Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Myszka miki jak tam nie wygra to gdzie ma wygrać na wyjeździe.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Te porazki na wyjazdach to kompromitacja zarzadu, bo ZZ chyba (dawna sprawa, nie przygladalem sie za bardzo) moglo byc za Kilokarpiego w Gdansku, ale Marta wolala puscic Macieja.
We Wrocku mecz byl spokojnie do wygrania przy takiej dyspozycji Crumpa, Walaska i Okonia, nawet z Maciejem w skladzie. Braklo punktow Lee, ktory patrzac na te pol biegu byl niezle spasowany, a rok wczesniej we Wrocku solidnie punktowal i chociaz wtedy byl glownym winowajca braku wygranej to jednak dawalo to perspektywy na wygrana.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
A i wracajac do pogody - deszczu nie ma, slonca tez nie i na ten descz sie nie zanosi za bardzo jednak.

A falussy przeciez juz wygrali jeden wyjazd w tym sezonie wink

iti #5382753 03/06/2012 19:52
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by iti
Te porazki na wyjazdach to kompromitacja zarzadu, bo ZZ chyba (dawna sprawa, nie przygladalem sie za bardzo) moglo byc za Kilokarpiego w Gdansku, ale Marta wolala puscic Macieja.
We Wrocku mecz byl spokojnie do wygrania przy takiej dyspozycji Crumpa, Walaska i Okonia, nawet z Maciejem w skladzie. Braklo punktow Lee, ktory patrzac na te pol biegu byl niezle spasowany, a rok wczesniej we Wrocku solidnie punktowal i chociaz wtedy byl glownym winowajca braku wygranej to jednak dawalo to perspektywy na wygrana.

KSM i Srednia biegowa to zupelnie inne rzeczy, Jonas nie mogl w Gdańsku być na ZZ

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
a w Toruniu wygrali rzeczywiście.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
mecz z Toruniem wygrany tylko paroma pkt. ale tam robote zrobil Crispy, slabiej pojechal Okon no i Lahti bez pkt. Mimo tego ze Majk jest slaby to pare pkt dzisiaj powinien skrobnac, Bydzia moze postarszyc Emilem i Buczkiem no i moze...laguta

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Juniorka u was dosyć słaba Woźniak może zrobić kilka pkt.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Sowka powinien sobie z nim poradzic

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Nieciekawe prognozy w Rzeszowie na wieczór.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Animal
mecz z Toruniem wygrany tylko paroma pkt. ale tam robote zrobil Crispy, slabiej pojechal Okon no i Lahti bez pkt. Mimo tego ze Majk jest slaby to pare pkt dzisiaj powinien skrobnac, Bydzia moze postarszyc Emilem i Buczkiem no i moze...laguta
Wierze, ze Okon nie da tak dupy jak z piernikami, a i Crump powinien te kilka punktow ogarnac, nie spodziewam sie jakiegos superslabszego wystepu Joonasa niz tydzien temu. No i Majk na obowiazek zrobic "cos" na ich drugiej linii + juniorach, a jak nie to Sowka ma dwa starty do dyspozycji. No i tam Holder ostatnio ciagnal wynik w pojedynke - nie ma co ukrywac, ze ZZ to taka rezerwa taktyczna w prezencie i latwiej bylo trzymac wynik na styku. Chociaz za ZZ znowu za duzo pkt pierniki nie naskubaly, ale dla mnie Torun > Bydzia na wyjazdach i nie sadze zeby dzisiaj Bydzia dala rade doskrobac do 40 pkt. A jak zrobia to nie wiecej niz 41.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
A i Curylo sie wyobijal gdzies ostatnio i podobno ma nie jechac i za niego jakis totalny amator - Michalski ma obowiazek go skubnac. A Wozniak sie jakby zatrzymal w rozwoju, wiec Sowka powinien go pyknac.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Grigorij Łaguta nie wystąpi w niedzielnym meczu Włókniarza z Betard Spartą Wrocław. "Grisza" odczuwa jeszcze skutki kontuzji. Opinia lekarska nie była pozytywna, a i sam zawodnik nie czuł się dobrze.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
sf

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Poszło w sts
Rzeszów
Zielona
Gorzów

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
hej hej KSM, ale skoro trener mówił przed meczem, że nie zrobimy 35, a 'zawodnicy' spasowali się na 15 bieg, no to heloł grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
co sie dzieje z Hlibem? pokonczyli sie silniki czy odechcialo mu sie jechac u Was?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Hallo panowie,

Na całym forum nie ma już ludzi chętnych do wzięcia udziału w żużlowym konkursie?

Zapisy się dziś powinny skończyć, tu marnych 32 osób nie ma...wstyd!

Zapisywać mi się ino już.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
JA tam bym zagrał ale konto w tobecie skasowałem bo mnie 2 razy w .... zrobili nieładnie

a co do dzisiaj

Holder ov10 + Rzeszów

Tarnów +4 + Leszno +16

boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by Animal
co sie dzieje z Hlibem? pokonczyli sie silniki czy odechcialo mu sie jechac u Was?

komornik na nim siedzi, coś tam posprzedawał nie wiem dokładnie co, i chyba na ten moment nie stać go na uprawianie tego sportu

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
dosadny przyklad jak mozna zmarznowac kariere przez swoja glupote

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,207 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1