispy, slabiej pojechal Okon no i Lahti bez pkt. Mimo tego ze Majk jest slaby to pare pkt dzisiaj powinien skrobnac, Bydzia moze postarszyc Emilem i Buczkiem no i moze...laguta Wierze, ze Okon nie da tak dupy jak z piernikami, a i Crump powinien te kilka punktow ogarnac, nie spodziewam sie jakiegos superslabszego wystepu Joonasa niz tydzien temu. No i Majk na obowiazek zrobic "cos" na ich drugiej linii + juniorach, a jak nie to Sowka ma dwa starty do dyspozycji. No i tam Holder ostatnio ciagnal wynik w pojedynke - nie ma co ukrywac, ze ZZ to taka rezerwa taktyczna w prezencie i latwiej bylo trzymac wynik na styku. Chociaz za ZZ znowu za duzo pkt pierniki nie naskubaly, ale dla mnie Torun > Bydzia na wyjazdach i nie sadze zeby dzisiaj Bydzia dala rade doskrobac do 40 pkt. A jak zrobia to nie wiecej niz 41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A i Curylo sie wyobijal gdzies ostatnio i podobno ma nie jechac i za niego jakis totalny amator - Michalski ma obowiazek go skubnac. A Wozniak sie jakby zatrzymal w rozwoju, wiec Sowka powinien go pyknac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Grigorij Łaguta nie wystąpi w niedzielnym meczu Włókniarza z Betard Spartą Wrocław. "Grisza" odczuwa jeszcze skutki kontuzji. Opinia lekarska nie była pozytywna, a i sam zawodnik nie czuł się dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Poszło w sts Rzeszów Zielona Gorzów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
hej hej KSM, ale skoro trener mówił przed meczem, że nie zrobimy 35, a 'zawodnicy' spasowali się na 15 bieg, no to heloł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
co sie dzieje z Hlibem? pokonczyli sie silniki czy odechcialo mu sie jechac u Was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Hallo panowie,
Na całym forum nie ma już ludzi chętnych do wzięcia udziału w żużlowym konkursie?
Zapisy się dziś powinny skończyć, tu marnych 32 osób nie ma...wstyd!
Zapisywać mi się ino już.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
JA tam bym zagrał ale konto w tobecie skasowałem bo mnie 2 razy w .... zrobili nieładnie a co do dzisiaj Holder ov10 + Rzeszów Tarnów +4 + Leszno +16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
co sie dzieje z Hlibem? pokonczyli sie silniki czy odechcialo mu sie jechac u Was? komornik na nim siedzi, coś tam posprzedawał nie wiem dokładnie co, i chyba na ten moment nie stać go na uprawianie tego sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
dosadny przyklad jak mozna zmarznowac kariere przez swoja glupote
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|