Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#539205 22/03/2006 08:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS
Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
14-03-2006
1/8 Lyon Duchere - Paris SG 0:3
21-03-2006
1/8 Colmar - Rennes 1:4
1/8 Lyon - Bastia 1:0
1/8 Nantes - Dijon 3:0
22-03-2006
1/8 Montpellier - Bordeaux
1/8 Marseille - Sochaux
1/8 Vitre - Lille
1/8 Calais - Brest

Spodobał mi się mecz Montpellier ( ligue 2 ) - Bordeaux pod kątem gry na gospodarzy , gdyż goście zagrają w niemalże rezerwowym składzie a mianowiecie nie wystąpią :

Jemmali ( Def. 24 i 0 )
Jurietti ( Def. 22 i 0 )
Planus ( Def. 25 i 0 )
Denilson ( Mid. 24 i 2 )
Fernando ( Mid. 24 i 4 )
Smicer ( Mid. 25 i 3 )
Chamakh ( Att. 27 i 4 )
Darcheville ( Att. 22 i 6 )

statystyki dotyczą aktualnego sezonu w Ligue 1 ( ilość rozegranych spotkań i bramki )

Wyjściowe 11-ki :

Montpellier : Pionnier - Colombo, F. Mendy, Ngambi, Clément - Montano, Taouil, Delaye, Carotti, Bugnet - Lafourcade

Bordeaux: Rame - Faubert, Henrique, Beto, Marange - Alonso, Ducasse (ou Mavuba), Br. Cheyrou, Francia - Perea, Laslandes


BetandWin : awans 1-ka 3.50 , bądz 1-ka w meczu 4.75

Bonus: Unibet
#539206 22/03/2006 09:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
jak narazie bez zadnych niespodzianek w Pucharze Francjii..... kusi mnie jakas znalesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jesli Bordoeux zagra rezerwami to chyba nie bedzie to niespodzianka gdy odpadna, Marsylia moze miec klopoty, ale mysle ze awansuja dalej, wiec zostaje niespodzinka w meczu Vitre - Lille <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> kurs na Vitre w BaW 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to jeszcze trzeba przemyslec na spokojnie w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr

#539207 22/03/2006 12:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 55
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 55
A to Vitre w ktorej jest wgoule lidze?Bo nigdzie tego nie ma

#539208 22/03/2006 12:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
Vitre jest w lidze CFA czyli 4

#539209 22/03/2006 13:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
oprócz kilku innych meczów na kuponie puszcze Vitre-Lille x do połowy i awans Montpeliere. Ryzykowne ale po dobrych kursach.

#539210 22/03/2006 14:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 45
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 45
a Montpellier gra w podstawowy skladzie ??

#539211 22/03/2006 14:18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
teraz piszecie o tym Bordeaux :[ zagralem na nich wlasnie na deportivo i niemcy grubsza kasa, miej nadzieje ze rezerwowi beda chcieli sie pokazac i zmotywuja sie tak, ze wygraja ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pamietacie co zrobila ostatnio amatorska druzyna z marsylli w meczy z psg loool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#539212 22/03/2006 15:05
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165
a skąd macie info na temat absencji, bo na stronie bordeoux nic nie widac na ten temat

#539213 22/03/2006 15:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165
Jemmali, Jurietti, Planus, Smicer- ci zawodnicy nie zagraja z powodu kontuzji i dodatkowo niejaki Neant z powodu kartek. Pozostali zostali powołani do składu meczowego. Tyle udalo mi sie z francuskiego przetłumaczyc

#539214 22/03/2006 17:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
[quote]Jemmali, Jurietti, Planus, Smicer- ci zawodnicy nie zagraja z powodu kontuzji i dodatkowo niejaki Neant z powodu kartek. Pozostali zostali powołani do składu meczowego. Tyle udalo mi sie z francuskiego przetłumaczyc [/quote]

Zły, niedobry Prem...
Nie mogłem się powstrzymać...

neant (z małej litery!) to po francusku "nic", w tym przypadku: nikt nie pazuje za kartki. To Ci dopiero osłabienie :)

Pozdrawiam!


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1