Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by PetePistol
ale gdzie pisac? nie uśmiecha mi się oficjalnego listu imiennego słać wink
masz live chat albo poszykaj do nich emaila na stronie

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by PetePistol
no właśnie sprawdziłem. policzyli Grekom 3 cornery.

No to jak Uefa podałą ze były 4 to polecieli w ciula ,można reklamować .

na livescore.com

jest 4-3 w kornerach dla polski

wiem o tym. zreszta ogladalem mecz na zywo rzecz jasna. ale uefa pokazuje 4...i w tym rzecz... dzisiaj rano to zobaczylem.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by PetePistol
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by PetePistol
no właśnie sprawdziłem. policzyli Grekom 3 cornery.

No to jak Uefa podałą ze były 4 to polecieli w ciula ,można reklamować .

na livescore.com

jest 4-3 w kornerach dla polski

wiem o tym. zreszta ogladalem mecz na zywo rzecz jasna. ale uefa pokazuje 4...i w tym rzecz... dzisiaj rano to zobaczylem.

liczy się oficjalny wynik na uefa.com chyba ze to błąd uefa na stronie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
szok!

Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
Panie Franku co u Pana?

U mnie BEZ ZMIAN aplauz

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by !zari
szok!

http://euro.wp.pl/title,We-Wroclawiu-Rosjanie-bili-sie-ze-stewardami,wid,14558424,wiadomosc.html


Qwa gdzie policja ?!!! w dodatku ten przemarsz 12 przez warszawe .... oj będzie wpierdol i to srogi a na meczu tez pewnie dojdzie do walki

skurwiałe ruskie scierwo po hoooj tu przejeżdali ??
sami prowokują później lament ze polacy ich źle potraktowali

Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
Akurat o marsz nie ma sie co bac, Ci zli "kibole" sie zatroszcza zeby Ruski potracily swoje sierpy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by albert02
Akurat o marsz nie ma sie co bac, Ci zli "kibole" sie zatroszcza zeby Ruski potracily swoje sierpy.

No nie wiem dla mnie to jedna wielka prowokacja a stanowiska prezydenta warszawy to już całkiem nie rozumiem .
Jak rozniosą połowę wawy wtedy bedzie płacz

Dla mnie przekaz jest jasny Ruskie chcą nas sprowokować i tyle pokazac jacy to są mocni i kto rządzi .

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by albert02
Akurat o marsz nie ma sie co bac, Ci zli "kibole" sie zatroszcza zeby Ruski potracily swoje sierpy.

No nie wiem dla mnie to jedna wielka prowokacja a stanowiska prezydenta warszawy to już całkiem nie rozumiem .
Jak rozniosą połowę wawy wtedy bedzie płacz

Dla mnie przekaz jest jasny Ruskie chcą nas sprowokować i tyle pokazac jacy to są mocni i kto rządzi .

Nie bój się, już to zrobili. Zapraszam we wtorek do Wawy wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Ma ktoś może konto w fortunie albo pogrywa tam i mógłby przesłać im pytanie za pomocą formularza na stronie albo zadać pytanie na czacie ? jak ktos moze pomoc to piszcie na priv

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
Spora oferta Tobetu na kartki, m.in.

Nigel de Jong - Will get booked @2,7

Christian Poulsen - Will get booked @2,9

Mark van Bommel - Will get booked @2,95

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Domel
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by albert02
Akurat o marsz nie ma sie co bac, Ci zli "kibole" sie zatroszcza zeby Ruski potracily swoje sierpy.

No nie wiem dla mnie to jedna wielka prowokacja a stanowiska prezydenta warszawy to już całkiem nie rozumiem .
Jak rozniosą połowę wawy wtedy bedzie płacz

Dla mnie przekaz jest jasny Ruskie chcą nas sprowokować i tyle pokazac jacy to są mocni i kto rządzi .

Nie bój się, już to zrobili. Zapraszam we wtorek do Wawy wink

Przejżałem kilkanascie for kibicowskich i nie tylko i szykuje się odwecik .Więc mecz z ruskimi będzie napewno wesoły .Oby tylko stadion nie ucierpiał

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Zadyma we Wrocławiu dlatego, że obsługa depozytu pogubiła numerki i goście nie mogli odbierać swoich rzeczy albo czekać bardzo długo żeby się powyjaśniało.

Ale aktakowanie służb to żenada. Chociaż to nie jedyna zadyma, we Wrocławiu w kilku miejscach się napierdalali, a to raczej początek tego co 12.06 będzie w Wawie. Może być ostro.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Co o Tulipanach myślicie?
Z Duńczykami muszą ogarnąć jeśli chcą wyjść z grupy wink

Danie dwa razy widziałem, strasznie defensywnie grają, jak im szybko Holandia coś wsadzi, to będą mieli ciężko aby to odkręcić smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
Panowie nie ma się co łudzić, dziś faworyci łatwo wygrają.
Holandia jest zdecydowanie lepsza od bezpłciowych Duńczyków, a Niemcy jak to Niemcy, pierwszy mecz zawsze grają świetnie. Walec i dziś przejedzie. Ronaldo zawsze zawodzi w wielkich meczach, czas zawieść i dziś smile

Ako 1,65 i 2,1 =3,4
Jak w masło

----------------------------------------------------------------
Wypowiedź jest tylko moim zdaniem i jednocześnie marzeniem co do spełnienia treści. Wszystkich wątpiących zachęcam do grania na remis wygrane "underdogów"

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
http://euro.wp.pl/title,Obalanie-mitow,wid,14558378,wiadomosc.html

Dołączył: May 2012
Posty: 187
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 187
Originally Posted by Jose
Co o Tulipanach myślicie?
Z Duńczykami muszą ogarnąć jeśli chcą wyjść z grupy wink

Danie dwa razy widziałem, strasznie defensywnie grają, jak im szybko Holandia coś wsadzi, to będą mieli ciężko aby to odkręcić smile
mam podobne zdanie. Holandia wygra i to chyba w podobnym stylu co wczoraj Rosja

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by pelbel
Panowie nie ma się co łudzić, dziś faworyci łatwo wygrają.
Holandia jest zdecydowanie lepsza od bezpłciowych Duńczyków, a Niemcy jak to Niemcy, pierwszy mecz zawsze grają świetnie. Walec i dziś przejedzie. Ronaldo zawsze zawodzi w wielkich meczach, czas zawieść i dziś smile

Ako 1,65 i 2,1 =3,4
Jak w masło

----------------------------------------------------------------
Wypowiedź jest tylko moim zdaniem i jednocześnie marzeniem co do spełnienia treści. Wszystkich wątpiących zachęcam do grania na remis wygrane "underdogów"

Niemcy zawsze rozkręcają się w trakcie turnieju.

Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1