Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#5388243 07/06/2012 01:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To już dożyliśmy takich czasów, że za absolutorium się prezenty daje?

kopara

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke

Proste laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
nic nie dawać, zagonić do mgrki i po obronie dać prezent.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ja bym nic nie dał

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke

pamiętam jak naście lat temu miałem zajęcia z sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na koniec daliśmy Mu nie flaszke a skrzynke
przez godzine zrobił wykład umoralniający a na koniec skrzynka znikła razem z Nim i Jego asystentem laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink
Ja polecam od razu do roboty zagonić a nie prezenty dawać. I nie życzę tego ze złośliwości ani prowokacji tylko w ramach zdrowego rozsądku. Zacznie się od prezentu na skończenie studiów a potem już poleci : imieniny, urodziny, dzień kobiet, walentynki, dzień matki, mikołaj, gwiazdka, zajączek, dzień dziecka, rocznica ślubu, rocznica pierwszej randki, urodziny imieniny teścia i teściowej, rocznica kupna samochodu, rocznica pierwszego zapłodnienia, dzień matki polki, remont, dzień kupna pierwszego futra, międzynarodowy dzień blondynek, dzień skończenia szkoły podstawowej, pierwsze ząbkowanie, rocznica pierwszej miesiączki, rocznica straty dziewictwa, lądowanie Armstronga na Księżycu, koronacja królowej Elżbiety, ślub Williama i Katie, pierwsza wojna światowa aż skończy na hołdzie pruskim. Średni koszt jednego prezentu 100PLN to wydatek rzędu 3-4k PLN rocznie. A gdzie wyżywienie, materiały na odzienie, kosmetyki, nikotyna, abonament za światło i komórkę.
Jak młody byłem to jednej damie kwiatków nazrywałem z klombu i zaniosłem się aż dziewczyna ucieszyła a jak się ożeniłem to po takiej akcji zostałem wyzwany od skąpiradła, debila i kretyna.
Dobrze że na komisariat albo SM nie zadzwoniła że niszczę zieleń miejską.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke

pamiętam jak naście lat temu miałem zajęcia z sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na koniec daliśmy Mu nie flaszke a skrzynke
przez godzine zrobił wykład umoralniający a na koniec skrzynka znikła razem z Nim i Jego asystentem laugh

prof. M.G.? wink
na doczepkę czasem nie dołączył do niego prof. R.K. ? wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Prof. B. W. wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink
Ja polecam od razu do roboty zagonić a nie prezenty dawać. I nie życzę tego ze złośliwości ani prowokacji tylko w ramach zdrowego rozsądku. Zacznie się od prezentu na skończenie studiów a potem już poleci : imieniny, urodziny, dzień kobiet, walentynki, dzień matki, mikołaj, gwiazdka, zajączek, dzień dziecka, rocznica ślubu, rocznica pierwszej randki, urodziny imieniny teścia i teściowej, rocznica kupna samochodu, rocznica pierwszego zapłodnienia, dzień matki polki, remont, dzień kupna pierwszego futra, międzynarodowy dzień blondynek, dzień skończenia szkoły podstawowej, pierwsze ząbkowanie, rocznica pierwszej miesiączki, rocznica straty dziewictwa, lądowanie Armstronga na Księżycu, koronacja królowej Elżbiety, ślub Williama i Katie, pierwsza wojna światowa aż skończy na hołdzie pruskim. Średni koszt jednego prezentu 100PLN to wydatek rzędu 3-4k PLN rocznie. A gdzie wyżywienie, materiały na odzienie, kosmetyki, nikotyna, abonament za światło i komórkę.
Jak młody byłem to jednej damie kwiatków nazrywałem z klombu i zaniosłem się aż dziewczyna ucieszyła a jak się ożeniłem to po takiej akcji zostałem wyzwany od skąpiradła, debila i kretyna.
Dobrze że na komisariat albo SM nie zadzwoniła że niszczę zieleń miejską.

To święta racja i wybić z głowy ze po studiach to zaraz sie za biurkiem bedzie siedieć.... i zarabiać 3 tys pln.

Ja nie daje prezentów na śmieszne 'rocznice' bo dla mnie to absurd. A kolejny absurd to ze panny potrafią wymyślić najgłupszy pretekst na prezent... A jak sobie dasz to będziesz latał po sklepach po prezenciki....
Dla mnie liczą sie 'urodziny , rocznica ślubu, dzień matki i ojca .. babci i dziadka .. i dzień dziecka. ' SKĄPY JESTEM galy ale jak na razie ludzie mnie szanują a wiec chyba można życ bez prezentów na wszytskie okazje ..
pozdro


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,779 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1