|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
To już dożyliśmy takich czasów, że za absolutorium się prezenty daje? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie  Flaszke
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie  Flaszke Proste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
nic nie dawać, zagonić do mgrki i po obronie dać prezent.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie  Flaszke pamiętam jak naście lat temu miałem zajęcia z sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na koniec daliśmy Mu nie flaszke a skrzynke przez godzine zrobił wykład umoralniający a na koniec skrzynka znikła razem z Nim i Jego asystentem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie  Ja polecam od razu do roboty zagonić a nie prezenty dawać. I nie życzę tego ze złośliwości ani prowokacji tylko w ramach zdrowego rozsądku. Zacznie się od prezentu na skończenie studiów a potem już poleci : imieniny, urodziny, dzień kobiet, walentynki, dzień matki, mikołaj, gwiazdka, zajączek, dzień dziecka, rocznica ślubu, rocznica pierwszej randki, urodziny imieniny teścia i teściowej, rocznica kupna samochodu, rocznica pierwszego zapłodnienia, dzień matki polki, remont, dzień kupna pierwszego futra, międzynarodowy dzień blondynek, dzień skończenia szkoły podstawowej, pierwsze ząbkowanie, rocznica pierwszej miesiączki, rocznica straty dziewictwa, lądowanie Armstronga na Księżycu, koronacja królowej Elżbiety, ślub Williama i Katie, pierwsza wojna światowa aż skończy na hołdzie pruskim. Średni koszt jednego prezentu 100PLN to wydatek rzędu 3-4k PLN rocznie. A gdzie wyżywienie, materiały na odzienie, kosmetyki, nikotyna, abonament za światło i komórkę. Jak młody byłem to jednej damie kwiatków nazrywałem z klombu i zaniosłem się aż dziewczyna ucieszyła a jak się ożeniłem to po takiej akcji zostałem wyzwany od skąpiradła, debila i kretyna. Dobrze że na komisariat albo SM nie zadzwoniła że niszczę zieleń miejską.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie  Flaszke pamiętam jak naście lat temu miałem zajęcia z sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na koniec daliśmy Mu nie flaszke a skrzynke przez godzine zrobił wykład umoralniający a na koniec skrzynka znikła razem z Nim i Jego asystentem  prof. M.G.? na doczepkę czasem nie dołączył do niego prof. R.K. ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Prof. B. W. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie  Ja polecam od razu do roboty zagonić a nie prezenty dawać. I nie życzę tego ze złośliwości ani prowokacji tylko w ramach zdrowego rozsądku. Zacznie się od prezentu na skończenie studiów a potem już poleci : imieniny, urodziny, dzień kobiet, walentynki, dzień matki, mikołaj, gwiazdka, zajączek, dzień dziecka, rocznica ślubu, rocznica pierwszej randki, urodziny imieniny teścia i teściowej, rocznica kupna samochodu, rocznica pierwszego zapłodnienia, dzień matki polki, remont, dzień kupna pierwszego futra, międzynarodowy dzień blondynek, dzień skończenia szkoły podstawowej, pierwsze ząbkowanie, rocznica pierwszej miesiączki, rocznica straty dziewictwa, lądowanie Armstronga na Księżycu, koronacja królowej Elżbiety, ślub Williama i Katie, pierwsza wojna światowa aż skończy na hołdzie pruskim. Średni koszt jednego prezentu 100PLN to wydatek rzędu 3-4k PLN rocznie. A gdzie wyżywienie, materiały na odzienie, kosmetyki, nikotyna, abonament za światło i komórkę. Jak młody byłem to jednej damie kwiatków nazrywałem z klombu i zaniosłem się aż dziewczyna ucieszyła a jak się ożeniłem to po takiej akcji zostałem wyzwany od skąpiradła, debila i kretyna. Dobrze że na komisariat albo SM nie zadzwoniła że niszczę zieleń miejską. To święta racja i wybić z głowy ze po studiach to zaraz sie za biurkiem bedzie siedieć.... i zarabiać 3 tys pln. Ja nie daje prezentów na śmieszne 'rocznice' bo dla mnie to absurd. A kolejny absurd to ze panny potrafią wymyślić najgłupszy pretekst na prezent... A jak sobie dasz to będziesz latał po sklepach po prezenciki.... Dla mnie liczą sie 'urodziny , rocznica ślubu, dzień matki i ojca .. babci i dziadka .. i dzień dziecka. ' SKĄPY JESTEM  ale jak na razie ludzie mnie szanują a wiec chyba można życ bez prezentów na wszytskie okazje .. pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|