|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
14-03-2006 1/8 Lyon Duchere - Paris SG 0:3 21-03-2006 1/8 Colmar - Rennes 1:4 1/8 Lyon - Bastia 1:0 1/8 Nantes - Dijon 3:0 22-03-2006 1/8 Montpellier - Bordeaux 1/8 Marseille - Sochaux 1/8 Vitre - Lille 1/8 Calais - Brest
Spodobał mi się mecz Montpellier ( ligue 2 ) - Bordeaux pod kątem gry na gospodarzy , gdyż goście zagrają w niemalże rezerwowym składzie a mianowiecie nie wystąpią :
Jemmali ( Def. 24 i 0 ) Jurietti ( Def. 22 i 0 ) Planus ( Def. 25 i 0 ) Denilson ( Mid. 24 i 2 ) Fernando ( Mid. 24 i 4 ) Smicer ( Mid. 25 i 3 ) Chamakh ( Att. 27 i 4 ) Darcheville ( Att. 22 i 6 )
statystyki dotyczą aktualnego sezonu w Ligue 1 ( ilość rozegranych spotkań i bramki )
Wyjściowe 11-ki :
Montpellier : Pionnier - Colombo, F. Mendy, Ngambi, Clément - Montano, Taouil, Delaye, Carotti, Bugnet - Lafourcade
Bordeaux: Rame - Faubert, Henrique, Beto, Marange - Alonso, Ducasse (ou Mavuba), Br. Cheyrou, Francia - Perea, Laslandes
BetandWin : awans 1-ka 3.50 , bądz 1-ka w meczu 4.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak narazie bez zadnych niespodzianek w Pucharze Francjii..... kusi mnie jakas znalesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jesli Bordoeux zagra rezerwami to chyba nie bedzie to niespodzianka gdy odpadna, Marsylia moze miec klopoty, ale mysle ze awansuja dalej, wiec zostaje niespodzinka w meczu Vitre - Lille <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> kurs na Vitre w BaW 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to jeszcze trzeba przemyslec na spokojnie w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 55 |
A to Vitre w ktorej jest wgoule lidze?Bo nigdzie tego nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357 |
Vitre jest w lidze CFA czyli 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14 |
oprócz kilku innych meczów na kuponie puszcze Vitre-Lille x do połowy i awans Montpeliere. Ryzykowne ale po dobrych kursach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 45 |
a Montpellier gra w podstawowy skladzie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17 |
teraz piszecie o tym Bordeaux :[ zagralem na nich wlasnie na deportivo i niemcy grubsza kasa, miej nadzieje ze rezerwowi beda chcieli sie pokazac i zmotywuja sie tak, ze wygraja ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pamietacie co zrobila ostatnio amatorska druzyna z marsylli w meczy z psg loool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165 |
a skąd macie info na temat absencji, bo na stronie bordeoux nic nie widac na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 165 |
Jemmali, Jurietti, Planus, Smicer- ci zawodnicy nie zagraja z powodu kontuzji i dodatkowo niejaki Neant z powodu kartek. Pozostali zostali powołani do składu meczowego. Tyle udalo mi sie z francuskiego przetłumaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
[quote]Jemmali, Jurietti, Planus, Smicer- ci zawodnicy nie zagraja z powodu kontuzji i dodatkowo niejaki Neant z powodu kartek. Pozostali zostali powołani do składu meczowego. Tyle udalo mi sie z francuskiego przetłumaczyc [/quote]
Zły, niedobry Prem... Nie mogłem się powstrzymać...
neant (z małej litery!) to po francusku "nic", w tym przypadku: nikt nie pazuje za kartki. To Ci dopiero osłabienie :)
Pozdrawiam!
|
|
|
Link skopiowany do schowka