Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#538964 28/03/2006 09:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Jakby co to ja sie pisze od nastepnegoi tygodnia bo teraz zapewne juz zapozno;(

#538965 28/03/2006 09:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
no zapisy niby dzis do 15, wiec mysle ze bedziesz mogl juz w tym tygodniu typowac..

tylko bedziesz musial wpisowe przeslac..

no chyba, ze ktos porecza za Ciebie..

#538966 28/03/2006 09:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Przybooro moze za mnie psowiadczyc;)

#538967 28/03/2006 09:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Krisek jest uczciwy i wyplacalny reczee za niego!

#538968 28/03/2006 09:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
No dobra, to jedziemy z tym koksem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#1.LA CLIPPERS - SAN ANTONIO
Typ 2
Kurs 1.95 (value moim zdaniem)
Toto-mix

jest to moj typ wtorkowo srodowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#538969 28/03/2006 09:45
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
No ja napisalem jak bede mial czas dzis podac typ to gram

#538970 28/03/2006 10:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
hej ale co to za poręczyciel z 38 postami...Wydawało mi się że poręczają bardziej znani forumowicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#538971 28/03/2006 10:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
to mozesz wejsc na bukmacherzy kupie sprzedam wymienie tam mam dokonane dwie tranzakcje... z bursztykiem i michaukiem a ci jzu na tym forum troche czasu sa;) POZDRAWIAM

#538972 28/03/2006 12:10
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
W sprawie Kriska, chcialbym aby wypowiedzial sie organizator lub skarbink konkursu. Mnie nie przekonuja zapewnienia w stylu "udane wymiany"

#1 28/03/06 20:45
SL Benfica - FC Barcelona HT
typ:1
kurs:5.00
buk:expekt

Typ na wynik do przerwy

12. Nie można podawać typu na to samo zdarzenie co przeciwnik ( nawet jeśli chcemy stawiać odwrotnie lub)
Ten punkt jest niedokonczony. Łudze sie ze moj typ jest na inne zdarzenie niz podal tomiw ( bo czego innego dotyczy tongue ). Na 90% jestem pewien ze typ jest sprzeczny z regulaminem ale puki co nie mam innego i ide sie uczyc, narx

#538973 28/03/2006 13:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam

@krisek

osobiście to dla mnie mógłbyś spokojnie grać bez wpisowego, jednak tutaj mamy taką zasadę, że jesli gra ktoś po raz pierwszy - to jeśli nie ma potwierdzenia wiarygodności przez któregoś ze stałych uczestników konkursu powinien wpłacić wpisowe do skarbnika (w sensie potwierdzenia wiarygodności, nie że wpisowe za udział w grze - to do zwrotu jakby co będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Tak więc spokojnie krisek od nastepnego tygodnia możesz się bawić z nami po załatwieniu tej formalności.

@globus

tu troszkę mój błąd, bo na początku tematu skopiowałem regulamin, który kiedyś tam miał mieć jakąs tam lekką poprawkę (własnie m.in te "lub" tam miało być do skreślenia), znalazłem już ten całkowicie ostateczny regulamin (i prosiłbym aby osoba która kiedyś tam założy nowy temat w 1 swoim poście umieściła go), który tu po raz ostatni skopiuje dla jasności sytuacji (2 zmiany są - które zaznaczę pogrubioną czcionką):

Regulamin:
1. W konkursie biorą udział osoby wypłacalne, wiarygodne. Osoby nowe lub z niepotwierdzoną wiarygodnością z góry wpłacają 50 zł wpisowe za grę Goodman'owi lub Arcy'emu jako skarbnikowi.
2. W razie przegranej pieniądze muszą być przesłane do przeciwnika w czasie 5 dni(do piątku następnego tygodnia)
3. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku do 15.00.
4. Podajemy 6 typów w tygodniu. Do wyboru 3 systemy gry:
a) wtorek 1 typ, środa przerwa, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ;
b)wtorek przerwa, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piatek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ;
c) wtorek 1 typ, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 1 typ, niedziela 1 typ.
5. Każdy typ liczony jest jako singiel wartości 100zł..w przypadku trafienia typu liczymy czysty zysk...w przypadku nie trafienia typ jest liczony jako -100zl.
6. W razie nie podania typu w danym dniu typ jest liczony jako -100zl.
7. Podając typ podajemy przy nim numer typu, datę rozpoczecia zdarzenia(dzien i godzina), kurs zdarzenia, a także bukmachera z którego brany jest owy typ z dostępnych do wyboru ( profesjonal ,sts , totomix, betandwin, unibet, expekt, gamebookers, pointbet, sportingbet, centrebet,
bet365, pinnacle, interwetten ). Po każdym typie podajemy swój dotychczasowy bilans.
8. W przypadku typów z bukmacherów naziemnych - od kursu nie odejmujemy podatku.
9. Nie wolno edytować postów. W przypadku pomyłki jakiekolwiek zmiany podajemy w nowym poście.
10. Zdarzenie które typujemy na dany dzień musi sie rozpocząć do 4.00 nastepnego dnia (tzn.jak ktoś podaje zdarzenie na wtorek musi ono sie rozpocząć do 4.00 w nocy z wtorku na środę).
11. Gdy zdarzenie sie nie odbędzie w danym terminie graczowi przysługuje ponowny typ ale koniecznie następnego dnia, czyli podaje on w tym dniu 2 typy. [tu w zależności od sytuacji - jak zdecyduje użytkownik, gdyż już nieraz było tak, że np. mecz tenisowy był przeniesiony na drugi dzień z powodu deszczu - typ był ważny i nikt nie robił problemu]
12. Nie można podawać typu na to samo zdarzenie co przeciwnik ( nawet jeśli chcemy stawiać odwrotnie )
13. W przypadku obstawiania hokeja wraz z dogrywkami lub asian handicapów lub innych zdarzeń które sie odbyły, a za który jest całościowy zwrot stawki - typ jest liczony po kursie 1.0 i uwzgledniany do końcowego bilansu.
14. Rywalizujemy w jednej grupie... wysokość wygranej za 1,2,3 miejsce zależy od liczby uczestników w tygodniu, od puli nagród i od ogólnych ustaleń uczestników gry.
15. O wszelkich wątpliwościach, ustaleniach i zmianach decydują wspólnie uczestnicy zabawy.


Tak więc globus typ do zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (tak apropo szukając tej ostatecznej wersji regulaminu, natknąłem się na podobną sytuacje i typ musiał być zmieniony tak jak to jest w punkcie 12)
Podsumowując ostatecznie gra nas w tym tygodniu 7 - miu (jazdagz, tomiw, globus, zxraq, ptakup, Goodman i ja) - dla zwycięzcy 250 zł na czysto, za 2 miejsce zwrot)

Trochę się bałagan porobił więc w następnym poście skopiuje dotychczasowe typy uczestników.

#538974 28/03/2006 13:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
jazdagz

#1
Arabia Saudyjska - Poland
typ x2
kurs 1.35
buk expekt
godz 17.55

tomiw

#1 2006-03-28 20:45
Benfica Lizbona - FC Barcelona
Ile strzałów na bramkę odda drużyna 1? (strzały obok bramki się nie liczą)
Typ: Więcej niż 4,5 @ 2.10
B&W

ptakup

#1 2006-03-28 17:30
ATP Miami NASDAQ Open Round 4
Nicolas Kiefer - Augustin Calleri
kurs: 1 1.61
Pointbet

zxraq

#1.LA CLIPPERS - SAN ANTONIO
Typ 2
Kurs 1.95 (value moim zdaniem)
Toto-mix

#538975 28/03/2006 14:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
No wlasnei chodizlo mi o to ze nei dam rady teraz kasy rpzeslac a chailem sie juz teraz dolaczac ale jesli nie da rady oka nei ma sprawy przesle kase i od nastepnego tygodnia ruszam szkoda msyelelm ze takei potwierdzenie starczy na moja wiarygodnosc;( No nic co sie odwlecze to nei uciecze do nastepnego tygdonia:(
POZDRAWIAM

#538976 28/03/2006 15:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
widze zmiane w regulaminie (Podajemy 6 typów w tygodniu: c) wtorek 1 typ, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 1 typ, niedziela 1 typ)

tak wiec dokonuje malej zmiany..

typ na wtorek:
#1. Arsenal - Juventus
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
TYP: tak
KURS: 2,10
BUK: Betandwin

typ na srode (rozpoczyna sie o 5.30 rano)
#2. LA CLIPPERS - SAN ANTONIO
TYP: 2
KURS: 1.95 (value moim zdaniem)
BUK: Toto-mix

#538977 28/03/2006 19:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Typ numero uno

Wtorek Expekt 28.03.2006 r.

01:55 Columbus - San Jose NHL

TYP: 2

KURS: 2,00

Salutos
Goodman

#538978 28/03/2006 20:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam

1)
NBA
Sacramento - Washington (+8)
1,943
Pinnacle

#538979 28/03/2006 20:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
29.03.06 godz: 04:55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#538980 28/03/2006 22:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
#2
Olympique Lyon - AC Milan
2006-03-29 20:45

Ile strzałów na bramkę odda drużyna 2? (strzały obok bramki się nie liczą)
typ; wiecej niz 3.5
kurs 1.72

stan 1/1 +35

#538981 28/03/2006 22:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
czywiscie z baw ... trzeba w nawyk wejsc;)
pozdrawiam

#538982 28/03/2006 22:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
#2
Detroit Pistons - Dallas Mavericks (+5.5)
Śr 29/03/06 02:30
typ: 2
kurs: 1.92
expekt
bilans: 0/1 -100

#538983 29/03/2006 08:33
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
#2
2006-03-29 21:00
Manchester United - West Ham United
Typ: over 2,5
Kurs: 1.68
B&W

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1