|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Jakby co to ja sie pisze od nastepnegoi tygodnia bo teraz zapewne juz zapozno;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
no zapisy niby dzis do 15, wiec mysle ze bedziesz mogl juz w tym tygodniu typowac..
tylko bedziesz musial wpisowe przeslac..
no chyba, ze ktos porecza za Ciebie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Przybooro moze za mnie psowiadczyc;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Krisek jest uczciwy i wyplacalny reczee za niego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
No dobra, to jedziemy z tym koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
#1.LA CLIPPERS - SAN ANTONIO Typ 2 Kurs 1.95 (value moim zdaniem) Toto-mix
jest to moj typ wtorkowo srodowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
No ja napisalem jak bede mial czas dzis podac typ to gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114 |
hej ale co to za poręczyciel z 38 postami...Wydawało mi się że poręczają bardziej znani forumowicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
to mozesz wejsc na bukmacherzy kupie sprzedam wymienie tam mam dokonane dwie tranzakcje... z bursztykiem i michaukiem a ci jzu na tym forum troche czasu sa;) POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
W sprawie Kriska, chcialbym aby wypowiedzial sie organizator lub skarbink konkursu. Mnie nie przekonuja zapewnienia w stylu "udane wymiany" #1 28/03/06 20:45 SL Benfica - FC Barcelona HT typ:1 kurs:5.00 buk:expekt Typ na wynik do przerwy 12. Nie można podawać typu na to samo zdarzenie co przeciwnik ( nawet jeśli chcemy stawiać odwrotnie lub) Ten punkt jest niedokonczony. Łudze sie ze moj typ jest na inne zdarzenie niz podal tomiw ( bo czego innego dotyczy  ). Na 90% jestem pewien ze typ jest sprzeczny z regulaminem ale puki co nie mam innego i ide sie uczyc, narx
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Witam
@krisek
osobiście to dla mnie mógłbyś spokojnie grać bez wpisowego, jednak tutaj mamy taką zasadę, że jesli gra ktoś po raz pierwszy - to jeśli nie ma potwierdzenia wiarygodności przez któregoś ze stałych uczestników konkursu powinien wpłacić wpisowe do skarbnika (w sensie potwierdzenia wiarygodności, nie że wpisowe za udział w grze - to do zwrotu jakby co będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Tak więc spokojnie krisek od nastepnego tygodnia możesz się bawić z nami po załatwieniu tej formalności.
@globus
tu troszkę mój błąd, bo na początku tematu skopiowałem regulamin, który kiedyś tam miał mieć jakąs tam lekką poprawkę (własnie m.in te "lub" tam miało być do skreślenia), znalazłem już ten całkowicie ostateczny regulamin (i prosiłbym aby osoba która kiedyś tam założy nowy temat w 1 swoim poście umieściła go), który tu po raz ostatni skopiuje dla jasności sytuacji (2 zmiany są - które zaznaczę pogrubioną czcionką):
Regulamin: 1. W konkursie biorą udział osoby wypłacalne, wiarygodne. Osoby nowe lub z niepotwierdzoną wiarygodnością z góry wpłacają 50 zł wpisowe za grę Goodman'owi lub Arcy'emu jako skarbnikowi. 2. W razie przegranej pieniądze muszą być przesłane do przeciwnika w czasie 5 dni(do piątku następnego tygodnia) 3. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku do 15.00. 4. Podajemy 6 typów w tygodniu. Do wyboru 3 systemy gry: a) wtorek 1 typ, środa przerwa, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ; b)wtorek przerwa, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piatek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ; c) wtorek 1 typ, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 1 typ, niedziela 1 typ. 5. Każdy typ liczony jest jako singiel wartości 100zł..w przypadku trafienia typu liczymy czysty zysk...w przypadku nie trafienia typ jest liczony jako -100zl. 6. W razie nie podania typu w danym dniu typ jest liczony jako -100zl. 7. Podając typ podajemy przy nim numer typu, datę rozpoczecia zdarzenia(dzien i godzina), kurs zdarzenia, a także bukmachera z którego brany jest owy typ z dostępnych do wyboru ( profesjonal ,sts , totomix, betandwin, unibet, expekt, gamebookers, pointbet, sportingbet, centrebet, bet365, pinnacle, interwetten ). Po każdym typie podajemy swój dotychczasowy bilans. 8. W przypadku typów z bukmacherów naziemnych - od kursu nie odejmujemy podatku. 9. Nie wolno edytować postów. W przypadku pomyłki jakiekolwiek zmiany podajemy w nowym poście. 10. Zdarzenie które typujemy na dany dzień musi sie rozpocząć do 4.00 nastepnego dnia (tzn.jak ktoś podaje zdarzenie na wtorek musi ono sie rozpocząć do 4.00 w nocy z wtorku na środę). 11. Gdy zdarzenie sie nie odbędzie w danym terminie graczowi przysługuje ponowny typ ale koniecznie następnego dnia, czyli podaje on w tym dniu 2 typy. [tu w zależności od sytuacji - jak zdecyduje użytkownik, gdyż już nieraz było tak, że np. mecz tenisowy był przeniesiony na drugi dzień z powodu deszczu - typ był ważny i nikt nie robił problemu] 12. Nie można podawać typu na to samo zdarzenie co przeciwnik ( nawet jeśli chcemy stawiać odwrotnie ) 13. W przypadku obstawiania hokeja wraz z dogrywkami lub asian handicapów lub innych zdarzeń które sie odbyły, a za który jest całościowy zwrot stawki - typ jest liczony po kursie 1.0 i uwzgledniany do końcowego bilansu. 14. Rywalizujemy w jednej grupie... wysokość wygranej za 1,2,3 miejsce zależy od liczby uczestników w tygodniu, od puli nagród i od ogólnych ustaleń uczestników gry. 15. O wszelkich wątpliwościach, ustaleniach i zmianach decydują wspólnie uczestnicy zabawy.
Tak więc globus typ do zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (tak apropo szukając tej ostatecznej wersji regulaminu, natknąłem się na podobną sytuacje i typ musiał być zmieniony tak jak to jest w punkcie 12) Podsumowując ostatecznie gra nas w tym tygodniu 7 - miu (jazdagz, tomiw, globus, zxraq, ptakup, Goodman i ja) - dla zwycięzcy 250 zł na czysto, za 2 miejsce zwrot)
Trochę się bałagan porobił więc w następnym poście skopiuje dotychczasowe typy uczestników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
jazdagz
#1 Arabia Saudyjska - Poland typ x2 kurs 1.35 buk expekt godz 17.55
tomiw
#1 2006-03-28 20:45 Benfica Lizbona - FC Barcelona Ile strzałów na bramkę odda drużyna 1? (strzały obok bramki się nie liczą) Typ: Więcej niż 4,5 @ 2.10 B&W
ptakup
#1 2006-03-28 17:30 ATP Miami NASDAQ Open Round 4 Nicolas Kiefer - Augustin Calleri kurs: 1 1.61 Pointbet
zxraq
#1.LA CLIPPERS - SAN ANTONIO Typ 2 Kurs 1.95 (value moim zdaniem) Toto-mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
No wlasnei chodizlo mi o to ze nei dam rady teraz kasy rpzeslac a chailem sie juz teraz dolaczac ale jesli nie da rady oka nei ma sprawy przesle kase i od nastepnego tygodnia ruszam szkoda msyelelm ze takei potwierdzenie starczy na moja wiarygodnosc;( No nic co sie odwlecze to nei uciecze do nastepnego tygdonia:( POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
widze zmiane w regulaminie (Podajemy 6 typów w tygodniu: c) wtorek 1 typ, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 1 typ, niedziela 1 typ)
tak wiec dokonuje malej zmiany..
typ na wtorek: #1. Arsenal - Juventus Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TYP: tak KURS: 2,10 BUK: Betandwin
typ na srode (rozpoczyna sie o 5.30 rano) #2. LA CLIPPERS - SAN ANTONIO TYP: 2 KURS: 1.95 (value moim zdaniem) BUK: Toto-mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Typ numero uno
Wtorek Expekt 28.03.2006 r.
01:55 Columbus - San Jose NHL
TYP: 2
KURS: 2,00
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Witam
1) NBA Sacramento - Washington (+8) 1,943 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
29.03.06 godz: 04:55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
#2 Olympique Lyon - AC Milan 2006-03-29 20:45
Ile strzałów na bramkę odda drużyna 2? (strzały obok bramki się nie liczą) typ; wiecej niz 3.5 kurs 1.72
stan 1/1 +35
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
czywiscie z baw ... trzeba w nawyk wejsc;) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114 |
#2 Detroit Pistons - Dallas Mavericks (+5.5) Śr 29/03/06 02:30 typ: 2 kurs: 1.92 expekt bilans: 0/1 -100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
#2 2006-03-29 21:00 Manchester United - West Ham United Typ: over 2,5 Kurs: 1.68 B&W
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|